Komunikacijos dizaino bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Architektūros ir dizaino fakultete, įsteigtame pirmą kartą Turkijoje, Komunikacijos departamentas siūlo ketverių metų bakalauro studijų programą, kurios tikslas - suprasti komunikacijos dizaino principus, teorijas ir praktiką, siekiant perduoti idėjas. ir informacija, susidedanti iš vaizdo, teksto ir garso efektyviausios formos. Aplinkos sritys, tokios kaip informacijos architektūra, interaktyvios sąsajos dizainas, daugialypės terpės taikomosios programos, naujos kartos ryšio technologijos ir interaktyvios parodų sistemos, ši programa yra tarpusavyje remiama su kitais fakulteto katedrais. Mūsų studentai, be įgijimo stiprios komunikacijos dizaino principų fono, gali būti aprūpintos tarpdisciplininėmis žiniomis, apimančiomis plačią sritį, arba gilinant žinias per modulinę programą, gali būti baigtos kaip ekspertai asmeniškai sutelktoje srityje.

Mūsų absolventai

Komunikacijų dizaino katedra, kuri pirmą kartą buvo įsteigta Turkijos architektūros ir dizaino fakultete, siekia prisidėti prie šios srities ugdydama eksperimentus ir tyrėjus komunikacijos dizaino disciplinoje įvairioms studijų ir praktikos sritims per savo lanksčią modulinę programą, kuri yra sukurta atsižvelgiant į sektoriaus poreikius. Kartu su šiuo tikslu mūsų tikslas yra įgyti savo studentams reikalingas žinias ir patirtį kuriant problemų sprendimo būdus sąmoningai atsižvelgiant į vartotojo elgesį ir įgyjant jiems galimybę integruoti garso, vaizdo ir teksto galingumą sukurti veiksmingą bendravimą.
Po mažiausiai aštuonių semestrų, mūsų studentas baigs kaip dizaineris, kuris

  • pagerino savo kūrybinio mąstymo įgūdžius,
  • yra pajėgi pastatyti 3-Dimensional informacijos architektūrą ir atstovauti ją 2-Dimensions,
  • gali kurti daugialypės terpės objektus įvairiose technologinėse platformose,
  • yra gerai supranta dizaino valdymą ir verslumą,
  • gavo "dizainerio viziją".

Karjeros galimybės

Lygiagrečiai mūsų departamento vizijai, mūsų tikslas yra šviesti išradingus ir novatoriškus dizainerius komunikacijos dizaino srityje, kurie yra įrengti ir tyrimuose, ir taikomiems darbams; bendradarbiai ir verslininkai, kurie gali dirbti su kitomis sritimis ir netgi gali pereiti prie to, kad atrasti ir kurti, kas dar nėra.
Turėdami žinių ir patirties, įgytos praėjus mažiausiai aštuoniems semestrui, mūsų absolventai gali dirbti šiuose sektoriuose ir pareigose:

  • Naujos kartos agentūrų vykdomasis ar kūrybinis direktorius
  • akademikas susijusiose universitetų srityse
  • tyrėjas R
  • dizaineriai muziejuose ar galerijose, kuriuose naudojamos eksperimentinės, interaktyvios parodos technologijos.
  • animatorius mažose gamybinėse agentūrose, kurios specializuojasi judėjimo medijose.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As a research university, Özye?in University always opens new horizons and presents new opportunities for students to enable them to discover their true competencies. In a quest to have its graduates ... Skaityti daugiau

As a research university, Özye?in University always opens new horizons and presents new opportunities for students to enable them to discover their true competencies. In a quest to have its graduates stand out and be one step ahead of others, Özye?in offers an innovative education model that adds value to its students. Özye?in University’s primary mission is to prepare its students to be resourceful graduates in the world of business, making sure that they know more than one foreign language, acquire new skills through social activities, continuously develop themselves, expand their global vision before graduation through international internship or exchange programs, and always be at the service of society. Skaityti mažiau