Lauko poilsio valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Lees McRae Lauko poilsis

Lauko Poilsis valdymas

Lauke taps jūsų klasėje su Lauko Poilsis vadybos programos. Padaryti karjerą lauko, aplinkos ir patirtinio ugdymo tavo su konkrečios mokymo vadovavimo ir programos valdymo, daugiausia dėmesio skiriant aplinkos valdymo. Ši programa yra laukiama patvirtinimo iš SACSCOC.

Trumpi faktai

  • Mūsų Lauko Poilsis valdymo programa yra tautos vienintelė programa, rasti per verslo mokykloje. Tai taip pat viena iš programų, sauja ne institucijoje pabrėžiant liberalią meninio ugdymo.
  • Žygiai, kalnų dviračiais, taip pat stovyklavietėse visi vos keli žingsniai nuo savo gyvenamosios vietos salėje.
  • Trumpas vairuoti visoje apylinkes duos jums galimybę patirti ir ištirti Baidarės, baidarės, žvejyba, slidinėjimas ir snieglenčių sportas.

Ką jums mokytis

Sukurti tvirtą pagrindą yra raktas į bendrą sėkmę, nesvarbu, kokia programa jūs esate. Nuo programos pradžios, jums bus panardintas į kursus, pavyzdžiui, lauko Vadovavimas ir gyvenimo įgūdžių, mokymo ir supaprastinimo ir verslo administravimo. Šie kursai plėtos savo žinias verslo pagrindų ir lauko poilsiui, ir pasiruošti aukštesnio lygio klasių ir vėlesnių karjerą.

Aukštesnio lygio kursai skirti galąsti ir pagaląsti savo sugebėjimus, taip pat Suapvalinimas savo įgūdžių rinkinių. Kai kurie iš šių kursų bus įtraukti rizikos valdymo, organizacinės elgsenos ir šiuolaikinių problemų lauko poilsiui.

Kaip dalį savo laisvųjų menų švietimo, jūs taip pat turėsite galimybę toliau tinkinti savo mokymosi patirtį su klasių SPARK savo asmeninių interesų. Galite imtis kursus aplinkos etikos Wilderness literatūros ar net istorijos Wilderness ir Amerikos Mind.

Beveik visos klasės, nesvarbu, kur jūsų konkreti kelias gali priimti jus, bus pasiūlyti platų patirtinis, hands-on "galimybes, kad nuves jus ne tradicinėje klasėje. Jūs galite tobulinti savo jojimo įgūdžius savo kalnų dviračiais klasės perveriamas mylių dykumoje savo pėsčiųjų ir turistinius žinoma ar tūptinės žemyn vieną iš šimtų upių baidarės ir baidarės klasėje.

Lees McRae Lauko poilsis

Ar alpinizmas prie Hidden Riedulys miesteliu, gauti savo nepalieka Trace treneris sertifikavimo ar praleisti vasarą kaip prie nacionalinio parko intern, turėsite patirtinis, hands-on ir patrauklus patirtis Skirtingai nuo kitų.

Po pamokų

Lauko Poilsis valdymo studentais "klasėje" yra dažnai kas anapus Lees-McRae sienos. Kursų dauguma lauko komponentas, įgūdžių kursus, pavyzdžiui alpinizmo, Baidarės, kajakai, slidinėjimas, snieglenčių sportas, žygiai ir turistinius tik vyksta lauke. Lauko patirtis yra neatskiriama lauko Poilsis vadybos programos.

Po baigimo

  • Lauko programa administracija (aukštasis išsilavinimas, ne pelno, stovyklos)
  • Lauko nuotykių / Gidų paslaugos (veikla specifinė, tarptautinis, terapinis poilsio)
  • Lauko lavinimo mokyklose (Laikinas išvežimas Bound, NOLS, aplinkosauginis švietimas)
  • Parkai ir poilsiavietės (kurortai, karinis poilsis, parkai sistemos)
Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments.

We have one mission. Lees-McRae educates and inspires students to approach life and work from a creative, collaborative, and critical perspective in preparation for diverse careers and environments. Skaityti mažiau