Laipsnį vadybos ir informacinių technologijų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauro laipsnis Vadybos ir informacinės technologijos, siekiama mokyti kompetentingų specialistų įvairių sričių ir karjeros galimybes su įsidarbinti.

Licencijų ir vadybos informacinių technologijų įgūdžius įvairių ekonominių ir socialinių sričių, visų pirma teikiant apskaitos, mokesčių, audito ir Ekonomikos ir finansų analizė.

Pasibaigus kurso studentas bus apmokyti ir kvalifikuoti profesionaliai kurti tinkamus sprendimus problemų sprendimo organizacijose ir visuomenėje, su naujų technologijų ir informacinių sistemų naudojimo, remiantis žiniomis pabaigoje įgyto garso mokymas kompiuterių mokslo.

Jie turi būti įjungta jei norite atlikti įvairias funkcijas ne jo lygio, ty analizės, vertinimo, planavimo ir valdymo informacinės sistemos, taip pat, derinant stiprus programavimo komponentus, plėtros ir programavimo programų.

Be šių įgūdžių, studentai, kurie baigti vadybos ir informacija kursus, be kitų įgaliojimų, galėtų: - Analizuoti, kurti ir diegti informacines sistemas, remti įmonių valdymą; - Plėtoti, įgyvendinti ir įtvirtinti projektus organizacijose; - Plėtoti, analizuoti ir įgyvendinti valdymo kontrolės informacines sistemas; - Steigimas visų veiklų ir funkcijų organizacijos biudžetą; - Įgyvendinti, stebėti ir vertinti valdymo ciklą; - Organizuoti darbą paskirstymo planą, stebėti įgyvendinimo kokybę ir laikytis terminų, planavimo rengimo; - Parengti monitoringo ataskaitas ir kontrolė biudžeto; - Interpretuoti ir parengti finansines ataskaitas; - Planuoti, valdyti ir vykdyti programinės įrangos kūrimo projektus; - Analizuoti, kurti ir įgyvendinti informacines sistemas įvairiose srityse naudojant šiuolaikines metodikas; - Naudokite programavimo kalbų, arba struktūriškai ar Objektinis.

  • Skatinti CASE įrankių naudojimą padidinti analitikų ir sistemos dizaineriai pelningumą; - Parengti, įgyvendinti ir valdyti šiuolaikinį duomenų bazes; - Atlikti konsultavimo ir konsultavimo paslaugas verslo valdymo, apskaitos ir mokesčių klausimais.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Criada pelo Decreto-Lei 264/99 de 14 Julho, a Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Lamego entrou em funcionamento no ano lectivo de 2000/2001, com os cursos de Gestão e Informática e Gestão Turís ... Skaityti daugiau

Criada pelo Decreto-Lei 264/99 de 14 Julho, a Escola Superior de Tecnologia e Gestão de Lamego entrou em funcionamento no ano lectivo de 2000/2001, com os cursos de Gestão e Informática e Gestão Turística, Cultural e Patrimonial. Em 2002-03 entrou em funcionamento o curso de Engenharia Informática e Telecomunicações, em 2004- 2005 os cursos de Contabilidade e Auditoria e Serviço Social, em 2005-2006 os cursos de Informação Turística e de Secretariado de Administração, em 2007/2008 o curso de Serviço Social Pós-laboral e em 2008/2009 o Curso de Contabilidade e Auditoria Pós-laboral. Skaityti mažiau