Komunikacijos studijų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Kodėl studijuoti komunikacijos studijas?

Būdama UIU pagrindinė komunikacijos studija, jūs sužinosite, koks svarbus vaidmuo yra komunikacija mūsų gyvenime. Turėsite galimybę išmokti identifikuoti, analizuoti ir vertinti įvairius komunikacijos tikslus ir sėkmingai pritaikyti pranešimus į sudėtingų situacijų poreikius. Kaip pasaulinis pilietis, jūs išmokysite suprasti, vertinti ir valdyti įvairias komunikacijos elgesį, susijusį su kitų grupių, organizacijų ir kultūrų žmonėmis.

Kaip bendravimo specialistai, įgysite kompetencijos teorinius ir etinius pagrindus, kurie informuoja apie mokslinius tyrimus, organizacinę ir profesinę praktiką. Komunikacijos studijų pagrindai paruoš jūsų profesinę karjerą vyriausybės, pramonės, verslo ryšių, klientų aptarnavimo, mokymo ir plėtros, žmogiškųjų išteklių administratoriaus, viešosios informacijos pareigūno, viešųjų ryšių, bendruomenės veiksmų direktorius ir vidurinės mokyklos ar koledžo mokytojas.

Dėmesio centrai

Komunikacijos studijos

Visi komunikacijos studijų akcentai remiasi bendruoju kursų pagrindu: viešu kalbėjimu, komunikacijos teorija, verslo ir profesiniu bendravimu, komunikacijos ir žiniasklaidos etika. Tada studentai pasirenka akcentavimo sritį, kurioje jie nori specializuotis ir pritaikyti šias žinias. Studentai taip pat gali pasirinkti nepilnamečią bendravimo studijose ar žurnalistikoje. Studentai negali gauti kreditų už abiejų nepilnamečių priėmimą.

Žiniasklaida

Studentai, siekianti karjeros spausdintoje ir skaitmeninėje žurnalistikoje, turėtų dalyvauti žurnalistikos akcento programoje. Šis dėmesys suteikia mokymosi ir praktinės patirties teikiant ataskaitas ir redagavimą tradicinėse ir 21-ojo amžiaus skaitmeninėse naujienose; tai apima rašymo funkcijas, tinklaraščius, tweets ir kitas socialines ir internetines žiniasklaidos priemones. Kursinis darbas apima naujosios "žurnalistikos" teoriją ir filosofiją, kaip ji išryškėjo XXI amžiuje; spaudos laisvė ir pirmasis pakeitimas; etika ir atsakomybė žurnalistams; žiniasklaidos ir kultūros santykis; profesionalūs žurnalistikos, tradicinių ir XXI amžiaus pokyčiai; ir "news versus tabloid" funkcija 21-ojo amžiaus Amerikoje.

Šis akcentas suteikia studentams tvirtą pagrindą tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, nes jis pakeitė skaitmeninių naujienų kultūros poreikius. Taip pat akcentuojamos studentų galimybės dalyvauti techniniame ir profesiniame rašyme, kritiniame mąstyme, etinio tyrimo įgūdžiams ir veiksmingiems pokalbių įgūdžiams.

Studentai, akcentuojantys žurnalistiką, yra pasirengę tokioms karjeroms kaip žurnalistai, redaktoriai, autoriai, kopijavimo rašytojai, žiniasklaidos interviuotojai, scenarijų autoriai, redaktoriai, naujienų rašytojai, naujienų redaktoriai, naujienų tarnybos tyrinėtojai, profesionalūs tinklaraščiai ir profesionalūs tweeter.

Sporto komunikacija

Studentai ruošiasi dirbti profesionalams sporto žiniasklaidoje ir kitose komunikacijos srityse. Studentai turės galimybę naudotis komandomis, klubais ir sporto agentūromis vykdomos stažuotės internetu ir užsienyje, kad geriau suprastų ir pasinaudotų tarpusavyje priklausomu sporto, žiniasklaidos, verslo ir sporto šakų ryšiu. Kaip komunikacijos specialistai, studentai įgijo kompetenciją spausdinti, transliuoti ir skaitmeniniu / internetiniu raštu, moksliniais tyrimais ir bendra komunikacijos teorija, taip pat su sportu susijusių įstatymų, administravimo ir rinkodaros pagrindai. Studentai taip pat įgyja supratimą apie socialinę žiniasklaidą ir etikos atsakomybę, kurios abi yra būtinos sporto bendravimo profesijoms.

Komunikacijos studijos siūlomos šiose Upper Iowa University vietose:

  • Gyvenamasis Fayette universitetas
  • Pasirinkite mokymo centrus
  • Internetinė programa
  • Pasirinkite tarptautinius centrus

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UI ... Skaityti daugiau

Since 1857, Upper Iowa University has been preparing students to succeed—in the classroom and in the world. That rich history, coupled with a student-centered mission, has created a springboard for UIU to become a recognized innovator in offering accredited, quality programs through flexible, multiple delivery systems, including online and self-paced study. Skaityti mažiau
Fajetė , Honkongas + 1 Daugiau Mažiau