Laisvalaikio studijų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Kaip galime prognozuoti, kaip žmonės praleidžia laisvalaikį? Kaip tradicinės laisvalaikio kompanijos gali efektyviau naudotis socialinės žiniasklaidos priemonėmis prisijungdami prie savo klientų? Kokie nauji verslo modeliai ir strategijos reikalingi vis sudėtingesniame ir dinamiškesniame laisvalaikio sektoriuje? Po baigimo galėsite atsakyti į visus šiuos klausimus ir dar daugiau.

Tyrimo apžvalga

Mokslo laisvalaikio studijų akademinis bakalauras yra „į žinias orientuotas“. Savo studijų metu, analizuodami akademines žinias, sukuriate keletą akademinių ir valdymo kompetencijų. Norėdami tai padaryti, dažnai dirbate savarankiškai ir kartais mažose grupėse bylų ir užduočių atveju. Laisvalaikio srityje įvairūs požiūriai, kuriuos siūlo, pavyzdžiui, psichologija, sociologija ir antropologija, siūlo tik dalinius paaiškinimus, ką žmonės nori ir gali padaryti savo laisvalaikiu. Tai reiškia, kad jei norite suprasti laisvalaikį, jums reikės prisitaikyti prie naujų ir netikėtų situacijų, naudojant naujus būdus, naujas idėjas, teorijas ir metodus, arba kuriant naujas naujas idėjas, kurios vėliau gali būti vertinamos ir tiriamos. Taip mes stumiamės ribas ir labai prisidedame prie esamų žinių šioje pramonės šakoje.

Programa yra visiškai mokoma anglų kalba ir trunka trejus metus. Pirmuosius metus sudaro keturi terminai, antra ir trečiaisiais metais - du semestrai. Breda University of Applied Sciences taip pat siūlo dvi laisvalaikio profesinio bakalauro programas: Laisvalaikis

Organizacija

Mokslo laisvalaikio studijų akademinis bakalauras yra atskira programa Breda University of Applied Sciences turinti savo valdymą. Pagrindinė komanda ne tik moko apie programą, bet ir atlieka esminius tyrimus, kuriuos finansuoja trečiosios šalys. Daugelis dėstytojų turi arba dirba doktorantūroje.
Kad Breda University of Applied Sciences , Tilburgo universitetas ir keli institutai būtų veiksmingesni, efektyvesni, kūrybiškesni ir ryžtingesni, jie nusprendė sujungti jėgas laisvalaikio tyrimams į bendruomeninį žinių centro, vadinamo CELTH (laisvalaikio ekspertų centras, turizmo centras).

1 metai

Pirmaisiais metais gausite tvirtą įvadą į įvairias verslo ir socialinių mokslų šakas, taip pat mokslinių tyrimų metodus, pabrėžiant įvairaus pobūdžio laisvalaikio lauką. 1 semestre kursai bus sutelkti į vartotojų perspektyvą, o 2 semestre verslo pusė yra labiau pastebima. Jūs išmoksite taikyti savo žinias keliose praktinėse bylose.

2 metai

Antraisiais metais sustiprinsite savo žinias apie tai, kokios veiklos rūšys žmonės pasirenka savo laisvalaikiu, ir kaip įmonės gali organizuoti šią veiklą ir gauti naudos iš jų. Be teorinių paskaitų, praktinių seminarų, diskusijų ir atvejų analizės, dirbsite su keliais projektais, skirtais komisarams iš laisvalaikio srities. Šiuose projektuose jūs taikysite įvairiuose kursuose ištirtus tyrimo metodus ir teorinę įžvalgą.

3 metai

5-ajame semestre jūs pasirinksite nepilnametis kitame Nyderlandų ar užsienio universitete. 6-ajame ir paskutiniame semestre jūs taikysite viską, ką išmoko:

 • laisvalaikio užsiėmimų įvairiose kultūrose svarstymas; ištirti esminius filosofinius klausimus apie laisvalaikio svarbą ir keliamus etinius klausimus;
 • tiriant, kaip laisvalaikis gali prisidėti prie miesto erdvės ir miesto kultūros plėtros.
 • Per paskutinį semestrą rašote disertaciją, kurioje ištirsite sudėtingą laisvalaikio problemą. Bakalauro baigiamųjų darbų temos gali būti siejamos su dabartiniais darbuotojų atliekamais tyrimais.

Priėmimo sąlygos

Šios programos priėmimo reikalavimai yra:

Jūs galite būti įtrauktas į programą su:

 • Tarptautinis bakalaureato diplomas (IB)
 • Europos bakalaureato (EB) diplomas
 • Kitas vidurinio ar vidurinio mokslo diplomas, lygus Olandijos vwo diplomai (pavyzdžiui, Abitur Vokietijoje)
 • Hbo diplomas arba propeedeutinis pažymėjimas

Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas

Taip pat turėsite įrodyti, kad vienas iš šių testų yra pakankamas:

 • CAE ("Cambridge Advanced Certificate") arba CPE (anglų kalbos mokėjimo pažymėjimas)
 • IELTS testas (minimalus bendras diapazono rezultatas - 6,0 ir minimalus pokalbis - 6,0)
 • TOEFL testas (minimalus balas 80 internetinių ir mažiausiai 20 pokalbių)

Atleidimas nuo anglų kalbos testo

Jums nereikia pateikti anglų kalbos testo rezultatų, kad būtų leista dalyvauti anglų kalbos programoje, jei:

 • tu esi olandų havo arba vwo absolventas
 • vidurinės mokyklos ar universiteto, kuriame lankėtės ar lankotės, instruktažo kalba anglų kalba yra gimtoji angliškai kalbančioji šalis (ty viena iš šių šalių: Australija, Kanada (išskyrus Kvebeką), Airija, Naujoji Zelandija, Jungtinė Karalystė arba Jungtinės Amerikos Valstijos)
 • Jūs gavote diplomą, kuris yra įtrauktas į "Nuffic" sudarytą diplomų sąrašą, o vienas iš jūsų egzamino buvo anglų kalba.

Po bakalauro

Baigę mokslų bakalauro studijų laisvalaikio studijas galite nuspręsti, ar ieškoti darbo, ar tęsti studijas - magistro lygmeniu.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our insti ... Skaityti daugiau

Breda University of Applied Sciences is a medium-sized, government-funded higher education institute. More than 7,000 Dutch and international students from some 100 countries are studying at our institute. Skaityti mažiau