Kursų

UNIMAR valdymas Modulio prasidėjo 1974 sausio siekiant skatinti integralas formavimas profesinės, leidžianti ją valdyti organizacijas iš sisteminio nuomone misiją, rengiant etikos verslininkai, socialiai atsakinga ir įsipareigojusi nuolatinis mokymasis.

Karjera

Administracijos Gautos profesinis mokymas garantuoja globalią viziją ir specialių žinių apie verslo pasaulyje, todėl jį veikti šiose srityse: valdymo patariamoji ar konsultacijos; komercinių, pramoninių, finansų, agropastoral, paslaugos - bankų, finansų ir tt;. ligoninės, klinikos, laboratorijos ir farmacijos bendrovių; kooperatyvai; mokymo erdvę; įmonių ir vyriausybinių agentūrų: federalinių, valstybės ir savivaldybių; svetingumas ir turizmas. Šia prasme, matome, kad valdymas karjera yra dinamiška, kuri leidžia jums pridėti nuolat naujų laukus. Iš valdymo buvimas profesionalus, ar pramonėje, ar finansų įstaigų, vis dar yra prekyboje, gali būti turtas, kurį organizacija turi laimėti.

Kelionės infrastruktūra:

Administracija kursai mokoma Blokuoti II, turinti aštuonis kabinetai tinkamai įrengtas, visi su oro kondicionavimo sistema, multimedijos įranga, specialioms kambariai projekcijos multimedia, mokslinių tyrimų centras ir jaunimo kompanija, amfiteatras, kuriame tilps 200 žmonių, kompiuterinės , biblioteka ir kitos bendro naudojimo patalpos Universiteto, gimnazijos, be kita ko baseinas, futbolo lauką, fitneso salės, komerciniai bankai, valgyklos, ežerų, amphitheaters.

Diferencialo

Siekiant mokymo ir mokymosi kokybę, tiek mokymo ir vystomos veiklos Direktorių, žinoma, apima koncepcinius, žmogiškuosius ir techninius įgūdžius, gerai matoma motyvas ir aukštą įsidarbinimo mūsų studentų kūno, tiek regionų ir nacionaliniu lygiu. Mes pabrėžti, be kitų teorinių ir praktinių veiksmų:

Ryšiai Kontroliuojamas stažuotės ir darbo užbaigimo žinoma: teikia galimybes žinių ir praktikos darbu susijusios veiklos organizacijose.

Informacija

Autorizativo aktas: Programa akredituota nuo 1976

Profesionalus: Administratorius

Laikotarpis: Naktimis

Trukmė: 8 semestrus

Įmoka: 670,50

Programa mokoma:
  • Portuguese (Brazil)
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
8 semestrus
Dieninės
Price
670 BRL
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Kov. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Kov. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date