Read the Official Description

Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis - keturių metų bakalauro studijų programa, skirta mechaninei inžinerijai, inžinerijos srityje, kuri apima mašinų projektavimą , gamybą ir eksploatavimą.

Kursinis darbas apima tokias pagrindines sritis kaip mechanika , kinetika , termodinamika , medžiagų mokslai , struktūrinė analizė ir elektra .

Inžinieriai mechanikai naudoja šiuos pagrindinius principus projektuojant ir analizuojant gamybos įrenginius, pramoninę įrangą ir mašinas, šildymo ir aušinimo sistemas, transporto sistemas, robotikus , medicinos prietaisus ir kt.

Mokestis už mašinų inžinerijos programą prasideda nuo 24 000 JAV dolerių per mokslo metus, nors studentams, turintiems aukštą kvalifikaciją, pagal IELTS (6.5) ir TOEFL (90) egzaminų balus bei CGPA ir SAT (1150) egzaminų balus galima gauti dalines stipendijas .

Daugelyje programų įtraukiami mokymai ir praktinė patirtis, ty mokslinių tyrimų projektai, pristatymai, laboratorijos darbai, OPT ir CPT galimybės.closeup photo of gray and white engine partAndrik Langfield / Unsplash

Program taught in:
Anglų

See 16 more programs offered by McGovern Education Group »

Last updated November 27, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
24,000 USD
per mokslo metus. Dalyvio stipendijos gali būti skiriamos dideliems tarptautiniams studentams
By locations
By date