Laipsnis administravimo

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Kursų

UNIMAR valdymas Modulio prasidėjo 1974 sausio siekiant skatinti integralas formavimas profesinės, leidžianti ją valdyti organizacijas iš sisteminio nuomone misiją, rengiant etikos verslininkai, socialiai atsakinga ir įsipareigojusi nuolatinis mokymasis.

Karjera

Administracijos Gautos profesinis mokymas garantuoja globalią viziją ir specialių žinių apie verslo pasaulyje, todėl jį veikti šiose srityse: valdymo patariamoji ar konsultacijos; komercinių, pramoninių, finansų, agropastoral, paslaugos - bankų, finansų ir tt;. ligoninės, klinikos, laboratorijos ir farmacijos bendrovių; kooperatyvai; mokymo erdvę; įmonių ir vyriausybinių agentūrų: federalinių, valstybės ir savivaldybių; svetingumas ir turizmas. Šia prasme, matome, kad valdymas karjera yra dinamiška, kuri leidžia jums pridėti nuolat naujų laukus. Iš valdymo buvimas profesionalus, ar pramonėje, ar finansų įstaigų, vis dar yra prekyboje, gali būti turtas, kurį organizacija turi laimėti.

Kelionės infrastruktūra:

Administracija kursai mokoma Blokuoti II, turinti aštuonis kabinetai tinkamai įrengtas, visi su oro kondicionavimo sistema, multimedijos įranga, specialioms kambariai projekcijos multimedia, mokslinių tyrimų centras ir jaunimo kompanija, amfiteatras, kuriame tilps 200 žmonių, kompiuterinės , biblioteka ir kitos bendro naudojimo patalpos Universiteto, gimnazijos, be kita ko baseinas, futbolo lauką, fitneso salės, komerciniai bankai, valgyklos, ežerų, amphitheaters.

Diferencialo

Siekiant mokymo ir mokymosi kokybę, tiek mokymo ir vystomos veiklos Direktorių, žinoma, apima koncepcinius, žmogiškuosius ir techninius įgūdžius, gerai matoma motyvas ir aukštą įsidarbinimo mūsų studentų kūno, tiek regionų ir nacionaliniu lygiu. Mes pabrėžti, be kitų teorinių ir praktinių veiksmų:

Ryšiai Kontroliuojamas stažuotės ir darbo užbaigimo žinoma: teikia galimybes žinių ir praktikos darbu susijusios veiklos organizacijose.

Informacija

Autorizativo aktas: Programa akredituota nuo 1976

Profesionalus: Administratorius

Laikotarpis: Naktimis

Trukmė: 8 semestrus

Įmoka: 670,50

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de des ... Skaityti daugiau

A Universidade de Marília tem como MISSÃO formar o profissional ético e competente, inserido na comunidade nacional, capaz de constituir o conhecimento, promover a cultura, o intercâmbio, a fim de desenvolver a consciência coletiva na busca contínua da valorização e solidariedade humanas. Skaityti mažiau
Marília , Marília , Marília + 2 Daugiau Mažiau