Laisvųjų menų programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

antraštė

Liberalų studijų programą (VPK)

Šv Mike, mes norime, kad mūsų absolventai imtis pasaulio kaip mąstantis intelektualų, kurie nebijo rizikuoti ir galvoti kitaip.

Mūsų liberalai studijų programą padės jums padaryti tik tai.

Ruošiame Jums už gyvenimą po koledžą su dinaminio diapazono kursų, skirtų skatinti intelektinės smalsumas ir tirti ir padės jums atsakyti į gyvenimo giliausią klausimus.

Jūs būsite supažindinti su juostele ir įvairovės pačios žinios. Jūs būsite veikiami daugelio akademinių disciplinų, kad bus iššūkis jums kritiškai mąstyti, išreikšti save ir tapti visą gyvenimą besimokantis. Ir jūs išmoksite, ką tai reiškia prisidėti prie bendro gėrio kaip suinteresuotose mąstantis pilietis.

Gyvenimo

Liberalų studijų programą sudaro nuo 11 iki 13 kursų didelį pasirinkimą per kategorijas. Išplėstinė Talpinimo, perdavimo ir studijų užsienyje kredito taip pat gali taikyti. Iš atskirų kursų kiekvienoje srityje sąrašą galima rasti kolegijos kataloge. Čia yra iš pirmo žvilgsnio VPK:

Pirmieji metai Seminaras kursai rašote-intensyvius kursus, kurie ištirti plačius klausimus laisvųjų menų ir mokslų, skatinant diskusijas ir aktyvų mokymąsi. Mažas klasės dydis leidžia instruktoriai sužinoti studentų gerai ir glaudžiai bendradarbiauti su savo raštu. Studentai bendradarbiaus, sukuriant nedidelį ir vertėsi bendruomenės besimokančiųjų.

Pagrindinės filosofiniai klausimai kursai suteikia studentams su išteklių tyrinėti tuo pasiekti integruotą viziją žmogiškosios tikrovės širdies klausimus. Kursai išnagrinėti tokius klausimus kaip: egzistencijos, tiesos, gėrio, grožio žemės ir jų reikšmė apšviesti sąlygas, skatinti žmogaus supratimą ir gyvenimo išreiškia žmogaus orumo.

Tyrimas krikščioniškų tradicijų ir maniau kursai tyrinėti religijos prigimtį, supažindinti studentus su akademinių studijų religijos, išnagrinėti kataliku ir platesnį krikščionišką tradiciją kritiškai ir nuosekliai, ir leidžia mokiniams suprasti religinį tikėjimą, praktika, ir tradicijas.

Pasaulines problemas, kad poveikis bendrajam gėriui kursai ištirti socialinius, kultūrinius, politinius, ekonominius, arba kitas sąlygas, kad padidinti ir trukdo visiškai plėtrą asmenų ir visuomenių. Šie kursai pabrėžti tarp žmonių visame pasaulyje priklausomybę, taip pat vis labiau universalus ir sudėtingą teises ir pareigas asmenų ir visuomenių.

Historical Studies Kursai apima griežtus egzaminus kultūros, meno, intelektinės, socialinių ir politinių judėjimų, įtakų, ir renginių per laiką. Tyrimai ir rašymas yra pagrindiniai komponentai šių kursų.

Literatūros studijos kursai sutelkti dėmesį į analitinės ir estetinės tardymo literatūros tekstų, pabrėžiant Kelyje kalba yra naudojama laikotarpių, kultūrų, žanrų ir stilių gaminti reiškia įvairovė.

Procesai Mokslo motyvai kursai studijuoti fizinę ir gamtos pasaulį ir režimų tyrimo panaudojusios mokslų.

kiekybinis samprotavimas Kursai naudoti kiekybinę motyvus įvertinti ir spręsti problemas.

Antra kalba kursai suteikti studentams galimybę įgyti bent mažą-tarpinis lygis antrąja kalba ir mokymosi apie teritorijos (-ų) pasaulio ir kultūros (-ų), susijusio su ta kalba naudą. Papildoma nauda yra ta, kad studentai ateis suprasti daugiau apie savo gimtąja kalba ir jos atskirų savybių.

Socialinės ir institucinės dimensijos žmogaus elgesys kursai leidžia studentams taikyti kritinio mąstymo įgūdžius, kad žmonių elgesį supratimą. Studentai mano, dinamines sąveikas tarp socialinių sistemų ir jų poveikį žmonių gerovei.

Meno Patirtis kursai užsiimti studentų meninės išraiškos per studija, dirbtuvėse ar praktikos pagrindu kursus tokiose srityse, kaip kūrybinio rašymo, šokio, muzikos, studijos meno, ar teatre.

Patirtinio mokymosi yra įvykdyta dalis Arba studento ugdymo arba bendro ugdymo veiklą. Studentai užsiimti bent vieną esminį projekto "fiziškai", kad priima juos anapus klasėje ribų ir susiję teoriją su praktika. Nustatymai gali apimti, bet neapsiriboja, stažuotes (kredito / ne kredito, nesumokėtų arba mokama), studentas-fakulteto mokslinių tyrimų, studijų užsienyje, mokymasis tarnaujant paskirta kursai, Perkraustymo paslaugos keliones, kurioje galimybė dalyvauti yra konkurencinga, dalyvavimo šokių, muzikos arba teatro spektakliai, dalyvavimas koledžo Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo programos, darbo kaip Resident asistentas, ir studentų vadovavimo LEAP, Koledžo Wilderness programą, Rašymas centro, peer-Apmokymai programa, An Międzyuczelniany sporto komanda, ar Edmundite apgyvendinimu ministerija.

  • Stažuotė
  • Bendrijos Užsiima gyvenimą
  • Fakulteto studentų mokslinės
  • Studijuoti užsienyje
  • Specialios bendrai ugdymo patirtis

Karjeroje

Laisvųjų menų ir mokslų yra tvirtą pagrindą kiekvienam karjerą. Per savo darbo gyvenime jums reikia, kad būtų galima įsisavinti naują informaciją, kritiškai mąstyti, rašyti ir kalbėti aiškiai, forma ir ginti argumentus, prisitaikyti prie naujų situacijų ir suprasti kultūrinius kontekstus. Laisvųjų menų ir mokslų išmokyti jus šiose pagrindines kompetencijas, kad esate pasirengę patenkinti daug iššūkių įvairovė.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Saint Michael’s College, founded in 1904, delivers a compelling, world-class liberal arts education in a beautiful Vermont setting. Our connected community allows students to form close relationships ... Skaityti daugiau

Saint Michael’s College, founded in 1904, delivers a compelling, world-class liberal arts education in a beautiful Vermont setting. Our connected community allows students to form close relationships with each other and accomplished faculty members, providing an ideal learning environment where they have the space and support to challenge themselves and their peers. As a college located minutes from Burlington, one of the country’s top-rated college towns, Saint Michael’s offers an unparalleled mix of academic, spiritual, cultural, service and wilderness experiences. To learn more, visit smcvt.edu. Skaityti mažiau