menų bakalauro socialinių mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Menų Socialinių mokslų bakalauras


Visi Socialinių mokslų studentai pagrindinės priimti bendrus pagrindinius kursus, supažindinti juos su socialinių mokslų teorijos ir metodologijos elementų, be įvairių klausimų ir aspektų šiuolaikinio pasaulio tyrinėjimo rinkinys. Jie taip pat turėtų atlikti tam tikrą nepriklausomus mokslinius tyrimus ir rašyti disertaciją pasirinkto dalyko. Studentai taip pat turi galimybę dalyvauti ir padėti organizuoti MUIC socialinių mokslų konferencijas ir dalyvauti diskusijose seminarų. Visa programa turi būti reguliariai peržiūrimas, kad Kursų medžiaga ir turinys gali būti pagerintas. Kritinis ir originalus mąstymas yra skatinamas ir ugdomas konsultacinis santykiai tarp dėstytojų ir studentų.

&nbsp

MUIC yra daugiakultūrė įstaiga aukštojo mokslo, nes, kaip dėstytojų ir studentų, kilusios iš Pietryčių Azijos regione ir visame pasaulyje. Kursai vyksta anglų kalba visą darbo dieną, ne visą darbo dieną ir kviestinių ekspertų tarptautiniuose reikaluose. Studentų dalyvavimas ir kritinis mąstymas yra skatinami vykdant specializuotus mokslinių tyrimų interesai, taip pat per savo bakalauro studijas.


Socialinės Mokslas majoras siūlo tris koncentracijas, tarptautiniais tyrimais, Pietryčių Azijos studijų ir šiuolaikinio pasaulio istorijoje, be tarptautinių studijų, Pietryčių Azijos studijos, šiuolaikinio pasaulio istorijos ir psichologijos nepilnamečių.

&nbsp

&nbsp

Koncentracija Tarptautinių studijų


Tarptautinių studijų santalka studentams įvadas pasirinktus šiuolaikinio pasaulio reikalus. Studentai turi galimybę pasirinkti iš įvairių kursų studijų konkrečiose srityse, kurios yra: Tarptautiniai ryšiai, globalioje visuomenėje ir ekonomika, lyginamuosius tyrimus ir pasirinktos srities tyrimus. Visi Tarptautiniai studijų studentams, taip pat bendrą įvadą į šiuolaikinio pasaulio istorijoje.


Tarptautinės studijos programa didžiųjų turėti galimybę gauti įvairiapusę Pietryčių Azijos regioną, taikyti savo žinias ir įsitraukia į akademinę veiklą.Savo baigiamajame kurse, studentai, siekiantys karjeros, tarptautinių santykių, taip pat galite kreiptis tarptautinė organizacija, stažuočių, NVO ir Inga stažuočių programas, taip pat viešojo sektoriaus stažuotės.

&nbsp

Pietryčių Azijos studijų koncentracijos


MUIC turi nusistovėjusius Pietryčių Azijos studijų bakalauro studijų programą. Platų kursų pasiūla suteikti studentams specialių žinių apie regiono istorijos, politikos, ekonomikos ir kultūros klausimais. Kolegija taip pat numatyta, besiplečiančioje atrankos Pietryčių Azijos kalbų mokymą.

Pietryčių Azijos studijų programa didžiųjų daug galimybę tyrinėti Tailandas ir regioną. Jų baigiamajame kurse, studentai, siekiantys karjeros Pietryčių Azijoje, taip pat gali kreiptis dėl NVO ir Inga stažuoti.Siekiant padidinti studentų įvairovę, kolegija turi keletą stipendijų programas, įskaitant Pietryčių Azijos valstybių piliečių.

&nbsp

&nbsp

Koncentracija šiuolaikinio pasaulio istorija

&nbsp

Šiuolaikinės Pasaulio istorija koncentracija suteikia studentams įvadas į pasaulio istorijoje šiuolaikinio laikotarpio (c. 1450 iki dabar). Studentai gali pasirinkti sutelkti savo studijas pasirenkant kursus zonoje lyginamosios istorijos, Azijos studijos, Europos ir Rusijos studijų ir studijų Amerikoje (Lotynų ir Šiaurės Amerika). Kai kurie kursai kituose pasaulio regionuose šiuo metu yra ruošiama ir bus pasiūlyta artimiausiu metu.

&nbsp


Karjeros galimybės


Be įgyti žinių savo dalykinių sričių, Socialiniai mokslai didžiųjų mokomi kritiškai analizuoti idėjas, suteikiant jiems galimybę analizuoti, vertinti ir koreliuoja naują informaciją ir taikyti teoriją su praktika. Kad žinios ir šie įgūdžiai yra taikomas įvairių darbo parametrus. Karjera, kurios gali būti ypatingos svarbos socialinių mokslų absolventų tarptautinio verslo, tarptautinių ir nevyriausybinių organizacijų, žurnalistikos ir žiniasklaidos ir aukštojo mokslo, mokymo ir administravimo. Socialinių mokslų bakalauro laipsnį, taip pat suteikia puikų pagrindą daugelio aukštos laipsnių, įskaitant Tarptautinių santykių.

&nbsp

&nbsp

Priėmimo reikalavimai


Reguliarūs pareiškėjams


Pareiškėjai turi užpildyti vidurinę mokyklą (M.6) pažymėjimas ar jo ekvivalentas išduotas Švietimo ministerijos, Tailandas.
Pareiškėjai turi įrodyti, kad jų anglų kalbos kompetencija: TOEFL rezultatas 79 ar didesnis, IELTS (akademinė grupė) rezultatas 6,0 arba didesnis, SAT1 rezultatas 1650 su matematikos balas yra ne mažesnis kaip 580.


Pareiškėjai privalo sėdėti už egzaminą raštu, įskaitant anglų (ITP TOEFL ir rašymas), matematikos, generalinio mokslo ir aktualijų. Jei jie sėkmingai egzaminas raštu, jie bus pakviesti į pokalbį.


Pastaba: Pareiškėjai, kurių anglų kalbos įgūdžiai gali būti patarta mokytis kalbų ir matematikos (PC) Parengiamosios centro nedelsiant priėmimo nepakanka. Pareiškėjai, kurie sėkmingai baigę Kompiuterio reikalavimai bus gauti priėmimo į reguliariai MUIC studijų programą pagal šias tris mėnesius.MUIC taip pat siūlo "Intensive English Program" kursą studentams, rengiasi priimti koledžo anglų egzaminą.

&nbsp


Tarptautinių pareiškėjams


Suinteresuotų tarptautinių kandidatai gali taikyti 3 kartus per metus per Priėmimo skyriaus. Pareiškėjai turi jau baigė vidurinį išsilavinimą arba lygiavertį į vidurinę mokyklą, kaip išduotas Švietimo ministerijos, Tailandas.


Jei mokyklos pažymėjimas / diplomas yra ne anglų kalba, sertifikuotas vertimas į anglų kalbą, dokumento turi būti sutvarkyta ir perduota Švietimo ir mokslo ministerijos, Tailando, pamatyti, jei ji yra priimtinas.


Kandidatai, kurie ne gimtoji kalba yra anglų, turi pateikti TOEFL (iBT balas yra ne mažesnis kaip 79, su ne mažiau kaip 25 balų raštu) arba IELTS (6,0 arba virš raštu 6.0) ar SAT rezultatą (1650 matematikos rezultatas 580 arba didesnis).


Kartą kandidatai yra oficialiai priimtas kaip dieninio skyriaus studentams, jie privalo sėdėti už anglų kalbos raštu ir matematikos Testas, siekiant išsiaiškinti, kokiu lygiu jie gali užsiregistruoti.Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2012

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Kovo mėnesį 1986 m Mahidol Universiteto taryba oficialiai patvirtino naują tarptautinę bakalauro studijų programos formavimas, pirmasis tokio pobūdžio viešame universitetas, paskirta tuo metu, kaip ir ... Skaityti daugiau

Kovo mėnesį 1986 m Mahidol Universiteto taryba oficialiai patvirtino naują tarptautinę bakalauro studijų programos formavimas, pirmasis tokio pobūdžio viešame universitetas, paskirta tuo metu, kaip ir tarptautiniams studentams studijų programa (ISDP). Po šešių mėnesių, rugsėjį l986, programa pasveikino savo pirmos klasės mokiniams. Pradžia buvo kuklus - nes dauguma pradžia paprastai. Patalpos buvo antrame aukšte MU socialinių mokslų ir Humanitarinių pastatas, 45 studentų, dviejų dieninių ir 20 neakivaizdinių instruktoriai, keturių narys pagalbinio personalo, septyni pagrindiniai aukas mokslų ir kelionių industrijoje valdymas - ir vilties ir ryžto gausa. Per savo pirmuosius metus ISDP augo ir klestėjo, tiek daug, kad galiausiai jis privalo savo atskirą įrenginius. 1992 ISDP oficialiai skirta savo naują pastatą, kuris apgyvendinti 486 studentų, ir pristatė du papildomus didžiųjų verslo administravimo ir maisto mokslo ir technologijos. 1996 metai buvo svarbus įvykis. Su patvirtinimo iš Mahidol Universiteto tarybos, ISDP buvo oficialiai paskirtas Mahidol universiteto Tarptautinio koledžo (MUIC), suteikiant jai visą svorį ir ūgio fakulteto. Po dvejų metų, šešių aukštų kompleksas buvo baigtas, siekiant prisitaikyti nei 1000 studentų. Naujas valdymo stilius buvo įvesta, be akademinio aukos, papildomos stažuotes, įskaitant Salaya Pavilion Hotel ir mokymo centras, iš anksto kolegijoje programą ir biurų kad sprendžiami tiek studentų ir auklėtinių poreikius formuojant plėtrą. Per išplaukiančiais metų, ten buvo papildomi pokyčiai kolegijos akademinių, fizinių ir socialinių peizažų: vis didėjantis studentų priėmimo, nauji pagrindiniai programos, gyvybinga studentų mainų programos skatinimas ir toliau plėsti savo fizinės priemonės, įskaitant aštuonerių aukštų pratęsimo. Po 26 metų, MUIC šiuo metu siūlo 19 bakalauro didžiųjų ir 22 nepilnamečiai menų mokslų ir vadybos, kartu su dviem magistro studijų programas, maždaug 3200 studentų. Be to, kolegija yra numatyti dar daugiau studentų skaičius ateityje. Ji neseniai užsakė naują konstrukcijų statyba, turi būti baigtas iki 2015 m. Su šios naujos Be MUIC galės tilpti iki 4000 mokinių. Susitikimas mūsų naująją pasaulio tvarką reikės toliau atsparumą ir inovacijų iššūkius. Kelionė, kuri prasidėjo prieš daugiau nei du dešimtmečius dar toli gražu nebaigtas, kaip Mahidol universiteto Tarptautinio koledžo toliau įsipareigoti visas savo išteklius ir energiją į akademinės kompetencijos vykdymu. Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis: P Nutthaboon Pornratthanacharoen Paštas: nutthaboon.por@mahidol.ac.th Skambinkite: +66818286209 Skaityti mažiau