Kryptis administracija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

kryptis administracija

Pagrindinis prielaida studijų administracijos yra žinių, įgūdžių ir kompetencijų iš įvairių disciplinų sąveika ir reikia vaidinti aktyvų vaidmenį, kad profesinės ir socialinės darbo vietos valdžios ir valstybinių struktūrų, kurti ir remti verslumą ir socialinę veiklą struktūrų, taip pat atliekant užduotis dėl saugumo ir viešosios tvarkos apsauga.

Specialybės paleisti tyrimo metu:

  • vietos administracija
  • saugumo administracija

Turimas pakaitomis mokymo (nemokamai kolegijų dviejų versijų popietę ir šeštadienio).

Studentai ir absolventai visų didžiųjų turėti galimybę gauti mokytojo kvalifikaciją, suteikiančią mokymą mokyklose visų tipų, pagal taikytiną teisę.

Profilis absolventas

Administracija absolventas įgyja žinias ir įgūdžius, socialinių mokslų, ypač administravimo ir teisinių mokslų mokslu, kurie suteikia jam profesinį pasirengimą dirbti vietinės administracijos ir vyriausybės vietos ir regionų lygiu konstrukcijų srityje.

Užbaigimas administracijos yra tinkamas būdas įsigyti, ar papildyti, žinios ir įgūdžiai žmonėms, kurie planuoja arba jau surištomis savo profesinį gyvenimą su įstaigų, vykdančių užduotis, susijusias su visuomenės saugumu ir tvarka (policijos, avarinių tarnybų, karo policijos ir kitų) apsaugai. Tai leidžia jums gauti tinkamą pasirengimą tiek jaunimui ir vyresniems nei 26 metų amžiaus, kurie nori persikvalifikuoti administracinio darbo (pvz kryptimi. dėl karinės tarnybos ar darbo užbaigimo kitų uniformuotų paslaugas).

Šia kryptimi taip pat įgyti kompetenciją dėl kasdieninėje praktikoje, siekiant užtikrinti saugumą ir viešąją tvarką, taip pat paskelbus nepaprastąją padėtį problemą, visų pirma krizių valdymo ir rizikos prevenciją vietos ir regionų lygiu.

Ačiū, kad žinių ir įgūdžių absolventų gauti laipsnį administracija gali įsidarbinti šiose institucijose:

  • viešasis sektorius (kariuomenė, policija, gelbėjimo tarnybos, karinės policijos);
  • savivaldybių įstaigų, apskrities ir provincijų ir pavaldžių vienetų;
  • fondai, asociacijos, socialinės ekonomikos subjektai.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

WSZ in Wa?cz has been developing dynamically from the very start and, despite its "young age", has become a leading higher education institution in the region. Our staff members come from renowned uni ... Skaityti daugiau

WSZ in Wa?cz has been developing dynamically from the very start and, despite its "young age", has become a leading higher education institution in the region. Our staff members come from renowned universities and colleges from all around Poland. The college is located in two building complexes; a neo-gothic building from the beginning of the 20th century, and former army barracks spread over an area of 4,6586 hectares. The rector's office, other authorities' offices and administrative offices, as well as the computer lab, some lecture rooms and the aula are located in the historic, neo-gothic building. Most of the regular classes and lectures are held in the former army barracks, which have been modernized and adapted for teaching purposes. The class and lecture rooms are of high standard and are equipped with high quality multimedia facilities. As the quality of teaching is a priority at PWSZ in Wa?cz, labs and classes are taught in small groups and with the use of modern techniques. Skaityti mažiau