Laipsnį inžinerijos gamybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Gyvenimo Matrica:

Tai yra inžinerijos šaka, kuri valdo žmogiškuosius išteklius, finansinius ir materialinius išteklius padidinti bendrovės našumą.

Gamybos inžinierius yra profesionalus, atsakingas už kurti ir plėtoti pramoninių gamybos linijas, kurios gali padidinti efektyvumą ir sumažinti išlaidas.

Universitetas Ibirapuera, profesionalus bus visiškai apmokyti, kaip kursas plėtoja išteklių valdymo gebėjimus ir dvasia Studentų verslininkas.

Jūs galite dirbti organizacinės plėtros verslo ir pramonės, verslo ekonomikos, vadybos ir finansų gyvenimą, išteklių naudojimo, išlaidų darbo jėgos valdymo, planavimo ir kontrolės gamybos procesus, atrankos ir produkcijos produkto, žemės ūkio gamybos ir perdirbimo.

Kodėl studijuoti UNIB?

Profesionalus Saugumo

Žinoma, skatina kūrybiškumą. UNIB siūlo bendrą ir humanistinio ugdymo, kuris suteikia studentams geriau suprasti šiuolaikinio pasaulio ir jo transformacijas.

Laboratorijos

Steigimas kelia savo žinioje visą infrastruktūrą, plėtoti darbus, derinant teoriją ir praktiką.

Profesinė praktika

Jūs dalyvauti įvairiose veiklose, kad padėti jums susisiekti su darbo rinkos tikrovės.

Kūno kvalifikuotas lektorius

Ibirapuera universitetas turi tvirtą profesinį ir akademinės patirties fakulteto jų atitinkamų kompetencijos sričių

Trukmė: 10 semestrai

Su bendrabučiu: Chacara Flora

Laikotarpis: Naktinis

Edukacinis projektas: Inovatyvius mokymo užtikrina profesinį pasirengimą.

Semipresencialidade: Technologijos švietimo paslaugas.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2016

Apie mokyklą

Há mais de 40 anos, a Universidade Ibirapuera oferece bases sólidas das experiências adquiridas no passado, práticas da realidade atual e atenção às oportunidades futuras ao formar seus profissionais. ... Skaityti daugiau

Há mais de 40 anos, a Universidade Ibirapuera oferece bases sólidas das experiências adquiridas no passado, práticas da realidade atual e atenção às oportunidades futuras ao formar seus profissionais. Skaityti mažiau