Komunikacijos inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Komunikacijos inžinerijos programa skirta ryšių technologijų, įskaitant telekomunikacijas, kūrimui ir veikimui. Komunikacijos inžinerijos programa skirta suteikti studentams tvirtą pagrindą komunikacijos inžinerijoje paskaitų ir laboratorinių darbų metu. Absolventai yra pasirengę atsakingoms inžinerinėms pareigoms projektuojant, plėtojant, tiriant, pritaikant ir eksploatuojant ryšių ir telekomunikacijų srityse. Mokymo programa yra pagrįsta stipriais pagrindiniais matematikos, fizikos ir inžinerijos mokslo kursais. Po to seka pagrindinių kursų, apimančių programos apimtį, pavyzdžiui, grandinės, elektronika, elektromagnetika, skaitmeninė logika, signalai ir sistemos, valdymas, mikroprocesoriai ir ryšių sistemų pagrindai, rinkinys. Jungtinių Arabų Emyratų universiteto inžinerijos kolegijos komunikacijos inžinerijos bakalauro programą akreditavo ABET inžinerijos akreditacijos komisija.

Transmission.

Programos uždaviniai

 • PEO-1: Išskirkite karjerą komunikacijos inžinerijos ir susijusiose srityse ir atlikite vadovaujančius vaidmenis tarnaudami pramonei ir bendruomenei.
 • PEO-2: Pasiekite pramonės tikslus, susijusius su komunikacijos inžinerija, pasitelkdami novatoriškas idėjas ir priimdami naujas technologijas.
 • PEO-3: Įtraukite komandinį darbą, bendravimo ir tarpasmeninius įgūdžius, kad jie būtų produktyvūs daugiadalykinėje aplinkoje, suvokdami etines ir socialines pareigas.
 • PEO-4: Toliau tobulinkite savo žinias ir įgūdžius per studijas, tęstinį mokymąsi ir mokymąsi.

Programos mokymosi rezultatai

Sėkmingai baigus šią programą, studentai galės:

 • Identifikuokite, suformuluokite ir spręskite sudėtingas inžinerines problemas taikydami inžinerijos, gamtos mokslų ir matematikos principus.
 • Taikykite inžinerinį projektą, kad gautumėte sprendimus, tenkinančius nurodytus poreikius atsižvelgiant į visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę, taip pat į globalius, kultūrinius, socialinius, aplinkos ir ekonominius veiksnius.
 • Efektyviai bendraukite su įvairiomis auditorijomis.
 • Pripažinkite etinę ir profesinę atsakomybę inžinerinėse situacijose ir priimkite pagrįstus sprendimus, kuriuose turi būti atsižvelgiama į inžinerinių sprendimų poveikį globaliame, ekonominiame, aplinkos ir socialiniame kontekste.
 • Efektyviai funkcionuokite komandoje, kurios nariai kartu teikia lyderystę, sukuria bendradarbiaujančią ir įtraukiančią aplinką, nustato tikslus, planuoja užduotis ir siekia tikslų.
 • Plėtoti ir atlikti tinkamus eksperimentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis bei daryti išvadas remiantis inžineriniu vertinimu.
 • Įgykite ir pritaikykite naujas žinias pagal poreikį, naudodami tinkamas mokymosi strategijas.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions ... Skaityti daugiau

The United Arab Emirates University (UAEU) is a comprehensive, research-intensive university enrolling approximately 13,900 students, with more than 900 faculty and 65,000 alumni holding key positions in government, industry, commerce, and all business areas throughout the region. Skaityti mažiau