Mechaninė inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Didysis poreikis šalies profesionalių techninių specialistų (p. pvz inžinieriai), kurie apmokyti ir atnaujinti naujomis technologijomis. Akivaizdu ir tai, kad ši situacija gali pabloginti prieš kvalifikuotų specialistų mechaninio srityje paklausa. Norėdami pakeisti šią situaciją, daug pastangų tampa būtina siekiant sudaryti sąlygas vis daugiau specialistų kvalifikacinius reikalavimus darbo rinkos Mechaninė formavimą ir Brazilijos universitetui pagrindinį vaidmenį gamybos ir žinių sklaida minėtose srityse. Ši regioninė veikla pobūdis UNISAL leidžia studentams nereikia perkelti per daug, atsižvelgiant į jų gimtuosius miestus, mažinti išlaidas, kad būtų kitomis aplinkybėmis. Be to, šis veiksnys leidžia UNISAL mokymo kursus, kurie ateina iš susitikimo su regiono, kuriame jis yra, savybes, ypač poliarizuota regione UNISAL - Lorraine, kuri apima Paraíba Valley regiono savivaldybes, esančių ant veleno Rio de Žaneiras - San Paulas. Įmonės apskritai reikia jūsų aplinkoje šioje konkurencingoje darbo rinkoje nuolat technologinių naujovių ir taip aukštos kvalifikacijos specialistai, turintys garso techniniu ir moksliniu pagrindu, sugebantis rasti sprendimus į rinką, visada pridėtinę vertę ir žinių visuomenę. Didysis pramoninis parkas Paraíba slėnyje, yra paklausa didėja inžinierių veikiančių Mechanikos srityje. Su nuolat plėsti šio pramoninio parko, mechaninės inžinerijos kursas ruošia aukštos kokybės inžinieriai, remti Brazilijos pramonės plėtrą per artimiausius metus.

tikslas

Traukinio inžinieriai, turintys atitinkamo profilio, palaikomos vertybėmis, kaip antai socialinės atsakomybės, etikos ir profesionalumo, padarytas į socialinę-ekonominę plėtrą. Kursas siekiama skatinti integruotą ugdymą, mokymo srities specialistų ir verslininkų įsipareigojo savęs pažinimo, socialinės transformacijos, kultūrinio, politinio ir ekonominio šalies, formuoti kritinį piliečius, kūrybiškai ir dinamiškas, gali patenkinti socialinius ir profesinius poreikius savarankiškai realizavimas per pasaulio ugdymo procese ir aiškiau, galime patenkinti pokyčius ir iššūkius naujomis kryptimis yra nurodyta darbo rinkai, nepamirštant bendruomenės, kurioje yra verslo lūkesčius. Tai įžvalgus, kad tinka Mechanikos inžinerijos kursą.

rinka

Mechaninis inžinierius dirba perdirbimo pramonėje apskritai; mašinų ir įrangos pramonėje; į įmonių, veikiančių projektavimo, įrengimo ir priežiūros pramonės mechaninių sistemų; įmonėse, kurios veikia planavimo ir konsultavimo srityse; įmonėse bei mokslo ir technologinių tyrimų laboratorijose. Taip pat gali veikti autonomiškai, savaime ar patarimu įmonę.

investicija

Mokslą 2016 Rytas: R $ 1,025.00 Naktį: R $ 1,025.00

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2016

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

O UNISAL é uma comunidade acadêmica formada por docentes, estudantes e pessoal administrativo, que promove de modo rigoroso, crítico e propositivo o desenvolvimento da pessoa humana e do patrimônio cu ... Skaityti daugiau

O UNISAL é uma comunidade acadêmica formada por docentes, estudantes e pessoal administrativo, que promove de modo rigoroso, crítico e propositivo o desenvolvimento da pessoa humana e do patrimônio cultural da sociedade, mediante a pesquisa, a docência, a formação superior e contínua e os diversos serviços oferecidos às comunidades locais. Skaityti mažiau