Laipsnis pradinio ugdymo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Mes mokome kvalifikuotus specialistus praktikuoti pradinio ugdymo mokytojo profesiją kaip reglamentuojamą profesiją, suteikdami jiems praktinių žinių apie klasę ir jos valdymą, kad jie galėtų reguliuoti sąveikos ir bendravimo procesus 6–12 metų moksleivių grupėse. .

Jei jus domina mokymasis

 • Žinoti pradinio ugdymo programas, tarpdisciplininius jų ryšius, vertinimo kriterijus ir didaktinių žinių visumą apie šio etapo mokymo ir mokymosi procesus.
 • Suprojektuoti, planuoti ir vertinti mokymo ir mokymosi procesus.
 • Suprojektuokite ir sureguliuokite mokymosi erdves įvairovės kontekste.
 • Efektyviai spręsti kalbų mokymosi situacijas daugiakultūrėje ir daugiakalbėje aplinkoje.
 • Suprojektuokite ir sureguliuokite mokymosi erdves įvairovės kontekste, kuriame atsižvelgiama į lyčių lygybę, teisingumą ir pagarbą žmogaus teisėms, kurios atitinka piliečių švietimo vertybes.
 • Skatinkite sambūvį klasėje ir už jos ribų.

Ką mes Jums siūlome

 • Stažuotės mokyklose.
 • Tinkama mokymo ir mokymosi infrastruktūra.
 • Kvalifikuoti mokytojai įsipareigojo mokytis.
 • Nacionalinės ir tarptautinės mobilumo programos (Vokietija, Argentina, Australija, Brazilija, Kanada, Čilė, Kinija, Kolumbija, JAV, Prancūzija, Italija, Japonija, Meksika, Peru, Lenkija, Portugalija, Jungtinė Karalystė, Rumunija, Rusija, Švedija, Taivanas ir Vietnamas).

Profesionalios išvykos

 • Visuomenės švietimo centrai (ankstesnė opozicija).
 • Švietimo centrai organizuojami ir privatūs pagal darbo sutartį.

kompetencijos

bendrieji gebėjimai

RD 1393/2007 I priedo 3.2 punkte nustatomos bendrosios arba skersinės kompetencijos, kurias laipsnį įgijęs studentas turi būti įgijęs:

Mokiniai įrodė, kad turi ir supranta žinias toje studijų srityje, kuri prasideda nuo bendrojo vidurinio išsilavinimo bazės, ir paprastai randama tokiu lygiu, kuris, nors ir remiamas pažangių vadovėlių, taip pat apima kai kuriuos aspektus, kurie reiškia žinios, atsirandančios iš savo studijų srities viršininko.

Kad studentai žinotų, kaip profesionaliai pritaikyti savo žinias savo darbui ar pašaukimui ir turėti įgūdžių, kurie paprastai yra įrodomi per argumentų rengimą ir gynimą bei jų studijų srities problemų sprendimą.

Kad studentai galėtų rinkti ir interpretuoti svarbius duomenis (paprastai jų studijų srityje), kad būtų galima priimti sprendimus, kuriuose būtų svarstomi atitinkami socialiniai, moksliniai ar etiniai klausimai.

Kad studentai gali perduoti informaciją, idėjas, problemas ir sprendimus specializuotai ir nespecializuotai visuomenei.

Studentai sukūrė tuos mokymosi įgūdžius, kurie reikalingi tolesnėms studijoms, turinčioms didelę autonomiją.

Studentų prieiga ir priėmimas

Galimybę patekti į Leono universiteto oficialų dėstymą ir priėmimo tvarką reglamentuoja Karaliaus dekretas 1892/2008, jo pakeitimai ir Kastilijos ir Leono Tarpuniversitetų komisijos pasiekti susitarimai.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más.

Existen al menos diez razones para escoger León como destino académico aunque estamos seguros de que tú encontrarás muchas más. Skaityti mažiau
Leonas , Ponferrada + 1 Daugiau Mažiau