Mechanikos inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar jūsų tikslas yra išplėsti energetikos sektorių, kurti visuomenines vandens sistemas ar prižiūrėti įrangos ir produktų gamybą, St. Ambrose University turi programą, kuri padėtų pasiekti jūsų tikslus.

Mūsų absolventai dirba "Accenture", "ExxonMobil", "Genesis Health System", "Boeing Charleston", "Deere"

ŽVILGSNIU

SAU užėmė 5 vietą Koledžo konsensuso (2018 m.) Geriausiuose universitetuose ir universitetuose Iowoje, o 13-oje kategorijoje „Best Regional Universities-Midwest“, remiantis paskelbtų reitingų ir studentų atsiliepimų vidurkiu. Užėmė 38 vietą (kaklaraištis)

Ambrose Privalumai

 • Platus "Hands-on Research"
 • Išskirtinės laboratorinės priemonės
 • Asmeninis dėmesys: fakultetas sutelkia dėmesį į jus

Mūsų griežta, bet naudinga, mašinų inžinerijos programa suteikia jums praktišką, realaus pasaulio patirtį. Jums bus vadovaujama eksperto ir užsiimančio fakulteto įgyti įgūdžių, kurie padės jums ieškomą turtą darbo jėgos.

Šv. Ambrose universitetas yra pripažintas Kolegija, kad būtų laikomasi sėkmingų rezultatų, puikiai dėstoma, kuriama energinga bendruomenė ir mokomi įsitraukę studentai.

„St. Ambrose Fall Drone“ turas Vimeo Šv.

Akreditacija

Šv. Ambrozės pramonės ir mechanikos inžinerijos programos yra akredituoti ABET Inžinerinės akreditacijos komisijos (www.abet.org).

Ką aš mokysiu?

Mechanikos inžinerija naudoja žmogiškųjų, materialinių ir ekonominių išteklių derinį sprendžiant problemas, su kuriomis susiduria visuomenė. Būdama taikomoji mokslo kryptimi, ji orientuota į inžinerinių sistemų projektavimą, kūrimą, gamybą, valdymą ir kontrolę. Kursai apima inžinerinį projektavimą, medžiagų mokslą, gamybos procesus, termodinamiką, skysčių mechaniką ir valdymo teoriją.

"St. Ambrose" yra vienintelis "Quad Cities" regiono universitetas, siūlantis šį laipsnį. Jei norite dvejopo specialisto "Pramonės inžinerija", siūlome ir šią programą.

Dienines studijas studentai paprastai uždirba dvigubą magistro laipsnį per 4,5 metus (ar mažiau), o ne visą darbo dieną mokantys studentai skiriame iki aštuonerių metų, norėdami užbaigti visas inžinerines programas. Nesvarbu, ką pasirinksite, jūs glaudžiai bendradarbiausite su užsiimančiuoju fakultetu, kuris suteiks jums realaus pasaulio išsilavinimą ir už klasės ribų.

Kodėl verta rinktis SAU inžineriją?

Mūsų laisvųjų menų dėmesys skiriasi nuo kitų inžinierių mokyklų. Taip, jūs mokysite tuos pačius matematikos, mokslo ir analitinius įgūdžius, bet jūs taip pat išmokysite kritiškai mąstyti, kaip bendrauti, dirbti komandose ir įgyti galimybę pamatyti, kaip ir kur tilptų į didesnį pasaulį. Tai yra turtas, regioniniai ir nacionaliniai darbdaviai ieško naujų samdinių, ir jie mums sako, kad mūsų mokiniai puikiai tinka šiose srityse. Tai gali būti priežastis, kodėl 99% mūsų šalies studentų turi pamokas, kol jie baigs studijas.

Įregistravimo mūsų inžinerijos programose praėjusiais metais daugiau nei dvigubai išaugo nuo 50 studentų 2009 m. Iki daugiau nei 150 šių metų. Tai yra daug augimo, tačiau mes vis dar esame nedideli departamentai, įsipareigoję suteikti jums asmeninį dėmesį. Mūsų tikslas - šviesti inžinierius, nevykdyti asmeninių mokslinių tyrimų projektų. Jūs būsite mokomi doktorantų, o ne asistentų dėstytojų.

Mūsų inžinerijos programos giria ir remia regioniniai darbdaviai, kurie siūlo stažuotes, profesionalius mentorius ir darbo galimybes. Kai kurie netgi suteikė finansinę paramą universitetui, leidžiančią mums suteikti jums trijų aukštų moderniausių laboratorijų.

Kokios laboratorijos turėsiu naudoti?

Mūsų state-of-the-art inžinerijos ir fizinių mokslų laboratorijos siūlo Jums visą įrangą ir technologijas, kurias jums reikia sukurti ir pritaikyti tai, ko mokate.

Mūsų paslaugos apima:

 • Thermo-Fluids laboratorija, kurioje galite vizualizuoti, valdyti ir išbandyti termodinamikos, skysčių srauto ir šilumos perdavimo koncepcijas, tada pritaikyti šias žinias kuriant ir kuriant sistemas, kuriose naudojama energija.
 • Mechatronikos laboratorija, kuri tarnauja kaip bendroji mokymosi klasė. Jaunesnių ir aukštesnio lygio inžinerijos kursus, kuriems reikalingos specializuotos technologijos, išleidžiami nešiojamieji kompiuteriai su programine įranga, įskaitant "ProE", "SolidWorks", "ANSYS", "PSpice", "MatLab" ir "LabView".
 • Mašinų parduotuvė su medžio apdirbimo, suvirinimo, frezavimo (įskaitant CNC programavimą), 3D spausdinimo ir pramoninio roboto programavimo įrenginiais. Jei baigsite gamybos kursą, galėsite naudotis fakultetų / personalo priežiūra už akademinius projektus.
 • Kompiuterių ir prototipų laboratorija su naujuoju 3D spausdintuvu, kuris išspaudžia plastikines gija, kurdamas aukštos kokybės, klientui paruoštą produktą.
 • Inžinierių kompiuterių laboratorija, kuri 24 valandas per parą dirba inžinierių studentams. Galite naudoti patobulintus kompiuterius ir monitorius bei prieiti prie programinės įrangos, reikalingos konkrečioms inžinerijos užduotims ir projektams. Spausdinimas nemokamas laboratorijoje.

Visi inžinerijos fakultetai turi biurus Hayes salėje, yra nedidelių prototipų ir studentų darbo patalpos.

Kokias unikalias mokymosi galimybes turiu gauti SAU?

 • Stažuotės: įmonės visame regione labai remia mūsų inžinerines programas, teikia stažuotes, profesionalius mentorius ir darbo galimybes. Per mūsų platų inžinierių absolventų tinklą ir kompanijas visoje šalyje jūs gaunate darbo patirtį privalomoje praktikoje pirmaujančių gamintojų, tokių kaip "Deere"
 • Dizaino patirtis: užsiregistruoti antrosios pakopos dizaino kursuose ir atlikti tikrą projektą tikram klientui, tada pateikti savo darbą "Inžinerinės vitrinos". Mūsų studentai baigė vietinių kompanijų projektus ir net inžinerijos būdus padėti žmonėms su negalia aktyviau gyventi.
 • Inžinierių klubas: klubas kasmet organizuoja pica ir studijuoja naktis, nariai savanoriškai rengia inžinerines ir bendruomenines paslaugas, rengia ekskursijas į vietines kompanijas ir dalyvauja "Quad Cities" inžinerijos ir mokslo tarybos renginiuose.
 • Moterų inžinierių draugija: mūsų oficialus SWE skyrius skirtas profesiniam tobulėjimui ir jaunimo informavimui. Mūsų nariai eina į rajono aukštesnes mokyklas ir praneša studentams apie galimybes, kurias gausu STEM srityse. Mes kasmet organizuojame "Introduce the Girl" inžinerinę naktį, o 2017 m. Pavasarį sukaupė daugiau nei 500 mergaičių, 3-13 metų amžiaus žmones, kurie sužinojo apie inžineriją per praktines užduotis.
 • Inžinierių ambasadoriai: Jūs taip pat galite atstovauti SAU mechaninės ir pramoninės inžinerijos programoms. Ambasadoriai dalijasi savo "Ambrosians" ir inžinerinės programos narių patirtimi. Jie padeda inžinerijos ir fizinio mokslo departamento įdarbinimui, išlaikymui, informavimo ir pramonės santykiams.

Kokie yra galimi karjeros rezultatai?

Inžinieriai gali dirbti projektavimo, gamybos, robotų, elektros sistemų, kokybės, procesų tobulinimo ir civilinės inžinerijos vietos, valstybės ir federalinės vyriausybės.

Darbo statistikos biuras vidutiniškai moka mechaninius inžinierius už 84 190 dolerių, o laukas auga (2016 m.). Iš tikrųjų 95% SĮĮ inžinerinių programų absolventų, kurie siekia užimtumo, dirba šioje srityje. Daugelis mūsų studentų yra ieškomi darbdavių, kol jie baigia studijas.

Ką baigė šios programos absolventai?

 • Samantha (Lee) Barkley'09 buvo Fulbrighto mokslininkas ir dirbo ŽIV / AIDS klinikoje Trinidadas ir Tobagas, kur tyrinėja medicininius įrašus ir sukūrė būdus, kaip medicinos centrai galėtų geriau pasirūpinti. Dabar ji yra "ASEA Brown Boveri" technologijos inžinierius Sent Luisas.
 • Santiago Gonzalez'14 yra "Frautschi" vyriausiasis inžinierius ir vykdo savo klesti verslą.
 • Jeffas Menke'as 99 yra "Pella Windows" vyresnysis inžinierius ir neseniai sukūrė pasirinktinius "Ambrose Hall" langų atnaujinimo langus "SAU".
 • "Jeff Stebel'01" yra sistemos "Dream Chaser Space" inžinierius, kuris palaiko NASA ir Tarptautinę kosminę stotį.

Daugelis mūsų absolventų siekia aukštesnių laipsnių ir buvo įtraukti į programas Pietų Ilinojaus universiteto medicinos mokykloje, Šiaurės Ilinojaus universitete, Floridos universitete, Bradley universitete ir Oregono valstybiniame universitete.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outs ... Skaityti daugiau

We offer more than 60 majors with the flexibility to mix majors, minors, and electives to match your interests. What's more, our spirited community is known for its athletics, special events, and outstanding residence halls. Skaityti mažiau