Lyginamosios literatūros ir kultūros studijų bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Žinokite apie tarpdisciplininį žvilgsnį į kultūrą keliuose kontekstuose

„Patraukite siūlą čia ir pamatysite, kad jis pritvirtintas prie likusio pasaulio.“
Nadeemas Aslamas, iššvaistytas budrumas

Lyginamosios literatūros ir kultūros studijos (CLCS), vykstančios Frankline, pagrindinį dėmesį skiria kultūros reiškiniams ir procesams, kurie atsiskleidžia veikiant istorinėms, socialinėms ir ekonominėms jėgoms. Būtinas mūsų požiūris į kultūros, kaip nuolat besivystančios būtybės, supratimą, reikalaujančią nuolatinio aiškinimo, derybų ir kūrybingumo.

Mūsų mokymas yra teorinis ir teminis: pavyzdžiui, mes tiriame, kaip formuojama kolektyvinė atmintis vergijos ar apartheido metu; siekiame suprasti priverstinio ar savanoriško mobilumo padarinius; tiriame virtuvės kultūrinę reikšmę; mes tiriame įvairius būdus, kaip teisė formuoja kultūros procesus; tyrinėjame kultūros ir gamtos ryšį, tyrinėjame populiariosios muzikos, kaip kultūros išraiškos, formas.

Mūsų atliekamas lyginamasis darbas tiria kiekvieną temą iš daugelio disciplinų ir pateikia ją istoriniame kontekste. Šiame kontekste klausiame, kaip ši tema atsispindi literatūros tekstuose, filmuose ir vaizdinėje kultūroje; mes tiriame, kaip naujos žiniasklaidos priemonės prisideda prie mūsų supratimo apie kultūrinius procesus, ir atsekiame, kaip joms įtakos turi platesnės žinių ir galios sistemos, tokios kaip įstatymai ar politika. Palygindami šiuos įvairius žinių kūrimo būdus, mes naudojame teoriją, kuri padeda mums įvertinti kultūros niuansus ir suprasti įvairius iššūkius, su kuriais susiduriame šiandieniniame globalizuotame pasaulyje. Mūsų programa yra griežta ir lanksti. Mes remiame savo studentus kurdami savo švietimo kelią, kuris baigiasi metų trukmės vyresniųjų baigiamąjį darbą ar stažuotę. Abiem atvejais šis paskutinis dėmesys originaliam tyrimų darbui ar konkrečioje profesinėje srityje paruošia mūsų absolventus sėkmei darbo rinkoje.

Taigi, ką jūs galite padaryti su CLCS laipsniu? Tiesą sakant, daugybė karjeros galimybių, kurias teikia mūsų absolventai, apima bet kurį sektorių, kuriame vertinami žvalūs analitiniai sugebėjimai, sintetinis mąstymas ir efektyvi žodžiu ir raštu išraiška. Per pastarąjį dešimtmetį mūsų alumos sukūrė karjerą nevyriausybinėse organizacijose ir vyriausybinėse agentūrose teikiant pagalbą vystymuisi ir žmogaus teisėms; mokslo, teisės, verslo, psichologijos, rinkodaros ir žurnalistikos srityse; kaip redaktoriai, politikai, vertėjai, mokytojai ir užsienio pagalbos darbuotojai. Daugelis taip pat išvyko į aukštąsias mokyklas, siekdami įgyti aukštąjį išsilavinimą tokiose įvairiose srityse kaip psichologija, istorija, pagalba vystymuisi, literatūra, meno istorija, teisė, kultūros studijos ir aplinkos studijos.

Visi lyginamųjų literatūros ir kultūros studijų (CLCS) pagrindiniai kursai yra pagrįsti tema ir tiria literatūrą bei kultūrą iš daugelio perspektyvų. Pasitarus su pagrindiniu studento patarėju, pasirenkami keturi pagrindiniai pasirenkamieji kursai (žr. Aprašą žemiau). Studentai, planuojantys pagrindinį CLCS kursą, turėtų stoti į LC 100 arba LC 110 prieš eidami aukštesniojo skyriaus klases į pagrindinę.

Lyginamieji literatūros ir kultūros studijų reikalavimai

* Visi menų bakalauro laipsniai reikalauja iš viso 120 kreditų, kuriuos sudaro pagrindiniai reikalavimai, pagrindiniai reikalavimai ir bendrieji pasirenkamieji kursai. Gali būti reikalingos išankstinės sąlygos kursams, vykstantiems ne pagrindiniame. Šis darbas rekomenduojamas studentams, besidomintiems tęstinėmis studijomis. Stažuotė rekomenduojama studentams, norintiems įsitraukti į profesinę sritį. Pirmąjį kursą studentai turėtų lankyti priešpaskutiniame semestre arba antrąjį jaunesniųjų metų semestrą. Primygtinai rekomenduojama, kad CLCS didieji atstovai dalyvautų bent vienoje akademinių kelionių kursuose su CLCS arba LC paskyrimu.

Priėmimo kriterijai

Į Franklin University Switzerland priimami bakalaurai yra atrankiniai, konkurencingi ir pagrįsti pirmiausia:

 • Aukštosios mokyklos rekordas
 • Asmeninės rekomendacijos
 • SAT I arba ACT balai

Tikimasi, kad iki jūsų paraiškos pateikimo būsite baigę patikimą universiteto parengiamąją programą. Mes rekomenduojame programą, kurią sudaro ketverių metų anglų kalbos gramatika, kompozicija ir literatūra; treji metai užsienio kalbos; trejų metų istorija; treji matematikos ir dveji metai gamtos mokslų. Taip pat rekomenduojamas kursinis darbas tokiose srityse kaip menas, informatika ir muzika.

Kaina

 • JAV piliečiai / nuolatiniai gyventojai ir Kanados piliečiai
  Į akademinį mokslą įeina akademinės kelionės (būtinos dvi savaitės per semestrą): 40 800 USD per metus
 • Visos kitos tautybės
  Į akademinį mokslą įeina akademinės kelionės (būtinos dvi savaitės per semestrą): 49 100 CHF per metus
Fondo kursai (6 kreditai)

LC100 istorijos, kuriomis gyvename
LC110 Kultūrų skaitymas: požiūriai į kultūros studijas

Pagrindiniai kursai (18 kreditų)

Šeši kursai iš šių ir (arba) aukštesnio lygio šiuolaikinių kalbų kursų. Mažiausiai du turi būti 300 lygyje.

„CLCS199“ pirmųjų metų seminaras
„CLCS200“ lytis ir seksualumas globaliame kontekste
„CLCS215T Vienna 1900“: modernistinis miestas
„CLCS220“ išradimas praeityje: atminties panaudojimas besikeičiančiame pasaulyje
„CLCS225“ muzika ir populiarioji kultūra
„CLCS230“ mokslinė / grožinė literatūra: įsivaizduoti galimą
„CLCS241“ draudžiami aktai: „Queer Studies“ ir „Performance“
CLCS242 skurdo reprezentacijos literatūroje, filmuose ir žiniasklaidoje
„CLCS243“ kultūros kultūros politika
„CLCS248T“ Europos maisto sistemos: esate ten, kur valgote
„CLCS250“ ekokritiniai požiūriai į filmą
„CLCS300“ (vyriškumo apibrėžimas)
CLCS310 Miestų kultūra
„CLCS320“ kultūra, klasė, virtuvė: skonio klausimai
CLCS330 „Judumo politika: tremtis ir imigracija“
„CLCS340“ mada ir populiarioji kultūra
„CLCS350“ kultūra ir žmogaus teisės
„CLCS360“ kritinės rasės studijos pasauliniame kontekste
CLCS370 CLCS temos
CLCS371 Teisė ir kultūra
CLCS372 Pasakos apie katastrofą
„LC200T Switzerland Unplugged“: kultūros istorija
„LC210T Switzerland Unplugged“: kultūros istorija, II dalis

Pasirenkamieji (12 kreditų)

Keturi papildomi kursai (12 kreditų) iš bet kurios disciplinos 200 ar aukštesnėje pakopoje, bent vienas iš jų yra 300 lygio ar aukščiau ir bent vienas turi būti literatūros kursas. Iš tos pačios disciplinos galima pasirinkti ne daugiau kaip du kursus. Studentai turi pasirinkti kursus, kurių temos yra konkrečios ir susijusios su studento studijų eiga CLCS. Specialiųjų kursų atrankas turi patvirtinti studento akademinis patarėjas ir katedros pirmininkas, o dokumentus pateikti registratoriui.

„Capstone“ reikalavimas (6 kreditai)

LC497 „Capstone“: išsamūs CLCS ir literatūros skaitymai

Vienas iš šių dalykų:

LC498 „Capstone“: stažuotė CLCS ar literatūroje
LC499 Capstone: disertacija CLCS ar literatūroje

Mokymas ir mokesčiai

JAV piliečiai arba nuolatiniai gyventojai / Kanados piliečiai

Dalyvavimo išlaidos

Faktinės lankomumo išlaidos kinta priklausomai nuo aplinkybių, priklausomai nuo to, kiek turite nukeliauti, kad pasiektumėte Franklin, pasirinkimo, susijusio su maitinimu ir būstu, ir dar daugiau. Išlaidas galima suskirstyti į tiesiogines ir netiesiogines (žr. Žemiau).

Tiesioginės išlaidos

Jie bus rodomi kiekvieno semestro sąskaitos išraše ir gali skirtis atsižvelgiant į būsto kainą ir studento pasirinktą maitinimo planą. Į šias išlaidas įeina mokestis už mokslą, universiteto mokesčiai, kambarys ir maitinimas, taip pat Šveicarijos sveikatos draudimas. Tikslios šių išlaidų sumos arba vidurkiai (pavyzdžiui, būstui ar draudimui) pateikiami žemiau.

Mokestis ir mokestis Per semestrą Per metus
Akademinė mokslas
Apima Akademines keliones
(Privaloma, dvi savaites kiekvieną semestrą)
20 400 USD 40 800 USD
Metiniai universiteto mokesčiai 710 USD 1 420 USD
Orientacijos mokestis
(tik naujai atvykstantiems studentams)
500 USD 500 USD
Būstas ir maistas
Vidutinė rezidencijos salė 5 045 USD 10 090 USD
Maisto planas
(būtina visiems pirmakursiams)
1600 USD 3 200 USD
Sveikatos draudimas
Vidutinis ne Šveicarijos piliečių draudimas * 790 USD 1 580 USD

* Šveicarijos įstatymai reikalauja, kad visi studentai būtų apdrausti Šveicarijos sveikatos draudimu. Kaina skiriasi priklausomai nuo studento amžiaus. Norėdami sužinoti daugiau apie Šveicarijos sveikatos draudimo išlaidas 2017-2018 m., Skaitykite Sveikata ir konsultacijos.

Netiesioginės išlaidos

Šios išlaidos yra neatsiejamos nuo studento lankomumo ir jas visiškai padengia studentas ir jo šeima. Į šias išlaidas įeina kelionės į / iš Franklin kiekvieną semestrą išlaidos, knygų ir reikmenų pirkimas, asmeninės savaitgalio kelionės, tualeto reikmenys ir kitos išlaidos. Kiekviena šeima gali sumažinti šias išlaidas planuodama keliones anksti, siųsdama priežiūros paketus iš namų, kuriuose yra pigesnių higienos reikmenų, nusipirk naudotų knygų ir dar daugiau.

Tipiškos išlaidos Per semestrą Per metus
Knygos ir kita medžiaga 700 USD 1 400 USD
Kelionės į miestelį ir iš jo (vidutinė tarpkontinentinio skrydžio kaina) 1000 USD 2 000 USD
Vidutinės išlaidos asmeninėms išlaidoms, maitinimui už universiteto ribų, savarankiškoms kelionėms (remiantis studentų apklausomis) 1500 USD 3000 USD

Bendrosios lankomumo išlaidos

Remiantis aukščiau pateiktais vertinimais ir vidutinėmis išlaidomis, būtų apskaičiuotos tipinės bendros ne Šveicarijos atvykstančio naujojo bakalauro studento (pvz., Pirmo kurso bakalauro studento, atvykstančio į užsienį studento ar perkėlimo studento), atvykusio iš JAV ar Kanados, lankymo išlaidos. taip:

Vidutinės tiesioginės išlaidos Vidutinės netiesioginės išlaidos Iš viso
Pirmas semestras 29 045 USD 3 200 USD 32 245 USD
Antrasis semestras 28 545 USD 3 200 USD 31 745 USD

Ne JAV ar Kanados pilietis arba nuolatinis JAV gyventojas

Dalyvavimo išlaidos

Faktinės lankomumo išlaidos kinta priklausomai nuo aplinkybių, priklausomai nuo to, kiek turite nukeliauti, kad pasiektumėte Franklin, pasirinkimo, susijusio su maitinimu ir būstu, ir dar daugiau. Išlaidas galima suskirstyti į tiesiogines ir netiesiogines (žr. Žemiau).

Tiesioginės išlaidos

Jie bus rodomi kiekvieno semestro sąskaitos išraše ir gali skirtis atsižvelgiant į būsto kainą ir studento pasirinktą maitinimo planą. Į šias išlaidas įeina mokestis už mokslą, universiteto mokesčiai, kambarys ir maitinimas, taip pat Šveicarijos sveikatos draudimas. Tikslios šių išlaidų sumos arba vidurkiai (pavyzdžiui, būstui ar draudimui) pateikiami žemiau.

Mokestis ir mokestis Per semestrą Per metus
Akademinė mokslas
Apima Akademines keliones
(Privaloma, dvi savaites kiekvieną semestrą)
24 550 Šveicarijos frankų 49 100 CHF
Metiniai universiteto mokesčiai CHF 710 CHF 1 420
Orientacijos mokestis
(tik naujai atvykstantiems studentams)
500 CHF 500 CHF
Būstas ir maistas
Vidutinė rezidencijos salė 5 045 CHF 10 090 CHF
Maisto planas
(būtina visiems pirmakursiams)
1600 CHF 3200 CHF
Sveikatos draudimas
Vidutinis ne Šveicarijos piliečių draudimas * 790 Šveicarijos frankų 1 580 Šveicarijos frankų

* Šveicarijos įstatymai reikalauja, kad visi studentai būtų apdrausti Šveicarijos sveikatos draudimu. Kaina skiriasi priklausomai nuo studento amžiaus. Norėdami sužinoti daugiau apie Šveicarijos sveikatos draudimo išlaidas 2017-2018 m., Skaitykite Sveikata ir konsultacijos.

Netiesioginės išlaidos

Šios išlaidos yra neatsiejamos nuo studento lankomumo ir jas visiškai padengia studentas ir jo šeima. Į šias išlaidas įeina kelionės į / iš Franklin kiekvieną semestrą išlaidos, knygų ir reikmenų pirkimas, asmeninės savaitgalio kelionės, tualeto reikmenys ir kitos išlaidos. Kiekviena šeima gali sumažinti šias išlaidas planuodama keliones anksti, siųsdama priežiūros paketus iš namų, kuriuose yra pigesnių higienos reikmenų, nusipirk naudotų knygų ir dar daugiau.

Tipiškos išlaidos Per semestrą Per metus
Knygos ir kita medžiaga 700 CHF 1 400 CHF
Kelionės į miestelį ir iš jo (vidutinė tarpkontinentinio skrydžio kaina) 1 000 CHF 2 000 CHF
Vidutinės išlaidos asmeninėms išlaidoms, maitinimui už universiteto ribų, savarankiškoms kelionėms (remiantis studentų apklausomis) 1 500 CHF 3000 CHF

Bendrosios lankomumo išlaidos

Remiantis aukščiau pateiktais vertinimais ir vidutinėmis išlaidomis, būtų apskaičiuotos tipinės bendros ne Šveicarijos atvykstančio naujojo bakalauro studento (pvz., Pirmo kurso bakalauro studento, atvykstančio į užsienį studento ar perkėlimo studento), atvykusio iš JAV ar Kanados, lankymo išlaidos. taip:

Vidutinės tiesioginės išlaidos Vidutinės netiesioginės išlaidos Iš viso
Pirmas semestras 33 195 CHF 3200 CHF 36 395 CHF
Antrasis semestras 32 195 CHF 3200 CHF 35 395 CHF

Stipendijos

„Franklin“ mano, kad jūsų švietimo finansavimas yra investicija ir partnerystė tarp jūsų, jūsų šeimos ir universiteto. Apie 70 procentų „Franklin“ studentų gauna finansinę pagalbą įvairiomis formomis, tokiomis kaip stipendijos pagal poreikį ir nuopelnus, vyriausybė, privati pagalba ir skatinimas dalyvauti. „Franklin“ siūlo stipendijas, finansinę paramą ir kitas iniciatyvas, taip pat yra įvairių išorinių programų, pagrįstų pilietybe ir poreikių įvertinimu. Kartu mes sukursime jūsų finansinės pagalbos paketą ir atidžiai paaiškinsime jūsų finansavimo galimybes.

Pagalba poreikiais

Visų tautybių studentai skatinami kreiptis dėl finansinės paramos. Informacija apie tai, kaip ir kada kreiptis, apie įvairias pagalbos programas ir tinkamumą gauti yra mūsų skirtame skyriuje apie finansinę paramą.

Stipendijos ir nuopelnai

Nuopelnų stipendijos skiriamos studentams, įrodžiusiems aukštus akademinius pasiekimus ir kasmet atnaujinamiems ketveriems metams. Šios stipendijos yra automatiškai skiriamos priėmimo metu ir nėra grindžiamos poreikiu ar šeimos pajamomis. Pirmenybė teikiama studentams, besikreipiantiems dėl priėmimo iki 2017 m. Gruodžio 1 d., Termino pabaigos. Po gruodžio 1 d. Galime toliau skirti nuopelnus už nuopelnus, jei lėšų dar yra. Norėdami gauti daugiau informacijos, studentams patariama kreiptis į mūsų biurą Lugano.

Žemiau yra keletas apdovanojimų, skirtų atvykstančiai 2018 m. Rudens semestro klasei.

JAV studentų nuopelnų premijos
(JAV doleriai)
Už nuopelnus premijos studentams ne JAV
(Šveicarijos frankai)
22 000 USD 28 500 CHF
18 000 USD 24 500 CHF
16 000 USD 22 500 CHF
12 000 USD 18 500 CHF
Iki 5000 USD Iki 5000 CHF

Šveicarijos brandos iniciatyva

Studentai, turintys Šveicarijos nacionalinės vidurinės mokyklos diplomą („Matura“), gali gauti specialias finansines paskatas.

Pradedant 2016–17 mokslo metais, Franklin University Switzerland studentams, turintiems Šveicarijos nacionalinės vidurinės mokyklos diplomą („Matura“), suteikia galimybę pelnyti pasirinktos disciplinos bakalauro laipsnį pagal jiems skirtą programą.

Mokymosi visą gyvenimą stipendijų programa

Visą gyvenimą trunkančio mokymosi stipendijų programa (LLLS) remia studentus rengiant juos būti pasirengusiems baigti Franklin karjerą ne tik atsižvelgiant į atitinkamų disciplinų akademinius pagrindus, bet ir suteikiant jiems įgūdžių, kurie yra būtini viešajame ir privačiame sektoriuose. sektorių užimtumas įvairiose aplinkose. Dalyvaudami mokymosi visą gyvenimą stipendijų programoje, studentai patirs stiprų bendravimo su universitetu jausmą, išsiugdys lyderystės įgūdžius ir turės galimybę mokytis ir tobulinti praktinius įgūdžius daugelyje sričių ir sričių.

LLLS programos tinkamumas studentams

 1. Visi nuolatinių studijų studentai, įstoję į Franklin University Switzerland turintys nuolatinį statusą (mažiausiai keturių semestrų kursai), gali kreiptis dėl LLLS pareigų.
 2. Norint, kad LLLS programa būtų tinkama, kaupiamasis GPA turi būti 2,50 ar didesnis.
 3. Visi kandidatai PRIVALO turėti gerą universiteto sąskaitą, kad galėtų dalyvauti LLLS programoje.
 4. Asistentai rezidentai gali būti įdarbinti LLLS ne ilgiau kaip 5 valandas per savaitę ir tik gavę jų vadovų leidimą.

LLLS padėties lygiai

LLLS pareigybės klasifikuojamos į įvairius lygius. Pirmojo kurso studentai pradeda nuo paprastesnių, į paslaugas orientuotų pareigų ir pereina į sudėtingesnes pareigas, didesnę atsakomybę ir padidėjusį sudėtingumą vyresniosios klasės metais.

 • I pakopa: orientuota į užduotis. Pradinio lygio studentai mokosi pagrindinių karjeros įgūdžių, o patyrę studentai įrodė, kad yra patikimi. Studentai gali turėti laiko mokytis vykdydami projektus, kai bus įvykdytos jiems paskirtos užduotys.
 • II pakopa: Studentai išmoksta projektų valdymo ir tobulesnių karjeros įgūdžių. Patyrę studentai gali mokyti ir prižiūrėti pradedančiuosius studentus. Studentai neturi laiko mokytis vykdydami jiems priskirtus projektus.
 • Tyrėjo padėjėjo ar kito akademinio padėjėjo pareigos: Studentai atlieka pagrindinius pažangių mokslinių tyrimų ir baigia akademinius projektus. Studentai neturi laiko mokytis vykdydami jiems priskirtus projektus.

LLLS programa leidžia studentams patirti stiprų bendravimo su universitetu jausmą, išsiugdyti lyderystės įgūdžius ir turėti galimybę mokytis bei tobulinti praktinius įgūdžius daugelyje sričių ir sričių. Tikimasi, kad studentai palaikys ryšį su vadovu apie tvarkaraštį, užduotis ir terminus. Tikimasi, kad vadovai mokys LLLS studentus, kad studentai galėtų aklimatizuotis naujam vaidmeniui.

LLLS administracija

Kiekvieno semestro pradžioje informacija apie laisvas LLLS pozicijas ir paraiškų teikimo procesą siunčiama į studentų „Franklin“ el. Pašto abonementus. LLLS programą koordinuoja Studentų gyvenimo ir dalyvavimo dekanas, bendradarbiaudamas su Finansų ir administracijos viceprezidentu ir Franklin Bursar.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Franklin University Switzerland is education that explores and goes beyond boundaries. It is a school where nationalities and cultural perspectives meet and create unique experiences. It is a learning ... Skaityti daugiau

Franklin University Switzerland is education that explores and goes beyond boundaries. It is a school where nationalities and cultural perspectives meet and create unique experiences. It is a learning method that incorporates travel and interdisciplinary study into the core of the curriculum. We refer to our methodology and mission as the international imperative in education. Skaityti mažiau
Sorengo , Lugano + 1 Daugiau Mažiau