Kosmetologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kosmetologija yra naujas jungtinis studijų programa, vykdoma anglų kalba, kartu su Akademija kosmetika ir sveikatos Varšuvoje (Lenkų kalba Aukštoji mokykla zawodowa Kosmetika aš Pielęgnacji Zdrowia Varšuvoje, toliau - WSZKiPZ). Tai Lenkijos mokslų akademijos sukaupta patirtimi rengiant aukštos kvalifikacijos specialistus grožio terapijos aikštelė; ji turi ypač aukštos kvalifikacijos mokslo darbuotojai ir veikia produktyvius mokslinę veiklą.

Kosmetologė veikla apima ne tik grožio "valdymą." Kosmetologė taip pat dailininkas jo / jos profesija, kuris siūlo kūrybinių sprendimų klientui įvairovė. Tai užtrunka daugiau nei dėl grožio ekspertas pritraukti sėkmę talentą. Kosmetologai turi turėti žinių įvairiose verslo srityse, įskaitant ryšių, žmogiškųjų santykių ir prekybos parama. Visa tai pasiekiama tik tada, kai grožis pramonė vadovauja kvalifikuoti ir kompetentingi specialistai. Tokie specialistai ruošiami kosmetologijos jungtinių studijų programą. Būsimieji grožio terapeutai kurs priemones ir metodus, siekiant išlaikyti sveiką veido ir kūno odą, pašalinti odos ir kūno defektai, kuriuos išryškina patrauklių savybių veido, formuoti norimą įvaizdį, Pasitelkdami naujausias technologijas, kosmetikos procedūrų.

Studijų moduliai

Be tarptautinės mokyklos teisės ir verslo:

Chemija, Biofizika, biologija, anatomija, fiziologija, biochemija, visuomenės sveikatos, mikrobiologija, imunologijos ir alergologijos, farmakologijos ir toksikologijos generalinis Medicina ir patofiziologija, pagrindai vadybos paslaugų marketingo, medicinos turizmo, natūrali kosmetika, maisto biologijos ir tt

Kosmetikos ir sveikatos priežiūros akademijoje Varšuvoje:

Teorija ir praktika Kosmetologijos, kosmetikos ir kosmetikos ingredientų, dermatologijos, kvepalai, odos ir plaukų fiziologijos Cosmeticology, makiažas ir estetikos pagrindai, estetinės medicinos, profesinės užsienio kalbos, plaukų priežiūros, kosmetikos formų, ir tt

Stažuotė

Stažuotė tikros įmonės

Jūs įgyvendinti praktinius mokymus ir galutinius stažuotės 20 savaičių trukmės Lietuvos ir Lenkijos grožio studijos, estetinės kosmetologijos klinikos, grožio salonai, SPA, grožio salonai, kino ir foto studijose, grožio parduotuvės, ir kitoms įmonėms kosmetologijos srityje, kosmetikos gamybos įmonių , ir taip toliau.

Mokykla bendradarbiauja su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, asociacija Lietuvos prekybos įmonių kokybės vadybos asociacija, nacionalinės asociacijos kūrybos ir kultūros pramonės, Lietuvos asociacijos komunikacijos agentūrų KOMAA, kuri padės TTVAM studentams ieškant dėl ​​stažuotės vietą ir vėliau, dažnai tampa studentams Studentų atstovybė vietoje.

Tarptautiniai diplomai

Kompetencijos

Programos absolventas bus apdovanoti bendra Grožio terapeutas profesinio bakalauro laipsnį, kuris atitinka lygį VI kvalifikaciją pagal Lietuvos kvalifikacijų sandaros ir 6 lygio pagal Europos kvalifikacijų sąranga.

Tikslas kosmetologijos jungtinių studijų programą - Parengti aukštos kvalifikacijos kūrybinių ir socialiai atsakingą grožio terapeutas, kuris galėtų profesionaliai ir nepriklausomai teikti įvairių rūšių paslaugas Kosmetologinės, taikyti naujausias šiuolaikines Kosmetologinės įrankiais, įranga ir medžiagomis, galintis organizuoti verslą kosmetologijos srityje, plačiai, kūrybiškai, ir kritiškai mąstyti, nuolat ieško asmeninį ir profesinį augimą per mokymąsi visą gyvenimą.

Karjera

Baigus Kosmetologija Bendras Studijų programosAbsolventai turės pakankamai įgūdžių dirbti grožio studijose, estetinių kosmetologijos klinikos, grožio salonai, SPA, grožio salonai, grožio parduotuvių ir kitų organizacijų grožio pramonėje, kino ir foto studijose. Po įvertinęs galimybes plėtoti šeimos medicinos įstaigoje Lietuvoje, terapinės kosmetologijos salonai galėtų būti įsteigtas pirminės sveikatos priežiūros centruose. Absolventai galės rasti savo gydomųjų kosmetologijos salonai, užsiimti sveikatos turizmo ir prisidėti prie Lietuvos paslaugų eksporto didinimo.

Absolventai bendrosios programos, taip pat turės galimybę tęsti savo studijas medicinos ir sveikatos studijų krypčių magistrantūros laipsnį. Antrosios pakopos studijų programa - Kosmetologija - vykdoma WSZKiPZ. Artimiausi antros pakopos studijų programas Lietuvoje: Fizinis aktyvumas ir visuomenės sveikata (kvalifikacinis laipsnis būtų suteiktas / profesinė kvalifikacija - Visuomenės sveikatos magistras) Lietuvos sporto universitetas; Reabilitacija (kvalifikacinis laipsnis būtų suteiktas / profesinė kvalifikacija - kineziterapeutas arba ergoterapeutas, magistras Reabilitacijos) Vilniaus universitete; Slauga (kvalifikacinis laipsnis būtų suteiktas / profesinė kvalifikacija - bendrosios praktikos slaugytojo, magistras Slaugos) Vilniaus universitete; Fizinės veiklos (kvalifikacinis laipsnis būtų suteiktas / profesinę kvalifikaciją - magistro taikomosios fizinės veiklos magistras Reabilitacijos) Lietuvos sporto universitetas; ir valdymas Visuomenės sveikata (kvalifikacinio laipsnio turi būti apdovanotas / profesinę kvalifikaciją - Visuomenės sveikatos magistras) į Lietuvos sveikatos mokslų universiteto.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2015

Apie mokyklą

ISLB offers contemporary undergraduate degree programmes which allow students to develop knowledge, abilities and attitudes required in the global labour market and essential to cope in the wider worl ... Skaityti daugiau

ISLB offers contemporary undergraduate degree programmes which allow students to develop knowledge, abilities and attitudes required in the global labour market and essential to cope in the wider world in the future. The educational process is tailored towards practice-oriented studies and professional training which comprise collaborative and experiential teaching and learning methods as a reflection of the student-centred approach. Skaityti mažiau