Kosmetologijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kadangi vienintelis Pomeranijos universitetas siūlo galimybę studijuoti kosmetologiją, kviečiame studijuoti pas mus bakalauro lygmenyje. Galimos dieninės ir neakivaizdinės studijų formos.

120367__DSF4613.jpg

Kosmetologija, kaip profesija, buvo žinoma nuo senų senovės, tačiau tik pastaraisiais metais išaugo grožio ir sveikatos specialistų poreikis. Kosmetologija yra sritis, apjungianti skirtingų sričių aspektus - dermatologiją, estetinę mediciną, anatomiją, histologiją, fiziologiją, biochemiją, alergologiją, kineziterapiją ir daugelį kitų - visa tai būdinga žmogaus kūnui, taigi ir medicinai. Mūsų tikslas yra paruošti savo studentus būti profesionaliais kosmetologais. Norime išmokyti jus, kaip tapti šios srities specialistais.

Mūsų siekiami mokymosi rezultatai yra ir teoriniai, ir praktiniai. Žinios yra būtinos norint tinkamai vykdyti savo profesiją. Kursai profesionaliai įrengtose laboratorijose, prižiūrimi aukštos kvalifikacijos specialistų, dirbančių grožio ir medicinos pramonėje, padės pasiekti aukštų rezultatų. Studijuodami kosmetologiją išmoksite, kaip kūnas funkcionuoja, atrasite žmogaus kūno paslaptis ir taisykles, kurios jį valdo. Mes išmokysime jus, kaip pasirinkti gydymo būdus konkrečiais atvejais, kaip juos tinkamai atlikti ir kada jų nedaryti.

Sužinosite kosmetologijoje naudojamos specializuotos įrangos naudojimo taisykles: kada ją naudoti ir kaip naudoti. Sužinosite, kaip atlikti podologijos procedūras ir kaip išspręsti įvairias podologines problemas. Išmoksite pasidaryti savo kosmetiką pagal formulę atlikdami tinkamus cheminius skaičiavimus. Taip pat sužinosite, kaip nustatyti tam tikro kosmetikos gaminio ingredientų įtaką biocheminiams procesams odoje. Išmoksite įvairių stimulų įtakos žmogaus kūnui analizės principus, įskaitant aromaterapiją. Įgysite žinių, reikalingų diagnozuoti medicinines būkles, ir išmokite bendradarbiauti su šios srities specialistais.

Taip pat sužinosite, kaip bėgant metams pasikeitė grožio kanonas, kas anksčiau buvo laikoma skoninga ir kas tebėra šių dienų. Sužinosite, kaip daryti įvairius makiažo tipus ir į ką reikia atkreipti dėmesį siūlant individualų įvaizdį. Mes parodysime, kaip būti geru kosmetologu - ryžtingu ir draugišku klientui, žinančiam ir laikantis etikos taisyklių bei gebančiam valdyti savo grožio saloną.

Padaryk pasaulį gražesnį, pasirūpink savo ateitimi - prisijunk prie mūsų!

120368__DSF4558.jpg

Įdarbinimo sąlygos

Įdarbinimo sąlygos bakalauro studijoms:

 • Žiemos semestro įdarbinimas trunka nuo kovo 16 dienos iki rugsėjo 15 dienos
 • Vasaros semestro įdarbinimo trukmė yra nuo lapkričio 16 d. Iki vasario 15 d

Įdarbinimo sąlygos bakalauro studijoms:
Kandidatai į studijas priimami be stojamųjų egzaminų. Kandidatai priimami pagal „pirmas atėjai, pirmas gavai“ principą.

Mes manome, kad reikiamų dokumentų rinkinio pateikimas yra paraiška. Netikriname jūsų rezultatų, pasiektų per vidurinės mokyklos baigimo egzaminus.

119658_Cosmetology01.jpg

Reikalingi dokumentai

 1. Užpildyta programa, sugeneruota iš wsz.pl - reikalinga registracija sistemoje ir duomenys.
 2. Vidurinio išsilavinimo pažymėjimas, pripažintas Lenkijoje pagal įstatymą ar pagal tarptautinį susitarimą arba pagal administracinę procedūrą (nostrifikaciją), kurią vykdo vietos švietimo institucijos, turinčios jurisdikciją pareiškėjo gyvenamojoje vietoje, o tuo atveju, jei pareiškėjas neturi tokios gyvenamosios vietos , vietos švietimo institucijos, turinčios jurisdikciją įstaigos, į kurią pareiškėjas kreipiasi dėl priėmimo, pagrindine buveine.
 3. Visi dokumentai, pateikti užsienio kalba, turi būti išversti į lenkų kalbą:
  - lenkų vertėjas žodžiu (kurio vardas ir pavardė yra Lenkijos teisingumo ministerijai priklausančių prisiekusių vertėjų sąraše),
  - Lenkijos konsulas toje šalyje, kurioje dokumentas buvo išduotas.
 4. Viena dabartinė nuotrauka (paso formatas) + kompaktinis diskas su skaitmenine nuotrauka (* .jpg, 368 × 456 [plotis x aukštis. Px], 300 dpi “).
 5. Administravimo mokesčio patvirtinimas - 200 € (negrąžinamas)
 6. Medicininė pažyma, patvirtinantis, kad kontraindikacijos studijuoti nebuvimą (turi būti atliktas inPoland, gali būti pateikta vėliau, bet ne vėliau kaip per 15 d rugsėjo).


Jei jums reikia vizos, apsvarstykite galimybę apdoroti laiką - kreipkitės į studijas iš anksto.

Mokesčiai

Administravimo mokestis (negrąžinamas) - 200 €

Mokestis už mokslą

Studijų sritis
Dieninės / neakivaizdinės programos

Mokestis už mokslą metams

kosmetologija

2 500 € per metus

Studijų trukmė

Kosmetologijos bakalauro studijos trunka 6 semestrus (3 metai). Tyrimai vykdomi dieninėmis ir neakivaizdinėmis priemonėmis.

Pabaigus studijas

Baigę kosmetologiją, jūs įgysite:

 • tarpdisciplininės medicinos, chemijos, farmacijos ir sveikatos mokslų žinios, ypač pabrėžiant odos priežiūros kosmetologijos, grožinės kosmetologijos, gydomosios kosmetologijos, taip pat kosmetikos formulės ir kvapų klausimus,
 • pasirengimas bendradarbiavimui su dermatologu sveikos ir probleminės odos priežiūros srityje,
 • pasirengimas tinkamai prižiūrėti kosmetologijoje naudojamą įrangą ir aparatus,
 • gebėjimas skaityti kosmetikos formules ir nustatyti kosmetikos gaminių poveikį odai ir žmogaus kūnui,
 • praktiniai įgūdžiai veiksmingai panaudoti įgytas žinias darbe,
 • pasiruošimas darbui grožio salonuose, taip pat savarankiškas grožio salono organizavimas, įrengimas ir valdymas,
 • kosmetikos paslaugų valdymo ir rinkodaros pagrindai.

Baigę studijas galite atidaryti savo grožio saloną arba dirbti:

 • grožio salonai,
 • Sveikatos ir SPA centrai,
 • biologinio atnaujinimo klinikos,
 • grožio įmonės,
 • vaistinių kosmetikos skyriai,
 • kosmetikos laboratorijos,
 • grožio mokyklos,
 • žurnalų ir prekybos portalų redakcijos.

Studentų stažuotė

Profesinė patirtis yra labai svarbus darbo rinkos privalumas. Studentų stažuotė reikalinga kaip dieninių ir neakivaizdinių studijų dalis. Taip pat galite pasirinkti stažuotę užsienyje arba naudodamiesi „Erasmus +“ programa.

Stažuotės metu susipažinsite su:

 • specifinė organizacijos sritis, jos struktūra ir kasdienė veikla,
 • padalinių ir padalinių užduotys organizacijoje,
 • profesinės paslapties laikymosi taisyklės,
 • informacijos ir dokumentų srauto organizavimas,
 • bendradarbiavimo su kitais darbuotojais taisyklės.

Be to, jūs:

 • prisistatyti potencialiam darbdaviui,
 • įgyti vertingos profesinės patirties,
 • susipažinti su būsima darbo aplinka tam tikroje pramonės šakoje,
 • užmegzti svarbius profesinius kontaktus.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Gdansk College of Health is a school with over 20 years of experience, which educates specialists in the fields of dietetics, cosmetology and physiotherapy, at the level of bachelor’s, master’s and on ... Skaityti daugiau

Gdansk College of Health is a school with over 20 years of experience, which educates specialists in the fields of dietetics, cosmetology and physiotherapy, at the level of bachelor’s, master’s and one-cycle five-year master’s degree. Skaityti mažiau