Laipsnis Apskaita

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apskaitos integruotos mokyklų Žinoma ieškoti "Campos Salles" socialiai atsakingų ir kompetentingų specialistų formavimas atsižvelgiant į techninius ir administracinius sprendimus dėl valstybinių ir privačių subjektų, galėtų teikti gerai struktūrizuotais apskaitos informacijos, patikimą, laiku ir išsamiai, kiti valdymo sprendimams priimti.

Apmokyti integruotos mokyklų studentai "Campos Salles" Kai kurios oficialiai mokymo egzaminus, dažnai gauti aukštos sąvokas, o tai įrodo aukštą panaudojimo mokymo programą mokoma kurso.

Mokymo apima strategiškai išdėstyti disciplinas, siekiant užtikrinti tinkamą sąsajas techninio ir profesinio mokymo, kartu su kitais remti veiksmingą moralinio, etinio ir papildomas bendrąsias žinias. Jis visada orientuota į darbo rinkos poreikius ir atnaujinama atitinkamų teisės aktų.

Mūsų mokytojai yra susijęs su pagrindinio ugdymo ir kritinės analizės dvasia, daugiausia dėmesio skiriant žmogaus įdėtos į etikos vizijos profesijos, kuri pirmenybė teikiama tiesą, bendrą gėrį ir į visuomenės interesus, kaip visumos paplitimas sąmoningumą.

Kursų trukmė: 8 semestrus

Priepuolis: Naktinis

Tvarkaraštis: Nuo 19h iki 22h30

Darbo rinka:

Skaitiklis gali vykdyti savo veiklą su sąlyga, kad liberali arba savarankiškai dirbantis asmuo, darbuotojas reglamentuoja Darbo kodekso, Valstybės tarnautojų, karinių, partneris bet įmonės, direktorius arba patarėjo bet tipo ūkio subjekto arba bet kuri kita teisinis statusas apibrėžiamas pagal įstatymą, vykdyti bet kokią funkciją.

Šios funkcijos gali būti analitikas, patarėjas, padėjėjas, auditorius, vidaus ir išorės, patarėjas, konsultantas, sandėliavimo valdiklis, reguliatorius, pedagogas, rašytojas ar techninė rašytojas, apskaitos ar mokesčių buhalterinės apskaitos, ataskaitų atlikėjas, mokesčių mokesčiai, įstatymų leidėjas, organizatorius ekspertas, mokslininkas, planuotojas, mokytojas ar dėstytojas, redaktorius, recenzentas.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2016

Apie mokyklą

Somos uma instituição de nove décadas dedicadas a um projeto educacional que visa formar e informar.

Somos uma instituição de nove décadas dedicadas a um projeto educacional que visa formar e informar. Skaityti mažiau