Komunikacijos mokslai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

ugdymo tikslai

1) Turėti teorinių bei metodinę mokymo atnaujintą komunikacijos mokslų srityje; 2) kritiškai suprasti pasaulį, ypač klausimais, susijusiais su komunikacijos reiškinį; 3) plėtoti įgūdžius, kad galėtų atlikti teorinį ir / arba praktinis darbas komunikacijos mokslų srityje; 4) Žinoti įvairias realijas ir profesionalias galimybes kurso srityje; 5) Žinoti sąvokas, įrankius ir metodus, būtinus, kad būtų profesinės praktikos įvairiose srityse komunikacijos, būtent: a) žurnalistikos ir žiniasklaidos, b) Jei kino, televizijos ir vaizdo įrangos c) strateginiai ryšiai ir politinė d ) viešųjų ryšių, e) gamybos, valdymo ir meninės ir kultūrinės programavimo srityje.

6) gali atlikti naujoviškus ir eksperimentinius projektus žinių eigoje; 7) Gebėti perspetivar savo asmeninį tobulėjimą kartu su moksliškai atitinkamų klausimų pobūdį komunikacijos mokslų kontekste.

Prieigos sąlygos

Įvažiavimas į kursą gali būti atliekami per nacionalinio konkurso už teisę į aukštąjį mokslą, specialus režimas, speciali prieiga Konkursai (M23) arba pakartotinio įvažiavimo tvarką ir perduoti žinoma kaitos. Kreiptis į aukštojo mokslo per nacionalinį prieigos konkurse, studentai turi atitikti generalinis direktoratas Aukštojo mokslo nustatytas sąlygas.

Reikalavimai laipsnį arba diplomą

Trukmė: 3 metai / 6 semestrus.

Studentas turi atlikti 180 kreditų: 120 kreditai realizuota privalomojo kursai programos, 30 sąlyginių papildoma plokštė kreditų ir 30 kreditų atlieka nemokamų variantų ar nepilnametį iš kitos mokslo. Kiekvieną semestrą studentai neturėtų stoti į daugiau nei 30 kreditų, gerbiant pirmenybė, kai jie buvo sukurti. Kiekvieno semestro pradžioje studentai bus konsultavo dėl kursų būti, labiau tinka prie jų akademinės karjeros. Bakalauro studentai taip pat gali gauti naudos iš įvairių mobilumo programų FCSH / NAUJAS dalyvauja kaip Erasmus +, Almeida Garrett, be kita ko, ir dalyvauti mokslinių tyrimų per mokslinių tyrimų padalinių fakulteto.

Prieiga prie kitų kursų

Ji suteikia galimybę naudotis bet 2nd ciklo arba absolventas kursinį.

Įsidarbinimo:

  1. žurnalistika; 2. Ryšiai su visuomene; 3. Rinkodara ir reklama; 4. Bendravimas ir kultūros (kultūros kritika, patarimus, garso ir vaizdo ir interaktyvios žiniasklaidos); 5. Kinas (kritinis pasiekimas ir scenarijų); 6. Konsultavimas ir ryšiai; 7. Tyrimai ir mokymas.

vertinimo taisyklės

Vertinimo nuostatai, kuriuos galima rasti intranete. Klasifikavimo sistema: FCSH / NOVA studentai yra vertinami remiantis darbo sukūrė per semestrą, remiantis dalyvavimo klasės, raštu ir žodžiu darbo, tyrimų bei bandymų egzaminus pateikimo. Gautą arba ištisinio vertinimo ar vertinimo bandymais Rezultatas išreiškiamas skalėje nuo 0 iki 20. Turi būti patvirtinta, kad turi būti ne mažiau kaip 10 taškų, tačiau studentai, kurie nesugeba turėti antrą galimybę pakartoti bandymus. Specialios procedūros Vertinimas: - darbuotojas-student - Studentai su geriausių sportininkų būseną - motinos ir tėvai studentams - Asociacija lyderių - kariniai - Kiti specialieji nustatytų teisiškai tvarką. Studentai su specialiais poreikiais gali gauti naudos iš mokymo ir mokymosi sąlygų, siekiant patenkinti jų poreikius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Social Sciences and Humanities (Faculdade de Ciências Sociais e Humanas - FCSH) forms part of the Universidade Nova de Lisboa. The Faculty is a legal person in public law, with academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Social Sciences and Humanities (Faculdade de Ciências Sociais e Humanas - FCSH) forms part of the Universidade Nova de Lisboa. The Faculty is a legal person in public law, with academic, pedagogic, administrative and financial autonomy. Skaityti mažiau