Komunikacijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dvigubas majoras su politologija ar anglų literatūra!

Bar-Ilan University bendravimo mokykla yra viena iš nedaugelio akademinių institucijų pasaulyje, siūlančių tarptautinių komunikacijų ir viešosios diplomatijos mokslinius tyrimus ir mokymus. Jos tikslas - suteikti Izraelio ateities kartoms žinias ir įgūdžius, reikalingus Izraeliui visame pasaulyje remti. Kaip dalį BA programos, studentams siūloma galimybė pasinerti į seminarus apie tai, kaip efektyviai perteikti pranešimus ir kurti teigiamą viešąjį įvaizdį kiekvienam iš prekės ženklo savarankiškai. Seminarai, siūlomi srityse, susijusiose su naujomis žiniasklaidos priemonėmis, reklama, viešaisiais ryšiais ir žiniasklaida, yra asmenys, kurie laikomi savo srities specialistais.

Kodėl studijuoti ryšius?

Bendravimas yra viskas aplink mus. Mes ją naudojame kiekvieną dieną net nematydami; mes palaikome asmeninius ryšius su savo šeima ir draugais, vartojame žiniasklaidą, kurdami ir dalyvaujame socialiniuose tinkluose.

Komunikacijos studijos yra skirtos tiems, kurie nori daryti įtaką ir palikti savo ženklą pasauliui, kurie nori dalyvauti rengiant rytdienos naujienas - šiandien. Norint tai pasiekti, žiniasklaidai reikia suprasti: kodėl ta pati tema šiuo metu skiriasi nuo vienos žiniasklaidos priemonės prie kito? Kas daro "Google" ar "Facebook" tokį populiarumą? Kokia terpė yra įtakingesnė - kinas, televizija, radijas, internetas ar galbūt mobilusis telefonas? Jei jus domina šie klausimai - jūsų vieta yra su mumis.

Neprilygstama kompetencija

Bar-Ilan University turi daugiau nei 30 metų patirtį bendravimo mokymo srityje ir didžiuojasi šimtais BA ir MA absolventų. Komunikacijos mokyklos fakulteto ir su ja susijusių skyrių darbuotojai yra tarptautiniu mastu pripažinti mokslininkai ir dėstytojai, turintys didelę patirtį visose komunikacijos srityse: spaudos, televizijos, radijo, reklamos, rinkodaros, viešųjų ryšių, atstovavimo ir naujos žiniasklaidos srityse.

Gausios karjeros galimybės

Mūsų absolventai yra ieškomi ir gerai įsitvirtinę visose komunikacijos srityse tiek lokaliai, tiek visame pasaulyje. Daugelis darbų reklamos ar viešųjų ryšių tarnybose, kai kuriose radijo ar televizijos stotyse, kitiose skirtingose ​​svetainėse ir daugelyje spaudos. Daugelis mūsų absolventų yra žiniasklaidos konsultantai vyriausybės ar privačiose įstaigose, o kiti nusprendė vykdyti akademinius tyrimus ir mokymo karjerą.

Trečiaisiais studijų metais mūsų BA studentai jau gali dalyvauti mūsų stažuotės programoje, kurioje jie dirba įvairiose žiniasklaidos organizacijose, pavyzdžiui, PR biuruose, naujienų svetainėse, vyriausybės įstaigose ir kt. Per šią programą studentai įgyja praktinės patirties šioje srityje ir įgyja svarbių priemonių, kurios padės jiems ateityje karjeros.

Programos apžvalga

 • Programos tipas: didžiausia (25 kreditai)
 • Programos trukmė: 3 metai
 • Instrukcijos kalba: anglų
 • Paraiškos galiojimo terminas: pratęsimas
 • Priėmimo sąlygos:
  • SAT: 1100
  • Psichometrinė: 550
  • 3.5. Vidurinės mokyklos GPA

Kaip taikyti

1. Pateikite paraišką

Prisijunkite prie BIUInternational Online Pareiškėjų portalas ir užpildykite savo paraiškos formą.

Kiekvieną kartą, kai kreipiatės, jūs privalote sumokėti negrąžinamą, ₪ 400 paraiškos mokestį.

2. Siųsti transkriptus

Pareiškėjai privalo išsiųsti savo oficialių egzempliorių ir savo aukštojo mokslo diplomo / imatrikuliavimo pažymėjimą. Studentai savo paskutiniajame studijų metais gali išsiųsti dalinį stenogramą ir būti priimami laukiant jų galutinio stenografo ir diplomo gavimo.

Nors sprendimų priėmimo procesas gali būti pagreitintas įkeliant reikalingų dokumentų skaitmenines kopijas Pareiškėjų portale, originalios kopijos turi būti siunčiamos tiesiogiai į mūsų biurą.

3. Siųsti testo rezultatus

Būtina įregistruoti rezultatus iš SAT, ACT arba Psychometric, ir turi būti siunčiami tiesiai iš bandymų agentūros. Studentai, kurie tą pačią egzaminą paėmė keletą kartų, turės tik geriausius balus.

4. Įkelties ID

Pareiškėjai turi įkelti arba išsiųsti el. Paštu savo paso arba "Teudat Zehut" pirmojo puslapio fotokopiją ir pastaruosius 2 "x2" paso dydžio nuotraukas.

Papildoma dokumentacija

Atsižvelgiant į jūsų akademinę istoriją ir būseną, gali reikėti atsiųsti toliau nurodytą papildomą informaciją.

TOEFL balai

Studentai, kurie studijavo ne angliškai kalbančią vidurinę mokyklą, privalo surinkti 134 psichometrinės anglų kryptį arba pateikti lygiavertį TOEFL balą.

Kolegijos stenogramos

Pareiškėjai, dalyvavę po vidurinės mokyklos akademinės programos ("Yeshiva", "Seminarija", "Gap metai", "Mechina", koledžas), turėtų perduoti šių nuorašų kopijas.

Įtraukimas į aukštąsias mokyklas

Pareiškėjai, kurie vis dar yra vidurinės mokyklos / vidurinės mokyklos nariai, turėtų pateikti savo mokyklą, patvirtinančią šį faktą.

116345_109555_button_read-more-about-this-program-on-the-schools-website.png

Paskutinį kartą atnaujinta Birželis 2019

Apie mokyklą

Apie universitetąBar-Ilan University , vienas iš didžiausių Izraelio universitetų, siūlo studentams platų unikalių akademinių ir socialinių galimybių, kurių nerasta jokioje kitoje Izraelio švietimo įs... Skaityti daugiau