Komunikacijos dizaino bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis kursas yra numatytas ITALIJOS KALBA.

Komunikacijos dizaineris yra dizaineris, galintis išlaikyti nuolatinį kūrybiškumo ir strateginio mąstymo pusiausvyrą, naudojant šiuolaikinius kodus ir kalbas. Kursas rengia specialistus, skirtus įvairių komunikacijos aspektų koncepcijai ir valdymui: nuo naujausių tendencijų iki internetinio ir neprisijungusio turinio ir formato kūrimo analizės nuo kūrybinės strategijos iki renginių organizavimo.

Kurso metu siūlomos keturios specializacijos sritys: komunikacijos valdymas, gebėjimas identifikuoti naujas vartojimo tendencijas ir valdyti prekės ženklą nuo produkto ar paslaugos kūrimo iki žiniasklaidos plano valdymo; Renginys ir PR, siekiant užsiimti, rengti ir koordinuoti visą veiklą, susijusią su susitikimais ir renginiais; "Copywriting" ir "Content Design", skirta daugialypių ir skersinių profesionalių mokymų rengimui teksto ir vaizdo pasakojimo kūrime; Meno kryptys vizualiai išryškinti kūrybiškas strategijas, skirtas įmonėms, produktams ar paslaugoms.

Profesionalios galimybės - "Copywriter", "Editor", "Content Specialist", "PR / Digital PR", "Community Manager", "Event Coordinator", "Creative Specialist", "Art Director", "Project Manager", "Account Manager".

Kontekstas - Šiuolaikinio bendravimo scenarijus reikalauja, kad jo specialistai turėtų tvirtą specialistų pasirengimą ir tuo pačiu metu turi ryškų daugiadiscipliniškumą ir žino, kaip spręsti šią problemą spręsti transversaliu požiūriu, įvaldyti technologijas ir palaikyti nuolatinę kūrybiškumo ir strateginio mąstymo pusiausvyrą ,

Metodika ir struktūra. Kursas yra sudarytas taip, kad sudarytų labai lanksčius specialistus, turinčius strateginių ir kūrybinių įgūdžių, galinčių valdyti ir įgyvendinti naujausius komunikacijos projektus. Pateikiamos gilios vadybos, istorinės-kritinės ir sociologinės žinios bei įgūdžiai, susiję su komunikacijos priemonėmis ir metodais.

Mokymo metu studentai mokosi analizuoti rinkos ir verslo sistemas kūrybinės pramonės kontekste; susipažinti su verslo valdymu ir paslaugų bei produktų platinimu ir prekyba.

Priklausomai nuo pasirinktos specializacijos, taip pat įgyjami specifiniai įgūdžiai, susiję su skirtingais išeinančiais profesionaliais.

Išleista antraštė - kursą pripažįsta MIUR ir yra lygiavertė aukštojo mokslo laipsnio suteiktiems universitetams.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world.

The leading city of the world in terms of the sheer scale of its cultural heritage, in its 30 centuries of history it’s been the first and the largest metropolis of the world. Skaityti mažiau