Komunikacijos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dvigubas majoras su politologija ar anglų literatūra!

Bar-Ilan University Komunikacijos mokykla yra viena iš nedaugelio akademinių institucijų pasaulyje, siūlančių mokslinius tyrimus ir mokymą tarptautinės komunikacijos ir viešosios diplomatijos srityse. Ja siekiama suteikti ateities Izraelio kartai žinių ir įgūdžių, reikalingų palaikyti Izraelį visame pasaulyje. Vykdant bakalauro programą studentams siūloma galimybė pasinerti į seminarus, kaip efektyviai perteikti žinutes ir sukurti teigiamą visuomenės įvaizdį bet kam iš prekės ženklų, sau. Seminarus, siūlomus naujosios žiniasklaidos, reklamos, viešųjų ryšių ir transliuojamos žiniasklaidos srityse, veda asmenys, laikomi savo srities profesionalais.

Tel AvivAdomas Jangas / Unsplash

Kodėl studijuoti ryšius?

Bendravimas yra viskas aplink mus. Mes ją naudojame kiekvieną dieną net nematydami; mes palaikome asmeninius ryšius su savo šeima ir draugais, vartojame žiniasklaidą, kurdami ir dalyvaujame socialiniuose tinkluose.

Komunikacijos studijos yra skirtos tiems, kurie nori daryti įtaką ir palikti savo ženklą pasauliui, kurie nori dalyvauti rengiant rytdienos naujienas - šiandien. Norint tai pasiekti, žiniasklaidai reikia suprasti: kodėl ta pati tema šiuo metu skiriasi nuo vienos žiniasklaidos priemonės prie kito? Kas daro "Google" ar "Facebook" tokį populiarumą? Kokia terpė yra įtakingesnė - kinas, televizija, radijas, internetas ar galbūt mobilusis telefonas? Jei jus domina šie klausimai - jūsų vieta yra su mumis.

Neprilygstama kompetencija

Bar-Ilan University turi daugiau nei 30 metų komunikacijos mokymo patirties ir didžiuojasi šimtais bakalaurų ir magistrų. Komunikacijos mokyklos ir susijusių padalinių dėstytojai yra tarptautiniu mastu pripažinti tyrėjai ir dėstytojai, turintys didelę patirtį visose komunikacijos srityse: spaudoje, televizijoje, radijuje, reklamoje, rinkodaroje, viešuosiuose ryšiuose, atstovybėje ir naujose žiniasklaidos priemonėse.

Gausios karjeros galimybės

Mūsų absolventai yra geri ir gerai įsitvirtinę visose komunikacijos srityse - tiek vietiniu, tiek pasauliniu mastu. Daugelis dirba reklamos ar viešųjų ryšių įstaigose, vieni - radijo ar TV stotyse, kiti - įvairiose svetainėse, nemaža dalis - spaudoje. Daugelis mūsų absolventų yra žiniasklaidos konsultantai valstybinėse ar privačiose įstaigose, o kiti pasirinko siekti akademinių tyrimų ir dėstytojo karjeros.

Trečiaisiais studijų metais mūsų bakalauro studentai jau gali dalyvauti mūsų stažuočių programoje, kurios metu stažuojasi įvairiose žiniasklaidos organizacijose, tokiose kaip viešųjų ryšių tarnybos, naujienų svetainės, vyriausybinės įstaigos ir kt. Programos metu studentai įgyja praktinės patirties šioje srityje ir įgyja svarbių priemonių, kurios jiems padės ateityje tobulinant karjerą.

Programos apžvalga

 • Programos tipas: didžiausia (25 kreditai)
 • Programos trukmė: 3 metai
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Paraiškos galiojimo terminas: pratęsimas
 • Priėmimo sąlygos:
  • SAT: 1100
  • Psichometrinė: 550
  • 3.5. Vidurinės mokyklos GPA

Hayarkon Street @ Yom Kippur„Yoav Aziz“ / „ Unsplash“

Kaip taikyti

1. Pateikite paraišką

Prisijunkite prie BIUInternational Online Pareiškėjų portalas ir užpildykite savo paraiškos formą.

Kiekvieną kartą, kai kreipiatės, jūs privalote sumokėti negrąžinamą, ₪ 400 paraiškos mokestį.

2. Siųskite nuorašus ir diplomus

Pareiškėjai privalo išsiųsti savo oficialių egzempliorių ir savo aukštojo mokslo diplomo / imatrikuliavimo pažymėjimą. Studentai savo paskutiniajame studijų metais gali išsiųsti dalinį stenogramą ir būti priimami laukiant jų galutinio stenografo ir diplomo gavimo.

Nors sprendimų priėmimo procesas gali būti pagreitintas įkeliant reikalingų dokumentų skaitmenines kopijas Pareiškėjų portale, originalios kopijos turi būti siunčiamos tiesiogiai į mūsų biurą.

3. Siųsti testo rezultatus

Balai iš SAT, ACT ar psichometrinių rodiklių yra būtini norint juos priimti ir turi būti siunčiami tiesiai iš bandymų agentūros. Studentai, išlaikę tą patį egzaminą kelis kartus, turės tik geriausius balus.

4. Įkelkite ID ir paso nuotrauką

Pareiškėjai turi įkelti arba išsiųsti el. Paštu savo paso arba "Teudat Zehut" pirmojo puslapio fotokopiją ir pastaruosius 2 "x2" paso dydžio nuotraukas.

Papildoma dokumentacija

Atsižvelgiant į jūsų akademinę istoriją ir būseną, gali reikėti atsiųsti toliau nurodytą papildomą informaciją.

 • TOEFL balai
  Studentai, kurie mokėsi ne angliškai kalbančioje vidurinėje mokykloje, privalo įvertinti 134 psl. Psichometrijos skyriuje arba pateikti lygiavertį TOEFL rezultatą.
 • Kolegijos nuorašai
  Kandidatai, dalyvavę popamokinėje akademinėje programoje (Yeshiva, seminarija, spragos metai, Mechina, kolegija), turėtų perduoti šių nuorašų kopijas.
 • Aukštųjų mokyklų priėmimas
  Kandidatai, kurie vis dar mokosi vidurinėje mokykloje / vidurinėje mokykloje, turėtų reikalauti, kad jų mokykla pateiktų šį faktą patvirtinantį laišką.

Waterfront views of Tel Aviv

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and ... Skaityti daugiau

Bar-Ilan University, founded in 1955, was one of the first comprehensive research universities to be established in Israel. From 70 students to 17,000, its milestone achievements in the sciences and humanities have made an indelible imprint on the landscape of the nation. The university has 8 faculties: Jewish Studies, Medicine, Engineering, Law, Life Science, Exact Sciences, Social Sciences, and Humanities. These faculties are active partners in national science and technology initiatives. Skaityti mažiau