Laipsnis Tarptautinio Verslo Administravimo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

vertybiniai popieriai


tarpinis/>

Universiteto analitikas Muitinės patikrinimas (3 metai)


pabaiga/>

Laipsnis Tarptautinio Verslo Administravimo (4 metai)

Resol. ME Nr 225/14 - modif. Pastaba DNGU Nº2746 / 16 - PV-2016-04665297-APN-DNGU # ME


modalumas/>

EAN įrašas yra neribojamas, nors pareiškėjas turi atitikti šiuos priėmimo reikalavimus:

  • Interviu su švietimo konsultantas.
  • Profesionali pagalba pareigybių pasikalbėti su Race direktorius.
  • Teikiama institucinė pristatymą kanclerio.
  • Išlyginti kurso dalyvavimą mokymosi įgūdžių ir įvadas į vadybos mokslo, pasiūlė.


svarstymai/>

Tarptautinis verslo specialistai yra pasirengę tarnauti tiek įmonių, veikiančių pasauliniu ir regioniniu aplinkos -national arba Užsienio valiutos ir vyriausybinių ir privačių institucijų, kurios teikia paramos paslaugas ir ekonominį bei prekybinį žvalgybos tarptautinėse operacijose.

EAN siūlo mokymo technikai muitinės formalumus ir absolventų Tarptautinio verslo administravimo įteisinta patariamosios tarybos įmonių, įsipareigojusių institucinio projekto. Mokytojai turi didelę mokymo ir patirties ir apmokyti tvarkymo mokymo strategijas skatinti įgūdžių įgijimą. Studentų praktinio mokymo pradedamas taikyti analizuojant realius atvejus bendrovių, susijusių su EAN, kad matytųsi jų problemas gydytis patenka į subjektų sistemą.

iš anksto ateneos specialistų įmonėms ir diskusijose su ekspertais iš vadybos mokslų praktikos atliekamos.


Taikymo sritis antraštinės/>


APIMTIS PAVADINIMAS: UNIVERSITETO analitikas ĮFORMINIMO/>

  • Veikti kaip organizavimą ir valdymą privačioms bendrovėms užsienio prekybos srityje pagalbininko.
  • Darbas viešojo ir / ar organizavimo ir pirmaujančių privačių įmonių užsienio prekybos srityje.


APIMTIS pavadinimas: Laipsnį TARPTAUTINIO VERSLO ADMINISTRAVIMAS/>

  • Dalyvauti strateginio planavimo ir plėtoti įvairius veikimo etapų pardavimo procesą gaminant prekes ir paslaugų teikėjams, susijusių su užsienio comecio (pvz komercinių įmonių, transporto ir logistikos, draudimo ir konsultavimo).
  • Teikti paramą paslaugas (tarptautinius, nacionalinius, regionų ir savivaldybių) Vyriausybės įstaigos, kurių kompetencijai priklauso užsienio prekybos ir ekonominės integracijos srityje.
  • Atlikti pagal žinias, gebėjimus ir įgūdžius savo srityje mokslinių tyrimų, mokymo ir mokymo specializuojasi tarptautinės prekybos santykių, ekonominės integracijos ir užsienio prekybos žmogiškuosius išteklius.
  • Teikti konsultacijas dėl žiniasklaidos klausimais, susijusiais su tarptautinės prekybos santykių, ekonominės integracijos ir užsienio prekybos.


studijų planas/>

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EAN es una institución universitaria que se propone constituir una comunidad educativa comprometida en el análisis y la discusión científica sobre el campo de conocimientos de aplicación empresarial, ... Skaityti daugiau

EAN es una institución universitaria que se propone constituir una comunidad educativa comprometida en el análisis y la discusión científica sobre el campo de conocimientos de aplicación empresarial, con especial atención a la relevancia cultural y social de los procesos formativos y al impacto de los servicios que se transfieren a la comunidad. Es su MISIÓN formar profesionales emprendedores, competentes para liderar proyectos en contextos cambiantes y globales, mediante un enfoque de gestión basado en la responsabilidad social y la producción de conocimiento que contribuya al desarrollo social y económico. Skaityti mažiau
Buenos Airės , Buenos Airės + 1 Daugiau Mažiau