Logistikos ir verslo inžinerijos bakalauras (Hons)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

122117_Polyu-ISE-A-_innerpage-LEE-20190907.png

Schemos ypatybės

Siekiant patenkinti Honkongo visuomenės poreikius didinant jos konkurencingumą valdant šiuolaikines logistikos operacijas, technologines ir su IT susijusias įmones pasaulinėje aplinkoje, ši schema buvo sukurta parengti naujos kartos logistikos inžinierius, įmonės inžinierius ir specialistus, kurie yra kompetentingi logistikos ir įmonių veikloje, naudojant integracines inžinerines technologijas, informacines technologijas ir valdymą.

Ši schema teikia išsamų logistikos ir įmonių veiklos mokymą verslo procesų, informacijos srautų, organizacinės struktūros, informacinių sistemų, logistikos sistemų, įrenginių projektavimo, tiekimo grandinės valdymo ir operacijų valdymo srityse. Jis taip pat suteikia absolventams esminius valdymo ir verslo įgūdžius, kurie yra svarbūs efektyviam įmonių projektavimui, planavimui ir efektyviam veikimui šiuolaikinėje logistikos ir verslo aplinkoje.

Studentai, įstojusieji į sistemą, studijuos bendrąją mokymo programą pirmuosius pusantrų metų. Tada jie gali laisvai pasirinkti savo programas (vieną iš dviejų programų).

Schemos tikslai

Šiandieninėje globalizuotoje ir konkurencingoje verslo aplinkoje logistikos įmonės ir įmonės turi nustatyti, fiksuoti ir valdyti šiuolaikines logistikos ir verslo galimybes. Kad jie būtų sėkmingi, jie turi būti efektyvūs savo veikloje ir gebėti prisitaikyti prie aplinkos, rinkos ir klientų lūkesčių pokyčių.

Siekiant patenkinti studentų ir visuomenės poreikius, ši schema buvo sukurta tam, kad studentai įgytų specializuotų įgūdžių, susijusių su logistikos ir verslo procesų valdymu šiuolaikinėse organizacijose ir įmonėse pasauliniu mastu.

Statydami tvirtą pagrindą su pagrindinėmis žiniomis ir įgūdžių rinkiniais logistikos ir įmonių inžinerijoje, kiekvienas aspektas suteikia mokymą, ypatingą dėmesį skiriant konkrečiam programos tikslui.

Programos pagal programą

Logistikos inžinerijos bakalauras (Hons)

(Tinklalapis: https://www.polyu.edu.hk/ise/lem)

Logistikos inžinerija yra viena iš pagrindinių pramonės šakų, kurią HKSAR vyriausybė nustatė kaip spartesnę plėtrą ir reikšmingą augimą remdama vietos ekonomiką. Todėl ateinančiais metais logistikos veiklos augimas šiame regione bus didžiulis.

Logistikos inžinerija su vadyba gali būti apibrėžiama kaip technologijų naudojimas, skirtas valdyti efektyvaus ir efektyvaus prekių srauto ir saugojimo planavimo, įgyvendinimo ir kontrolės procesus, taip pat paslaugas ir susijusią informaciją nuo kilmės vietos iki vartojimo vietos. , kad jie atitiktų klientų reikalavimus.

Logistikos valdymas yra labai įdomi sritis, apimanti efektyvų žmogiškųjų išteklių, medžiagų, įrangos, informacijos ir atitinkamo finansavimo valdymą per tiekėjų, gamintojų, platintojų ir klientų tinklą. Jis tapo vis sudėtingesnis, nes spartėja rinkos globalizacijos ir masinio pritaikymo tendencija.

Šios programos tikslai

Programos tikslas - suteikti studentams išsamų išsilavinimą ir profesinį mokymą pagyrimo laipsniu rengiant logistikos inžinierius ir specialistus, kompetentingus logistikos sistemų ir susijusių technologijų projektavimo, diegimo, valdymo ir vykdymo srityse, taip pat ugdyti studentai, norintys valdyti sudėtingas verslo, logistikos ir technologijų sistemas vis labiau įgalinamoms logistikos įmonėms.

Profesinis atpažinimas

Honkongo inžinierių institutas (HKIE)

Programa buvo visiškai akredituota Honkongo inžinierių instituto (HKIE) kaip profesionalaus inžinerijos laipsnio programa, kurią pripažino kiti Vašingtono susitarimo pasirašiusieji.

Vašingtono susitarimas yra tarptautinis susitarimas tarp institucijų, atsakingų už inžinerijos studijų programų akreditavimą. Šiuo metu ji turi 20 signatarų, įskaitant JAV, Jungtinę Karalystę, Australiją, Kanadą, Japoniją, Korėją, Singapūrą, Taivaną, Malaiziją ir Naująją Zelandiją.

Chartered Logistikos ir transporto institutas Honkonge (CILTHK)

Absolventams buvo suteikta visiška profesinio kvalifikacinio egzamino (PQE) išimtis (logistikos srautas), dėl kurios gali būti suteiktas Chartered Logistikos ir transporto instituto Honkonge (CILTHK) pažymėjimas.

BSc (Hons) verslo inžinerijos vadyboje

(Svetainė: https://www.polyu.edu.hk/ise/eem)

Integracija: Pasinaudojimas geriausiais iš abiejų pasaulių: inžinerija ir verslas

Įmonės yra pramonės ir prekybos organizacijos, formuojančios šiuolaikinio pasaulio ekonomiką. Tai apima visų tipų organizacijas, tokias kaip verslo įmonės, gamybos firmos, oro linijos, bankai, vyriausybės departamentai ir kt. Įmonių inžinerija apima mokslinių metodų ir priemonių grupę, kurios pagrindinis tikslas yra įmonių, jų procesų ir sistemų projektavimas ir keitimas. Vadyba gali būti apibrėžta kaip menas viską daryti per žmones. Tai yra organizacijos, tokios kaip verslo įmonė, vadovavimo ir nukreipimo procesas diegiant ir manipuliuojant ištekliais.

Įmonių inžinerijos ir vadybos integracija kartu su interneto ir informacinių technologijų taikymu numato principus, praktiką, priemones ir technologijas, leidžiančias organizacijai efektyviai valdyti savo išteklius; pasiekti konkurencinius pranašumus; tiekti kokybiškus produktus ir paslaugas bei patenkinti klientų lūkesčius ir reikalavimus.

Programos tikslai

Programa siekiama suteikti studentams išsamų išsilavinimą ir profesinį mokymą pagyrimo laipsnio lygiu, kad būtų paruošti įmonių inžinieriai, kompetentingi kurti ir vykdyti ištisas „įmones“, išskiriant juos iš kitų inžinerijos specialistų. Mūsų įmonės apibrėžimas apima visų tipų organizacijas, tokias kaip bankai, draudimo bendrovės, ligoninės, vyriausybės departamentai ir gamybos firmos.

Profesinis atpažinimas

Programa yra dvigubai akredituota Chartered Management Institute (CMI). Studentai gaus antrąją profesinę kvalifikaciją, sėkmingai baigus programą, su sąlyga, kad bus reguliuojama besimokančiųjų darbo CMI.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Industrial and Systems Engineering (ISE) is a professional discipline that focuses on developing and implementing optimal solutions from a system-level perspective.

Industrial and Systems Engineering (ISE) is a professional discipline that focuses on developing and implementing optimal solutions from a system-level perspective. Skaityti mažiau