Laipsnis tarptautinių santykių

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Prezentacija

Sukurta 1999 metais, po augimo tarptautinių santykių kursų Brazilija, tarptautinių santykių FASM Žinoma tapo viena iš São Paulo miesto pionierių, ir šiandien turi daugiau nei sėkmės ir mokymo specialistų, dirbančių dešimtmetį mokslinių tyrimų sritys, užsienio prekybos, logistikos, finansų, strategijos, nevyriausybinės organizacijos ir diplomatija.

Kurso tikslas parengti studentus suprasti, analizuoti ir galvoti naujų pasaulines struktūras, kad jie yra ne iš kurso pabaigoje, apmokyti analizės, konsultavimo ir verslo tarptautinėje arenoje.

Internationalist baigė FASM sugeba suprasti vis labiau globalizuotame pasaulyje galimybes ir pasiūlyti stipendijas konkretiems klausimams, kurie yra susiję, nei mokslo ir mokslinių tyrimų, tiek darbo rinkoje, vyriausybėms ar strategijų vadinamas trečiasis sektorius.

Diferencialai

  • Be FASM, studentas turi arti prie mokytojų - 100% yra magistro ar Gydytojai - kuri leidžia geriau panaudoti ir nuolatinį mokymąsi
  • Tyrimo linijos Lai - Tarptautinės analizės laboratorijos - paprastai tampa žinomi leidiniai srityje. Taigi, studentai turi savo pirmą kartą paskelbtas darbą dar tik formavimosi metais
  • Paskaitos ir seminarai su IR specialistams, ypač pusiau inauguraciniai klasių simpoziumo Lotynų Amerikos ir tarptautinių santykių savaitėje
  • Skelbiamas Inter-Ryšiai, elektroninis biuletenis redagavo tęsiasi daugiau nei dešimtmetį
  • Instrumentinė mokymas anglų, prancūzų ir ispanų
  • Keitimasis vieną semestrą bent Koimbros, kur studentas ryšius su Europos akademinėje aplinkoje universiteto, tekinimo Ši unikali patirtis kreditus savo kurso
  • Galimybė kitų kalbų kursus auga (mandarinų, pavyzdžiui), bendradarbiaujant su specializuotose institucijose

Darbo rinka

Iš FASM absolventai yra iškilias pozicijas nacionalinės diplomatijos, diplomatija kitų šalių, didelių bendrovių, bankų, universitetų Brazilijoje ir užsienyje (pavyzdžiui, mokytojai arba kapitonas / Daktaro), nevyriausybinių organizacijų, tarptautinių organizacijų ar institucijų garsus tyrimas.

FASM siekia plėtoti studentas visus esminius įgūdžius profesionaliai Tarptautinių santykių jo kilimo ir sėkmės.

LAI

Tarptautinė analizės laboratorija gimė 2002 m. Erdvė yra studijų centras, kuris vienija mokytojus ir studentus mokslinių tyrimų linijos, pareiškusiems, kad temų ir interesų įvairovę tarptautinių reikalų srityje.

Lai turi Kambarių pagrindu prieinama visiems studentams ir dėstytojams Žinoma, su žurnalų, studijų stalai, kompiuteriai ir vietos papildomoms klasėms.

Per dešimt gyvavimo metų, studentai ir dėstytojai įsteigė projektus antropologijos, tarptautinės teisės, tarptautinės politikos, tarptautinio marketingo, sociologijos ir geografijos, ir kitose srityse.

Taigi, leidiniai išdėstyti iš lai struktūros padaugėjo: Politika ir tarptautiniai konfliktai, atrodo į rytus ir į XXI amžiaus JT yra Tarptautinių santykių savaičių rezultatas; Tarptautiniai Pastabos kolekcija skelbia geriausias kursas išvadų darbą doktorantams; ir tarpusavio ryšių žurnalo pranoko antrąją dešimt leidinių.

Kaip jie dirba ir akademinį pasiūlymas pripažįstamas visoje Brazilijoje ir mokslinių tyrimų ir publikacijų rezultatai įgijo matomumą šalyje ir už jos ribų. Lai, vienaskaitos tyrimų centras į RI panorama Brazilijoje, yra žymus objektas ir skirtumas kursas Tarptautinių santykių FASM. Vieta tirti, diskutuoti, mokytis ir mokyti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

A FASM concretiza sua missão formando profissionais competentes para o desenvolvimento de atividades científicas, tecnológicas, artísticas, culturais, políticas e sociais.

A FASM concretiza sua missão formando profissionais competentes para o desenvolvimento de atividades científicas, tecnológicas, artísticas, culturais, políticas e sociais. Skaityti mažiau
San Paulas , San Paulas + 1 Daugiau Mažiau