Logistikos bakalauras su tiekimo grandinės valdymu

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Logistika ir tiekimo grandinės valdymas yra visų verslo ir savanoriškų organizacijų pagrindas. Jie leidžia prekes ir paslaugas teikti tinkamu laiku, tinkamoje vietoje ir tinkamomis sąnaudomis, taip prisidedant prie organizacijos konkurencinio pranašumo. Ši dvigubo laipsnio programa suteikia Astono universiteto ir Muscat University laipsnių suteikimą.

Kurso apžvalga

Moduliai yra skirti apimti veiklą, susijusią su produktų ir paslaugų planavimu, tiekimu, gamyba ir tiekimu. Jūs sukursite metodus, naudojamus šiems procesams optimizuoti, kad būtų pasiekti įvairūs strateginiai tikslai, tokie kaip minimalios išlaidos, maksimalus aptarnavimas ir trumpesnis ciklo laikas.

Veikla sukurta taip, kad būtų sudėtinga, aktuali ir stimuliuojanti, ir daugelyje jų yra komercinė medžiaga, atnešta į klasę ar patys studentai, vykstantys į pramoninius vizitus. Mūsų praktiškai pagrįsta programa ir toliau pabrėžia analitinių ir problemų sprendimo įgūdžių, kurie iki šiol sukėlė tiek daug darbingų absolventų, plėtrą.

Shot with @expeditionxdrone

Programos uždaviniai

Logistikos bakalauras su tiekimo grandinės valdymu siekia:

 • Leisti studentams įgyti išsamų supratimą ir žinias apie logistiką ir jos vietą visose pramonės šakose.
 • Sukurkite absolventus su unikalia specialisto įžvalga apie operacijų ir tiekimo grandinės valdymą.

Priėmimo sąlygos

Stojantiems į programą paprastai reikia vienos iš šių kvalifikacijų (arba tarptautinės atitikties (paprastai aukštojo mokslo baigimo pažymėjimo), kurias pripažįsta Švietimo ministerija):

Lygis:

 • Jei dalykai apima bet kurį techninį ar mokslu pagrįstą dalyką, pvz., Biologiją, chemiją, projektavimo technologiją, elektroniką, inžinerijos mokslus, tolesnę matematiką, geografiją, geologiją, matematiką, fiziką: minimalūs CCC laipsniai ir, jei įmanoma, mažiausiai 2 GCSE (arba lygiavertis) A * –C laipsniai, įskaitant GCSE matematikos C klasę, nebent jie pateikiami A lygiu.
 • Jei dalykuose nėra jokio mokslo ar technikos dalyko: minimalūs BCC pažymiai ir, jei įmanoma: mažiausiai 2 GCSE (arba lygiaverčiai) A * -C laipsniai, įskaitant GCSE Maths C laipsnį.

IB:

 • Jei į aukštesnio lygio dalykus įeina bet koks technikos ar mokslu pagrįstas dalykas, pvz., Biologija, informatika, chemija, dizaino technologija, matematika, tolesnė matematika ir fizika, sportas, mankšta ir sveikatos mokslai: mažiausiai 28 balai, mažiausiai 5, 4, 4 balai , aukštesniu lygiu, plius minimalus 5 balas matematikos standartiniame lygyje, jei ne laikomas aukštesniu lygiu.
 • Jei į aukštesnio lygio dalykus neįtraukiami jokie techniniai ar mokslu pagrįsti dalykai: mažiausiai 29 balai, minimalūs 5, 5, 4 aukštesnio lygio balai ir minimalus 5 matematikos balas standartiniame lygyje.
 • Sėkmingai baigta Muscat University fondo programa.
 • Į programą gali būti priimtas studentas, sėkmingai baigęs steigimo metus bet kurioje kitoje švietimo įstaigoje. Kandidatai turi būti išklausę matematikos modulį. Paraišką prieš priimant vertins universiteto akademikai.
 • Studentas, baigęs bent vienus mokslo metus akademinėje įstaigoje, nesimokydamas tokių pamatinių metų kaip Australijos imitacija, Kanados brandos atestatas ar kita lygiavertė kvalifikacija, gali būti priimtas į programą. Kandidatai turi būti išklausę matematikos modulį. Paraišką prieš priimant vertins universiteto akademikai.

Visi pareiškėjai turės pateikti pripažintos anglų kalbos kvalifikacijos įrodymus, kurie apima:

 • GCSE anglų kalba: minimalus C laipsnis
 • IB anglų kalba: minimalus 5 balai anglų kalba standartiniame lygyje arba 4 aukštesnio lygio balai.
 • Muscat University fondo programa (MUFP): mažiausias 50% balas akademinio skaitymo ir rašymo modulyje ir akademinio klausymo ir kalbėjimo modulyje ar jo lygiaverčiuose moduliuose kitų institucijų fondo metais.
 • IELTS: mažiausiai 6,0
 • TOEFL: mažiausiai 78

Akademinis planas

1 metai 2 metai 3 metai 4 metai
Studijų ir mokslinių tyrimų įgūdžiai Operacijos ir procesų valdymas Profesinio įdarbinimo metai Paskutinių metų projektas
Profesinių santykių kūrimas Oro ir jūrų transportas - Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas tiekimo grandinėse
Tiekimo grandinės valdymo įvadas Sausumos transportas - Tarptautinės prekybos teisė
Transporto ir inžinerinė ekonomika Tiekimo grandinės planavimo kiekybinės priemonės - Tiekimo grandinė ir viešųjų pirkimų strategija
Inžinierių įstatymas Inžinerinių projektų valdymas - Strateginis valdymas ir finansai
Įvadas į logistikos verslą Paslaugų rinkodara - Šiuolaikinės tiekimo grandinių problemos
Įvadinė verslo apskaita Tarptautinių tiekimo grandinių pirkimo principai - Tiekimo grandinės planavimas
Priemonės ir sistemos - - -
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

Muscat University’s mission, vision, and values are underpinned by four essential themes: ethics, excellence, entrepreneurship, and innovation.

Muscat University’s mission, vision, and values are underpinned by four essential themes: ethics, excellence, entrepreneurship, and innovation. Skaityti mažiau