Maisto mokslo ir technologijos bakalauras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Kompetencijos centras

Jis turi labai stiprų tinklą su agentūromis, susijusiomis su maisto sektoriumi tiek gimtojoje šalyje, tiek užsienyje. Abipusė partnerystės su maisto pramone patirtis kuriant produktus, teikiant konsultavimo paslaugas ir analizuojant bei suteikiant studentams stipendijas laimėti įvairius konkursus.

Užimtumas

Produktų gamybos, tyrimų ir plėtros skyrius bei maisto perdirbimo ir maisto ingredientų pramonės, maisto pakavimo įrangos pramonės, maisto paslaugų informacijos centro, maisto platintojo, švietimo įstaigos, maisto paslaugų pramonės, žurnalistikos, konsultantų, bendruomenės įgalinimo, vyriausybės agentūros, maisto sektoriaus rinkodara verslininkas.

Bogoro žemės ūkio universiteto (IPB) Žemės ūkio inžinerijos ir technologijos fakulteto Maisto mokslo ir technologijos departamento maisto technologijų programa (FTP) yra bakalauro studijų programa, kurios tikslas - gaminti absolventus, turinčius kompetencijos perdirbti maisto medžiagas į seifą, kokybiški ir sveiki maisto produktai pramoniniu mastu.

Nuo tada, kai FTP-IPB buvo atidarytas 1964 m., Ji puoselėjo absolventus, gebančius dirbti įvairiose pareigose ar srityse nacionalinėje ir tarptautinėje maisto pramonėje, vyriausybinėse agentūrose ar sėkmingai dirbantiems maisto verslininkams.

FTSP-IPB yra laikoma geriausia ir seniausia žemės ūkio maisto produktų perdirbimo studijų programa, kuriai „A“ lygį suteikia Nacionalinė aukštojo mokslo akreditacijos įstaiga (BAN-PT). FTP-IPB taip pat yra tarptautiniu mastu akredituota Amerikos maisto technologų instituto (IFT) nuo 2010 m. Ir Tarptautinės maisto mokslo ir technologijos sąjungos (IUFoST) nuo 2013 m. FTSP-IPB išsiskiria tuo, kad yra pirmoji maisto technologijų studijų programa už jos ribų. Šiaurės Amerika, IFT pripažinta „išsivysčiusio“ statusu valdant švietimą. Gavęs tokį nacionalinį ir tarptautinį pripažinimą, FTP-IPB tampa labai pageidaujama aukštųjų mokyklų studentų studijų programa, todėl gaunamas aukštas stojamojo konkurso santykis. Be to, FTSP-IPB priima tarptautines standartines programas, kurių mokymosi rezultatai atitinka IFT švietimo standartą.

Vizija

Tapti pirmaujančia aukštojo mokslo įstaiga, pasižyminčia tarptautine kokybe, ir kaip maisto mokslo ir technologijų plėtros tendencija.

Misija

 • Aukštos kokybės aukštojo mokslo baigimas, siekiant paruošti kompetentingus ir tarptautinius maisto mokslų ir technologijų absolventus.
 • Kūrybinių su maistu susijusių tyrimų, pagrįstų atogrąžų maisto ištekliais, kurie palaiko švietimo procesą ir maisto mokslo bei technologijų plėtrą, atlikimas.
 • Teikti paslaugas bendruomenei, kurios prisideda prie maisto pramonės konkurencingumo ir pelningumo bei visuomenės gerovės.

130440_57e2d14b4357a914f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c7d2f7cd2944bc35b_1280.jpgkkolosov / Pixabay

Campus

IPB yra Dramaga, Bogor, Vakarų Java, Indonezija. Jį supa miestai, todėl lengva pasiekti vietą ir išeiti iš miesto. IPB miestelyje yra gera aplinka ir gausios transporto sistemos pasirinkimo galimybės, galinčios palaikyti idealią aplinką akademinei ir neakademinei veiklai.

Įranga

Mokymo ir tyrimų laboratorijos

Studentai gali naudotis mokymo ir tyrimų laboratorijomis Maisto mokslo ir technologijos departamente ir SEAFAST centre, įskaitant maisto chemijos laboratoriją, maisto mikrobiologijos laboratoriją, maisto biochemijos ir žmonių mitybos laboratoriją, maisto perdirbimo ir inžinerijos laboratorijas bei juslinio įvertinimo laboratoriją.

Maisto perdirbimo bandomosios gamyklos taip pat yra prieinamos studentams praktiniam darbui atliekant didesnį maisto perdirbimą. Bandomose gamyklose yra įrengtos perdirbimo mašinos ir įranga, kuri reguliariai naudojama integruotam maisto perdirbimo laboratorijos kursui, kuris yra sukurtas imituoti miniatiūrinį, tačiau išbaigtą maisto pramonės modelį.

Tyrimo patalpos

Laboratorijose pateikiama sudėtinga analizės įranga, tokia kaip GC, GCMS, HPLC, AAS, DNR seka, elektroforezė, ultrafiltracija, poliarizacijos mikroskopai, Rancimat, reometras, PGR, impulsiniai NMR ir kt.

Bibliotekos ir informacijos centras

Bibliotekas ir informacijos centrą daugiausia palaiko IPB centrinė biblioteka. Bibliotekoje pateikiama informacija ir įvairi literatūra apie maisto mokslą ir technologijas, taip pat žemės ūkio technologijas ir kitus susijusius dalykus.

Tarptautinė maisto technologijos programa

Programos tikslas

Tarptautinė maisto technologijos bakalauro programa (IUP-FT) yra specialiai sukurta siekiant patenkinti didelį maisto technologų, turinčių tvirtą tarptautinę perspektyvą, poreikį.

Kompetencijos

Absolventų kompetencija atitiks būtiniausias IFT pagrindines maisto mokslo bakalauro programos kompetencijas ir įvykdys Indonezijos kvalifikacijų sąrangą. Studentai, baigę šią programą:

 1. Turėti pakankamai žinių apie maisto mokslo principus (chemija ir maisto analizė, mikrobiologija ir maisto sauga, inžinerija ir maisto perdirbimas, maisto biochemija ir mityba) gaminant saugų ir kokybišką maistą visoje maisto grandinėje.
 2. Gebėti suprojektuoti maisto pridėtinės vertės kūrimo procesą derinant įvairias vienetų operacijas ir gaminant saugius bei kokybiškus maisto produktus.
 3. Gerai žinokite apie tarptautines maisto pramonės problemas.
 4. Turi stiprius sėkmės įgūdžius (bendravimo, kritinio mąstymo / problemų sprendimo, mokymosi visą gyvenimą, profesionalumo, bendravimo, informacijos įgijimo ir organizacinius įgūdžius).

Studentų priėmimas

Į tarptautinę bakalauro programą priėmimo procesas vyksta pagal Bogoro žemės ūkio universiteto (IPB) paskelbtą grafiką. Šį testą galima atlikti naudojant SBMPTN balo rezultatus arba Ujian Talenta Masuk (UTM) IPB.

130439_Clipboard02.jpg

Priėmimo procesas ir reikalavimai

 1. Kandidatai turi būti baigę vidurinę mokyklą arba lygiavertį akademinį lygį. Reikalingas pažymėjimas ar kitas vidurinės mokyklos baigimo ar kito lygiaverčio lygio pažymėjimas.
 2. Kandidatams, kilusiems iš ne anglakalbių šalių, būtinas anglų kalbos pažymėjimas (TOEFL / IELTS), kuris pridedamas prie paraiškos.
 3. Kandidatai iš Indonezijos privalo kreiptis dėl priėmimo į IUP-FT užpildydami atsisiunčiamą paraiškos formą. Taikomi du atrankos metodai:
  1. naudojant SBMPTN rezultatą;
  2. Egzaminas raštu (Ujian Talenta Mandiri).
 4. Tarptautiniai kandidatai privalo atlikti IPB nustatytą kvalifikacijos atranką, kuri turi būti surengta patogioje vietoje jų gimtojoje šalyje (greičiausiai Indonezijos ambasadoje ar konsulate). Egzaminas įvertina chemijos, matematikos, biologijos, fizikos ir anglų kalbos žinias. Kandidatas, turintis aukštus akademinius pasiekimus, gali būti atleistas nuo egzamino raštu.
 5. Norėdami būti priimti IUP-FT, būsimieji studentai, išlaikę egzaminą ir kitus reikalavimus, turės registruotis pagal tvarkaraštį ir IPB nustatytus reikalavimus.

Akademinė veikla

Studentų mainų programa / kreditų uždirbimo veikla

Studentas gali kreiptis į kreditą uždirbančią semestro programą partnerio universitete ASEAN, Japonijoje ar Europoje. Pagal šią programą studentai pasirenka keletą maisto mokslų arba pasirenkamuosius kursus partnerių universitetuose.

Paskutinių metų projektas

Studentai semestrą vykdys savo paskutiniųjų metų tyrimo projektą partneriniame universitete. Tyrimus prižiūri IPB (namų) ir partnerio (priimančiojo) universiteto dėstytojai. Pasirinkus paskutinių metų mokslinių tyrimų projektą, studentui taip pat yra galimybė imtis stažuotės programos tarptautinėje maisto įmonėje užsienyje.

Trumpalaikis tarptautinis mobilumas

Studentai gali dalyvauti tarptautinėje akademinėje programoje, pavyzdžiui, vasaros kursuose, mokymuose ar konferencijose.

Mokymo planas

Dviejų ketverių metų bakalauro programos (144 kreditų vienetai) schemos yra sukurtos siekiant suteikti studentams alternatyvų - baigti visą programą IPB (4 + 0 programa) arba praleisti paskutinius (ketvirtus) metus užsienio partnerių universitetuose (3+) 1 arba 3,5 0,5 programos). Studentams, baigusiems IUP-FT, suteikiamas žemės ūkio technologijos bakalauro laipsnis.

Studentų užklasinė veikla

Maisto technologijų studentų asociacija arba „Himitepa“ organizuoja studentų popamokinę veiklą. Kelios popamokinės studentų veiklos yra šios:

Maisto produktų kūrimo konkursas (FPDC)

FPDC yra skirtas iššūkiui studentams įsisavinti visus įgūdžius ir maisto mokslo žinias bei pritaikyti juos realioje situacijoje. Kiekviena dalyvaujanti studentų komanda kuria naują maisto idėją ir įgyvendina šią idėją rinkodaros ir gamybos būdu. Tai iššūkis organizaciniams, komandiniam darbui, kūrybiniams ir moksliniams įgūdžiams. HIMITEPA organizuoja varžybas bendradarbiaudama su SEAFAST centru ir maisto ingredientais Azijoje (FIA).

„Ksatria Pangan“ (Kapangan)

Kapanganas yra vieta studentams, turintiems aistrą tiesiogiai pritaikyti maisto mokslo žinias bendruomenei maisto saugos ir maisto perdirbimo srityse. Tikslinė bendruomenė yra smulkaus maisto gamintoja, pradinių klasių mokiniai ir maisto pardavėjai.

Įspėjimas apie maistą

Įspėjimas apie maistą yra platforma, skirta informuoti bendruomenę apie maisto mokslą ir technologijas per socialinę žiniasklaidą, plakatus ar kitas žiniasklaidos priemones.

Maisto perdirbimo klubas (FPC)

FPC yra studentų klubas, skirtas palengvinti studentų susidomėjimą stiprinti jų įgūdžius maisto perdirbimo ir produktų kūrimo srityse.

Pasaulinė maisto diena (VPD)

VPD yra kasmetinis studentų renginys, skirtas spalio 16 d. Paminėti pasaulinę maisto dieną.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

IPB University is a higher education institution that produces innovations with a nationally and internationally acknowledged quality. For ten years straight (2008-2018), IPB has the most innovation c ... Skaityti daugiau

IPB University is a higher education institution that produces innovations with a nationally and internationally acknowledged quality. For ten years straight (2008-2018), IPB has the most innovation compared to other universities in Indonesia base on appraisement from the Business Innovation Center – Ministry of Research, Technology, and Higher Education of Indonesia in Indonesia’s Most Prospective Innovation. Skaityti mažiau
Dramaga , Bogor , Bogor , Bogor , Bogor + 4 Daugiau Mažiau