Lėktuvų ir kosminių sistemų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Šiuolaikinėse globalizacijos sąlygose, kuriose nuolat auga Kinijos, Indijos ir kitų besivystančių šalių aviacijos rinkos, darbo rinkai reikia profesionalų, turėjusių aukštą techninį išsilavinimą aviacijos ir raketų gamybos srityje. Fakultetas orlaivių ir kosminių sistemų (FASS) garsaus ir autoritetingo Ukrainos aukštojo mokslo instituto NTUU "KPI" gali teikti pasaulinę pramonę tokius specialistus.

FASS yra vienas iš jauniausių universiteto fakultetų. Jis buvo sukurtas pagal 1993 m. Gegužės mėn. Universiteto tarybos sprendimą dėl Ukrainos kaip suverenios aviacijos ir kosmoso valstybės reikalavimų įgyvendinimo. Dabar fakulteto veiklos sritis yra kur kas platesnė nei nacionalinė sistema.

Dėl savo šimto metų НТУУ "KPI" atgaivino tradicijas plaukiojančių mašinų pažangos, kuri buvo įkurta XX a. Pradžioje profesoriaus M. B. Делоне, kūrinių orlaivių dizainerio II Сикорского ir erdvėlaivio dizainerio S. P. Королёва. Visi jie buvo legendiniai studentai KPI.

Struktūra

1. Lėktuvų valdymo įrenginių ir sistemų katedra (specialybės "Avionics" specialybės baigimo specializacija "Orlaiviai ir sraigtasparniai", "Orlaivių ir kompleksų valdymo sistemos"). Departamentas buvo įkurtas 1993 m. Kartu su fakulteto įkūrimu.

Departamentas traukia kilnojamųjų blokų sistemų kūrimo, projektavimo, testavimo ir eksploatavimo specialistus, raketų, erdvės ir aviacijos technikos projektavimą ir gamybą. Specialistų rengimas grindžiamas šiuolaikiniais pasaulio ir šalies mokslo laimėjimais, taip pat naujausiais departamento įvykiais, bendradarbiaujant su Ukrainos ir užsienio partneriais.

2. Eksperimentinių studijų automatizavimo katedra (specialybės "Metrologija ir informacijos matavimo technika" baigimo specializacija "Informacijos matavimo technologijos ir sistemos") buvo įkurta 1978 metais.

Departamentas rengia IT specialistus programavimo, kompiuterių inžinerijos ir informacinių matavimo technologijų, skirtų kompiuterinių sistemų kūrimui ir veikimui, matavimui, tyrimams ir kompleksinių objektų išsamiai išbandymui. Departamento ekspertai užsiima kompiuterizacija mokslinių ir techninių eksperimentų, kompiuterinės sistemos testavimas ir tyrimai naujos įrangos ir technologijų, kompiuterinio valdymo ir diagnostikos kompleksinių techninių sistemų, kompiuterinių sistemų stebėjimo, prognozavimo ir modeliavimo techninių, biologinių ir gamtinių objektų.

3. Informacijos ir matavimo technikos departamentas (specialybės "Metrologija ir matavimo technika" baigimo skyrius, specializacija "Informacinės matavimo technologijos ir sistemos") buvo įkurta 1945 m.

Departamentas rengia specialistus dirbti eksperimentinės informatikos srityje (matavimas, kontrolė, diagnostika, testai). Departamento specialistai vykdo interneto matavimo technologijas; informacines ir interneto technologijas moksliniuose tyrimuose ir švietime; virtualiosios priemonės, sistemos ir laboratorijos; įvairių kompiuterinių matavimo sistemų produktų ir ekspertų valdymo, stebėjimo, prognozavimo, diagnostikos sistemų sertifikavimas.

4. Teorinės mechanikos katedra (generalinis departamentas) buvo įkurta 1898 m. - Kijevo politechnikos instituto įkūrimo metais.

Pagrindinė katedros veikla yra teorinės mechanikos ir kitų disciplinų dėstymas visuose KPI mašinų gamybos ir instrumentų kūrimo skyriuose. Teorinė mechanika yra labai svarbi inžinierių mokymui, nes ji yra beveik visų mechaninių disciplinų, tokių kaip medžiagų stiprumas, vibracijos teorija, elastingumo teorija, hidromechanika ir kt., Pagrindas.

Mokslinių tyrimų institutai

1. Tarpdisciplininis mechanikos problemų tyrimo institutas "Ritmas". Institutas turi inercinių valdymo sistemų laboratoriją, optoelektroninių prietaisų laboratoriją ir grandinės inžinerijos laboratoriją.

2. Eksperimentinių tyrimų automatizavimo tyrimų institutas. Instituto specialistai kartu su moksleiviais atlieka tyrimus ir plėtrą kosminių aparatų ir kosminių aparatų elementų bandymams, telekomunikacijų sistemų įdiegtos programinės įrangos kūrimui, pažangiųjų jutiklių tinklų kūrimui, technologinių procesų kontrolei ir kontrolei, aplinkos stebėjimui, informacijos apsaugai, garso ir vaizdo sintezė ir analizė, elektroninės įrangos testavimas, mechaninių ir akustinių bandymų kompiuterizavimas, taip pat tinklo technologijos.

3. Eksperimentinės informatikos ir metrologijos institutas. Instituto specialistai kartu su moksleiviais atlieka tyrimus ir tobulinimo darbus teorinių klausimų apie matavimo charakteristikas įvairialypių procesų ir fizinių laukų (akustinės, vibracinės, elektromagnetinės, terminės), fizikinių ir biologinių laukų šaltinių atkūrimo ; eksperimentinės informatikos teorinių pagrindų kūrimas (matavimas, kontrolė, diagnostika); pažangių matavimo, valdymo, diagnostikos ir bandymų priemonių kūrimas; kurti tikslumo, jautrumo ir saugumo gerinimo metodus, išplėsti eksperimentinės informatikos priemonių dažnių intervalą.

Švietimo programos

Aukštojo mokslo lygiai: FASS studentų mokymas atliekamas keliuose aukštojo mokslo lygmenyse. Pirmieji (bakalauro, I-IV akademiniai metai) - studentai įgyja pagrindines fizikos, matematikos, mechanikos, informatikos, informatikos ir specialiųjų disciplinų žinias. IV metus jie gina bakalauro kursinį darbą ir gauna kvalifikacinį laipsnį "Bakalauras".

Antrame lygyje (magistracy, V - VI metai) mokymas vyksta pagal "magistro" programą. Studentai yra apmokyti ir įgyti atitinkamus įgūdžius laboratorijose. Be to, studentai turi galimybę tęsti studijas antrosios pakopos studijų pakopoje, o vėliau - universiteto doktorantūroje.

Specialistų rengimo sąlygos : bakalauras (b) - 4 metai; Magistras (m) - 2 metai (standartiniai mokymo kursai bakalauro ir magistrantūros studijose), magistras / doktorantūra - 3 metai (4 metams pagal susirašinėjimo studiją).

Specialistų rengimas vyksta dieninių ir korespondencijos formų švietimo.

Studentai įgyja pagrindines matematines, inžinerines ir profesines žinias, įgyja profesionalų kompiuterių ir tinklų naudojimą, modernias informacines technologijas.

Mokymo ir laboratorijos bazė

Fakultetas turi modernią mokymo techninę bazę: laboratorijose įrengta šiuolaikinė įranga, specialieji mokymo ir demonstraciniai kompleksai, techninės darbo vietos; Yra keletas kompiuterių klasių, sujungtų dviejų lygių ir vietinių tinklų.

Kompiuteriai aprūpinti šiuolaikine pasaulyje pirmaujančių kompanijų programine įranga, įskaitant emulatorių ir mikroprocesorių ir vieno mikroschemų projektavimo įrankius; duomenų bazių valdymo sistemos; programinės įrangos kūrimo sistemos ir pan.

Laboratorijos: "Geoinformacinių technologijų laboratorija" yra sukurta fakultete, kuriai pritaria "Jeppesen" iš "Boeing Corporation" ir palydovinės inžinerijos laboratorija kartu su mikrosatellito ryšio stotimi, TEMPUS kompiuterių klasė, skirta automatizavimo sistemų projektavimui ir 3-D modeliavimas.

Su "Motorola" pagalba buvo sukurta inžinerijos mokymo laboratorija skaitmeninių signalų apdorojimo LDSP, kur studentai mokosi šiuolaikiškos mikroprocesorinės technologijos. Fakultete taip pat egzistuoja "Analog Devices" mokymo centras - žinomas elektroninių komponentų ir signalų apdorojimo priemonių gamintojas. Veikia automatinių testavimo ir navigacijos sistemų laboratorijos. Eksperimentinių studijų automatikos katedroje įsteigta mokslinė ir metodinė laboratorija "National Instruments" ir "Infopulse".

Fakultete sukurta šiuolaikinių navigacijos sistemų mokslinė mokykla.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Established in 1898 the Kyiv Polytechnic Institute (Igor Sikorsky KPI) – is one of the oldest technical university of Ukraine, Europe and world.

Established in 1898 the Kyiv Polytechnic Institute (Igor Sikorsky KPI) – is one of the oldest technical university of Ukraine, Europe and world. Skaityti mažiau