Logistikos inžinerijos mokslų bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar jums įdomu, kaip paketų pristatymo tvarkyklė sugeba taip greitai pristatyti jūsų naują telefoną? Priežastį atrasite per logistikos inžinerijos studijų programą, kur sužinosite viską, ką reikia žinoti apie valdymą ir logistiką įmonėse ir organizacijose.

Užsisakykite šiandien, pristatysime rytoj. Atrodo paprasta, bet už jo esantis procesas yra sudėtingas. Kaip įmanoma, kad nauji jūsų sportiniai bateliai būtų pristatyti į namus taip greitai, nors jie ir yra iš kito pasaulio krašto? Kiekvieną dieną didelės įmonės, tokios kaip bol.com, DHL ir Amazon, susiduria su iššūkiu laiku pristatyti savo produktus savo klientams. Dėl naujų metodų ir metodų įmonės nuolat užsiima savo logistikos procesu. Pagalvokite apie savaime važiuojančius sunkvežimius, bepiločius orlaivius, pristatančius produktus prie jūsų namų slenksčio, ar robotus sandėlyje.

Logistika yra visur, neatsižvelgiant į tai, ar turite reikalų su produktais, renginiais, informacija ar žmonėmis. Per ketverių metų logistikos inžinerijos studijų programą išmoksite analizuoti, tobulinti, planuoti ar (per) projektuoti šiuos procesus įmonėse ir organizacijose. Jūs iš karto pritaikysite daugelį dalykų, kuriuos išmokote praktikoje ir vykdydami projektus. Ši studijų programa siūlo puikias darbo perspektyvas: darbdaviai Nyderlanduose ir užsienyje trokšta turėti logistikos vadybos talentų. Ši studijų programa siūloma olandų ir anglų kalbomis. Jei pasirinksite anglų kalbos mokomą programą, vesite pamokas su studentais iš viso pasaulio.

139836_HZUniversityofAppliedSciences17.jpgHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139836_HZUniversityofAppliedSciences17.jpg" />

Programa

1 ir 2 metai

Pirmaisiais mokslo metais būsite supažindinti su logistikos pagrindais. Sužinosite daugiau apie logistikos sektorių ir gausite aiškų vaizdą apie savo būsimą karjerą. Jūs pradėsite dirbti tokiomis temomis kaip tarptautinė logistika, finansų valdymas ir renginių logistika. Antraisiais mokslo metais daugiausia dėmesio bus skiriama valdymui ir pokyčių procesams. Be to, pagilinsite savo žinias apie logistikos pasaulį. Jūs spręsite tokias temas kaip rinkodaros ir eksporto valdymas, paskirstymo logistika, gamybos planavimas ir mokysite savo praktinius valdymo įgūdžius (kokio tipo vadovas esate ir kaip koreguojate savo vadovavimo stilių, kai bendraujate su kitais darbuotojais). Be to, jūs lankysite anglų kalbos pamokas ir sužinosite, kaip pradėti ir vykdyti mokslinių tyrimų projektą. Vieną dieną per savaitę jūs dalyvausite kaip stažuotojas logistikos įmonėje arba būsite aktyvus studijų programos studijų asociacijos valdyboje. Be to, jūs eisite į reguliarias ekskursijas Olandijoje ir užsienyje bei į įvairias kompanijas, tokias kaip „CoolBlue“, „Coca-Cola“ ir oro pajėgos. Jūs taip pat turėsite aplankyti šias įmones ir sekti svečių paskaitas.

3 ir 4 metai

Trečiaisiais mokslo metais atliksite praktiką ar seksite nepilnametį čia ar užsienyje. Su nepilnamečiu jūs pagilinsite ar išplėsite savo žinias ir įgūdžius. Galite sekti nepilnametį HZ ar kitame taikomųjų mokslų universitete Nyderlanduose ar užsienyje.

Ketvirtaisiais mokslo metais gilinate savo žinias vienoje iš studijų programos specializacijų ir atliksite praktiką įmonėje, kurioje atliksite baigiamąjį darbą. Savo tyrimui išanalizuosite problemą logistikos įmonėje ir pateiksite geriausią sprendimą. Tyrimai gali apimti, kaip pagerinti krovininių laivų saugojimą, kaip pagerinti laukimo laiką sveikatos priežiūros srityje arba kaip sukurti skirtingų uostų etaloną. Taip pat pasirinksite specializaciją. Visi užsiėmimai ketvirtaisiais metais vyks anglų kalba.

Specializacijos

Ketvirtaisiais mokslo metais galite pasirinkti vieną iš šių specializacijų: Tiekimo grandinės valdymas, Žmogaus logistikos valdymas arba Jūrų logistikos valdymas.

Tiekimo grandinės valdymas

Kaip tiekimo grandinės valdytojas, planuojate, koordinuojate ir stebite produktų ir paslaugų srautą (tiekimo grandinę) nuo tiekėjų iki klientų. Šioje specializacijoje sužinosite, kaip supaprastinti šį procesą tinkamai planuojant gaminį, transportuojant, užsakant, įmonės atsargas ir sandėlius.

Žmogaus logistikos valdymas

Žmogaus logistikos vadyboje gilinate žinias apie renginių valdymą ir su žmonėmis susijusius logistikos procesus. Šie procesai gali būti įvairūs - nuo valdymo veiklos, festivalių planavimo ar didelio masto karinių veiksmų, iki nelaimių logistikos ir sveikatos priežiūros procesų tobulinimo.

Jūrų logistikos valdymas

Kaip jūrų logistikos vadovas, jūs koordinuojate, pavyzdžiui, prekių srautus uoste. Patikrinsite, ar transportas vyko, kaip planuota, tačiau taip pat turite organizuoti saugojimą. Jūsų dėmesys skiriamas kroviniams, kurie gabenami jūra ar vandeniu, tačiau taip pat studijuosite naujų uosto įrenginių, terminalų ir prieplaukų organizavimą.

139835_HZUniversityofAppliedSciences18.jpgHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139835_HZUniversityofAppliedSciences18.jpg" />

Reikalavimai

Prieš stodami į Logistikos inžinerijos programą, turite atitikti keletą priėmimo reikalavimų

Priėmimo sąlygos

Norėdami būti priimti į logistikos inžinerijos programą, jums reikia:

 • Olandijos vidurinio išsilavinimo diplomą atitinkanti kvalifikacija, suteikianti galimybę gauti aukštąjį išsilavinimą.
 • Geros matematikos žinios. Ekonomika ar fizika būtų privalumas.
 • Gerai moki rašomą ir sakomą anglų kalbą. Jūsų anglų kalbos lygis turėtų būti lygus IELTS balui 6,0.

Alternatyvus stojamasis egzaminas

 • Jei neturite atitinkamo vidurinės mokyklos diplomo ir esate jaunesnis nei 21 metų, jums gali būti netaikomas šis reikalavimas. HZ suteikia galimybę laikyti alternatyvų stojamąjį egzaminą.

Mokestis už mokslą

Suma, kurią turėsite sumokėti, priklauso nuo jūsų tautybės ir programos, į kurią kreipėtės.

ES studentai:

 • 2020–2021 m. Mokesčiai už ES studentus yra: 2,143 EUR *

* 50% sumažinta studijų kaina

ES studentai ir studentai, turintys Norvegijos, Šveicarijos, Islandijos, Lichtenšteino ar Surinamo pilietybę, už pirmuosius studijų metus turi teisę į Olandijos studijų kainos 50 proc. Nuolaidą. Pusė taikoma visiems studentams, kurie pirmą kartą mokslo metais pradeda bakalauro (arba asocijuoto) laipsnį finansuojamame Nyderlandų taikomųjų mokslų universitete arba mokslinių tyrimų universitetuose. Studentai, mokantys institucines studijų įmokas, neturi teisės į studijų kainos perpus sumažėjimą.

Ne ES studentai:

 • 2020–2021 m. Institucinės studijų kainos ne ES studentams yra: 7 835 EUR

Mokesčiai ir finansai

Šalia studijų kainos ir pragyvenimo išlaidų yra papildomų išlaidų jūsų studijų programai (studijų medžiagai, ekskursijoms ir knygoms). Per pirmuosius dvejus metus šios išlaidos yra maždaug 750 EUR per metus.

Stipendijos

Nors stipendijos, ypač visos stipendijos, yra įprastos kitose šalyse, Olandijos švietimo sistemoje yra retos. Tačiau HZ yra keletas stipendijų variantų.

Olandijos stipendija atvykstantiems studentams

Olandijos stipendiją finansuoja Nyderlandų švietimo, kultūros ir mokslo ministerija bei Olandijos mokslinių tyrimų universitetai ir taikomųjų mokslų universitetai. Olandijos stipendija skirta atvykstantiems studentams, kurie nėra kilę iš EEE ir kurie anksčiau nėra studijavę Nyderlanduose ir ketina lankyti HZ University of Applied Sciences pagal diplomo mobilumą. Paskirta stipendija nėra visa stipendija. Jo vertė yra 5 000,00 EUR ir jis skiriamas tik vieneriems metams.

Paskyrimo sąlygos:

 • Studentas nėra iš Europos ekonominės erdvės (EEE). EEE sudaro ES šalys ir Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija.
 • Studentas anksčiau nesimokė Nyderlanduose.
 • Studentas turi IELTS 6,5 (ar aukštesnį) arba lygiavertį.
 • Studentas nori įstoti į nuolatinę (ketverių ar trejų metų) bakalauro programą HZ.
 • Studentas jau buvo (sąlyginai) priimtas į HZ bakalauro programą, nurodytą kartu su jo stipendijos paraiška.

Kaip kreiptis dėl Olandijos stipendijos

Studentai gali kreiptis dėl stipendijos siųsdami el. Laišką adresu study@hz.nl iki jų pradžios metų gegužės 1 d. Šiame el. Laiške studentas turėtų nurodyti konkrečios HZ bakalauro studijų programos pasirinkimo priežastis. Studentas taip pat turi atsiųsti savo CV kopiją su el. Paraiškas vertins dviejų narių HZ stipendijų komitetas, kurį paskirs akademijos direktoriai. HZ stipendijų komitetas stipendiją skirs atsižvelgdamas į ankstesnius akademinius rezultatus, motyvaciją pasirinkti studijų programą, o CV kandidatams apie sprendimą bus pranešta per 6 savaites nuo paraiškų pateikimo termino pabaigos - gegužės 1 d.

Judumo stipendijos

Kai esate studentas HZ University of Applied Sciences metu galvojate studijuoti, atlikti mokslinius tyrimus ar stažuotis ne Nyderlanduose, tuomet galite kreiptis dėl stipendijos.

HZ Dotacija

„HZ“ siūlo „HZ“ dotaciją studentams, kurie studijuoja ar atlieka nemokamą praktiką už ES ribų. Kiek žinome, HZ yra vienintelis taikomųjų mokslų universitetas Nyderlanduose, subsidijuojantis savo studentus dotacija.

Olandijos stipendija

Ši stipendija skirta dieninių studentų studentams, norintiems studijuoti, atlikti tyrimus ar stažuotis ne Europos ekonominėje erdvėje (EEE). EEE sudaro ES šalys ir Islandija, Lichtenšteinas ir Norvegija. Olandijos stipendija yra stipendija, kurią teikia Nyderlandų švietimo kultūros ir mokslo ministerija kartu su Nyderlandų mokslinių tyrimų universitetais ir taikomųjų mokslų universitetais. Stipendija yra vienkartinė 1250 eurų išmoka ir skirta įnašui į studijų išlaidas.

„Erasmus +“ stipendija

Jei atliksite dalį savo studijų HZ partnerių institute ES arba atliksite praktiką ES, galite kreiptis dėl šios stipendijos. „Erasmus +“ yra stipendija, kurią skyrė Europos Sąjunga, kad paskatintų savo valstybių narių studentus įgyti patirties užsienyje mokymosi metu; tobulinti jų kalbas, susipažinti su kitomis kultūromis ir kt. Dotacija taip pat kompensuoja kelionės ir apgyvendinimo išlaidas, kurias patirs studijos / praktika užsienyje. Akivaizdu, kad „Erasmus +“ stipendija nepadengs visų išlaidų, kurias turėsite užsienyje.

Kai tik esate HZ studentas, galime padėti jums kreiptis dėl stipendijos.

139832_HZUniversityofAppliedSciences20.jpgHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139832_HZUniversityofAppliedSciences20.jpg" />

Pabaigus studijas

Bakalauro laipsnis

Sveikiname, jūs dabar baigėte studijas! Nuo šiol galite naudoti pavadinimą „Mokslo bakalauras“.

Ar dalyvavote Garbės programoje? Jūs gausite papildomą pažymėjimą su savo bakalauro laipsniu.

Karjeros galimybės

Baigęs studijas, jūs įgijote pakankamai žinių, kad užtikrintumėte, jog ryšys tarp visų logistikos proceso grandinių yra vientisas. Galite dirbti transporto ir platinimo įmonėje, laivybos įmonėje ar konsultacijų agentūroje pirkėju, logistikos vadybininku, konsultantu, tiekimo grandinės vadovu ar medžiagų vadybininku. Logistikos vadybininkai visada yra labai paklausūs, todėl baigus studijas, netruksite susirasti darbą.

Tolimesnės studijos

Turėdami HZ bakalauro laipsnį, galite stoti į magistro programą. Jei norite tai padaryti užsienyje, paprastai galite pradėti iš karto. Jei norite tai padaryti mokslinių tyrimų universitete Nyderlanduose, gali tekti laikytis išankstinio magistro programos.

139837_HZUniversityofAppliedSciences5.jpgHZ University of Applied Sciences","author_url":"","source":""}" alt="139837_HZUniversityofAppliedSciences5.jpg" />

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2020

Apie mokyklą

HZ University of Applied Sciences is located in the South-West of the Netherlands. With a population of some 4,800 national and international students, we are a small university with a personal approa ... Skaityti daugiau

HZ University of Applied Sciences is located in the South-West of the Netherlands. With a population of some 4,800 national and international students, we are a small university with a personal approach. HZ offers high-quality study programs. Since 2011 -so for the past nine years- HZ has been in the top three of Dutch multidisciplinary universities of applied sciences. Skaityti mažiau
Vlissingenas , Middelburgas + 1 Daugiau Mažiau