Komunikacijų menų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tvirtų bendravimo įgūdžių mokymas yra visų departamento programų pagrindas, nesvarbu, ar bendrausite su naujienomis, spaudos pranešimais, tinklapiais, televizoriais ar akis į akis.

Mes siūlome tris akcentus su septyniais takeliais. Nesvarbu, kurioje komunikacijos srityje jus domina, mes turime jums padengti.

Majorai

Reklama

Paraiška įdarbinimo kontroliniam sąrašui

Užbaigta internetinė paraiškų priėmimo procedūra (paraiškos mokestis netaikomas). Susquehanna tarptautinė paraiška arba bendroji paraiška arba koalicijos paraiška.

Jei pateikėte el. Pašto adresą naudodami savo internetinę paraišką, konsultantai pateikia mokyklos ataskaitos formas. Arba paprašykite savo vidurinės mokyklos administratoriaus nusiųsti mokyklos ataskaitos formą tiesiai į Priėmimo tarnybą. Jei nesiųsite mokyklos pranešimo formos, turėsite siųsti oficialius arba patvirtintus akademinius nuorašus iš visų vidurinių mokyklų, vidurinių mokyklų ir universitetų.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba: TOEFL-80 (internetas) arba IELTS (mažiausiai 6,0) arba Kembridžo anglų (mažiausiai 170) arba PTE Academic (mažiausiai 53); ACT (mažiausiai 19 anglų k.) Ir / arba SAT (ne mažiau kaip 450 kritinių skaitymo) balų, priimtų vietoj TOEFL / IELTS / Cambridge / PTE; Anglų kalbos mokinių programa ir sąlyginis priėmimas yra prieinami.

SAT ir ACT balai yra neprivalomi, bet gali pagerinti jūsų galimybes gauti stipendiją.

Du rekomendaciniai laiškai. Labai rekomenduojama turėti vieną iš savo mokyklos patarėjo. Kitas gali būti iš mokytojo ar profesoriaus.

Paso kopiją savo vardą ir nuotraukų puslapį.

Baigė finansinių pažymėjimų formą.

Reikalavimai anglų kalba

Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, jums reikės pateikti įrodymą apie anglų kalbos mokėjimą. Tai galima atlikti siunčiant oficialų balų ataskaitą iš vieno iš šių egzaminų.

TOEFL

  • Internetinis minimalus balas: 80
  • Kompiuterinis minimalus balas: 213
  • Popierinis minimalus balas: 550

Oficiali kopija turi būti siunčiama tiesiai iš testavimo tarnybos. Mūsų mokyklos kodas yra 2820.

IELTS

Minimalus rezultatas: 6,0 bendras diapazonas

Kembridžo anglų k

Minimalus rezultatas: 170

SAT

Jei esate pirmojo kurso bakalauro pirmosios instancijos kandidatas, jūsų anglų kalbos reikalavimas gali būti patenkintas, pasiekus bent 450 egzamino SAT egzamino kritiškai skaitymo skyrių.

ACT

Jei esate pirmojo kurso bakalauro pirmosios instancijos pareiškėjas, jūsų anglų kalbos reikalavimas gali būti patenkintas, pasiekiant bent 19 egzaminą anglų kalbos skyriuje.

Išimtys

Jei lankėtės vidurinės mokyklos IB (tarptautinės bakalaureato) vidurinės mokyklos programoje arba užsienio aukštojoje mokykloje, jums nereikia įrodyti anglų kalbos. Taip pat galite būti atleistos nuo mokesčio, jei jūsų vidurinė mokykla yra visiškai instruktuota anglų kalba. Dėl išsamesnės informacijos kreipkitės į priėmimo patarėją.

Ryšių absolventai dirba:

ABC 27 WHTM
"Citigroup"
Comcast
Fox 29 WTXF-TV
"Hollywood Media Corporation"
MediaPower
Nacionalinė geografijos draugija
QVC
Rockstar San Diego
Sapient Nitro
"Six Flags America"
Swarovski
Tiffany

Naujausi absolventai tęsė studijas:

Pensilvanijos universitetas
Bostono universitetas
Kolorado valstybinis universitetas
Denverio universitetas
Vakarų Floridos universitetas
Pensilvanijos valstybinis universitetas
Kunigaikščio universitetas
Villanova universitetas

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

In our rapidly changing world, we are bombarded with information and new technologies.

In our rapidly changing world, we are bombarded with information and new technologies. Skaityti mažiau