Mechaninė inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Inžinierius mechaninis yra profesionalus darbo planuojant ir priežiūros gamybos medžiagų, ypač metalų, jų dalys ir mazgai. Ji taip pat naudoja slėgiui ir temperatūrai ir hidraulinis, pneumatinis ir šiluminės energijos pokytį.

Todėl yra profesionalus su milžinišką potencialą, kurių veikla it turns out galimybes stažuotėms studentams ir dirbti absolventai.

Nuo pirmojo semestro, studentai dalyvauja praktinėje veikloje, pavyzdžiui, projektavimo ir statybos quad dviračiu pedalo, baigiant ginčijamos konkurencijos semestro pabaigoje. Bet tai yra labai rimtas klausimas, nes jis reikalauja pasišventimo ir studijų dalyviams, kurie turi magistro fizines sąvokas.

Per Žinoma, yra seminarai ir diskusijos plėtoti integracijos komanda, kritinį mąstymą ir atsakomybę priimant sprendimus, vertinant etinius principus.

Bandymai vyks dvylika (12) laboratorijos įvairių sričių mechanika, naudojant šiuolaikines apdirbimo prietaisai, suvirinimo, mechaninio automatizavimas, pneumatinė ir hidraulinė automatizacija, termodinamikos, skysčių mechanikos ir medžiagų testavimas, among others. Įvairūs programinės įrangos galėtų imituoti realias situacijas skaitmeninėje aplinkoje.

Mokytojai vadovas Darbo baigimas puikus patiekalų susidomėjimą ne tik pramonės, bet ir sveikatos ir socialinės įtraukties srityse, su tarpdisciplininių studijų pagal mokytojų ir kitų kursų gaires. Tai buvo daroma, pavyzdžiui, grupė, kuri pateikė lenktynių simuliatorius, mokymo sportininkas Heitor Mariano, pasaulio čempionas Majamio pusės maratono ir San Silvestre 2014. Ta pati komanda, nustatytus siekiant sukurti išsamesnį įranga, daugiafunkcinis, gydymo ir mokymo žmonėms su negalia įvairių.

Trukmė 5 metai (10 semestrai).

Laikotarpis Diena / Naktis.

Darbo laikas : CH 4032 (keturi tūkstančiai trisdešimt dvi valandas).

Siūlome darbą : 200 vietų (100 dienos ir 100 naktinių).

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2016

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Incluída no seleto Grupo de Excelência de Instituições de Ensino Superior do Ministério da Educação (MEC), a Universidade Santa Cecília (Unisanta) reafirma a qualidade de seu projeto pedagógico de gra ... Skaityti daugiau

Incluída no seleto Grupo de Excelência de Instituições de Ensino Superior do Ministério da Educação (MEC), a Universidade Santa Cecília (Unisanta) reafirma a qualidade de seu projeto pedagógico de graduação e de pós-graduação, de sua infraestrutura e do desempenho brilhante de seus atuantes professores, alunos, ex-alunos e funcionários. Skaityti mažiau