Mados stilistai BA

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šis kursas vyks anglų kalba

Edukacinis kurso tikslas yra parengti mados industrijos specialistus, kurie galėtų dalyvauti kūrybiniame procese, vertės pasiūlyme ir prekės ženklo ar mados produkto bei jo apibrėžiančio stiliaus ir estetikos propagavime. Norint tapti mados stilistu, kuris yra daugiadisciplininis ir analitinis profilis, reikia baigti skersinį edukacinį kelią, kuris turi apimti tvirtą kultūrinį pagrindą ir tvirtą techninių fotografijos, vaizdo kūrimo ir mados pasaulio supratimą. Mados stilistai turi galimybę sukurti platų vizualinių ir estetinių prekės ženklo nuorodų rėmus bei interpretuoti ir analizuoti tendencijas.

Nuo antrų metų studentai turi galimybę lankyti mados komunikacijos specializaciją (dėstoma tik italų kalba), kad būtų galima sukurti ir valdyti integruotą komunikacijos strategiją, valdyti reklaminę kampaniją, bendrauti su žiniasklaida ir visame sektoriuje veikiančiais asmenimis, organizuoti renginius ir mados šou, bet taip pat planuokite ir paleiskite produktą, dizainerį ar prekės ženklą.

BA in Fashion Stylist Milano

Pavadinimas - Pirmojo lygio akademinį diplomą pripažįsta MIUR (Švietimo, universiteto ir tyrimų ministerija) ir prilyginama universitetų išduodamam bakalauro laipsniui.

Kontekstas - Pastaruoju metu ši profesija praplėtė savo kompetencijų spektrą iki tokio lygio, kad dabar ji vaidina pagrindinį vaidmenį kolekcijų meninės krypties, integruotų komunikacijos strategijų, šaunios medžioklės ir tendencijų kūrimo srityje.

Metodika ir struktūra - Kursas moko studentus praktiškai eksperimentuodamas metodus, ištirtas priemones ir kultūrinius aspektus: projektai (moterų, vyrų ir natiurmorto nuotraukos) vykdomi tiriant tyrimo etapus / plėtoti ir (arba) realizuoti ir atspindėti pagrindinius studijų kurso elementus. Apie kiekvieną dalyką galvojama, kiek jis susijęs su projektu: techninės ir kūrybinės priemonės (programinė įranga, skaitmeninės vaizdų korekcijos, vaizdo įrašo kūrimas); kultūriniai signalai (šiuolaikinė mada, fotografija, semiotika ir apskritai sugebėjimas interpretuoti vaizdus).

Pagrindinis tikslas yra suformuoti mados stilistą, sugebantį valdyti kūrybos procesą, projekto kūrimo mechanizmus, visiškai suprasti įvairius mados istoriškai patiriamus stilius, taip pat šiuolaikines tendencijas ir įgyti gebėjimą kritiškai analizuoti naujas mados formas.

Karjera - mados stilistė, prekės ženklo konsultantė, kūrybinių krypčių koordinatorė, mados tyrimų ekspertė, mados redakcijos ekspertė, tendencijų prognozuotoja

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Skaityti mažiau
Milanas , Milanas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau