Menų bakalauras patvirtino programą "Vidaus architektūra"

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijuokite anglų kalba " Marbella Design Academy saulėtoje Ispanijoje savo BA (Hons) patvirtinta programa Interjero architektūra

Bachelor of Arts (Hons) laipsnis, kurį suteikė University of Bedfordshire, UK.

Šis trejų metų meno bakalauras (Hons) patvirtino interjero architektūrą

Menų bakalauras patvirtintas programa prasideda rugsėjo ir sausio kiekvienais metais.

Rugsėjo mėnesio išlaidos (3 studijų metai): treji mokslo metai prasideda rugsėjį ir baigiasi birželio mėn.

Sausio mėnesio sąnaudos (2,5 metų studijos): treji mokslo metai: pirmieji mokslo metai prasideda sausio mėnesį ir baigiasi rugpjūčio pradžioje. 2 ir 3 mokslo metai prasideda rugsėjį ir baigiasi birželio mėn.

Trukmė: 3 metai Kalba: anglų Kreditai: 360 CP JK = 180 ECTS taškų

Marbella Design Academy yra išskirtinė dizaino mokykla, kurioje vyrauja šeimos atmosfera tarp studentų iš viso pasaulio. Maksimalus laisvų vietų skaičius yra 230, taigi studentai iš mokytojų gauna daug asmeninio dėmesio ir vienas prieš kitą mokymą. Kiekvienus mokslo metus kokybę kontroliuoja išoriniai egzaminuotojai.

Koks nuostabus pašaukimas yra profesionalus interjero architektas. Projektai yra begaliniai, ir jūs galite atidaryti daugybę įvairių "durų" šioje profesijoje. Jūsų kūrybinę išraišką riboja tik jūsų vaizduotė. Labai išsilavinę ir profesionalūs " Marbella Design Academy dėstytojai ugdo mūsų studentus, kad jie būtų asmenimis, kurie išdrįsta mąstyti iš dėžutės. Studentai yra raginami savo inovaciniais būdais spręsti savo projektus. " Marbella Design Academy smegenų šturmo, mokslinių tyrimų, svetainės ir Rotušės vizitų metu ir profesionaliai nagrinėjant tam tikros srities tam tikrų projektų taisykles ir reglamentus, yra profesionalus požiūris, kurį mūsų mokiniai moko iš savo pirmojo konkretaus projekto. Turint daugiau kaip 45 skirtingas tautybes ir skirtingą kultūrinę kilmę, kiekviena atskira studento kūrybinė išraiška yra labai gerbiama.

Šis interjero architektūros kursas suteikia jums geriausią švietimo kokybę interjero dizaino industrijoje. Mūsų progresyvūs tarptautiniai dėstytojai daug dėmesio skiria asmeniniam asmeniui, kuris padeda ugdyti jūsų interjero architektūrą ir dizaino įgūdžius. Jūs įgysite patirties, naudodami naujausias technologijas, kad padidintumėte savo įsidarbinimo galimybes, kai baigsite studijas. Mes mokome savo studentus pasitikėti savimi ir pristatyti save bei savo projektus profesionaliai prieš auditoriją. Įgūdžiai, kurie yra būtini norint pristatyti savo būsimus projektus kaip profesionalūs interjero architektai. Pirmąsias studijų metus, pvz., "Autocad", "3D MAX", "Photoshop", "Illustrator" ir "InDesign", bus mokoma naudojant profesionalius kompiuterių programas ir programinę įrangą. Pažangūs įgūdžiai šiose programose yra privalumai studentams rasti darbą. Studentai taip pat turi galimybę įgyti praktinės patirties per darbo vietą interjero architektūros pramonėje 6 savaites per jų trečius studijų metus.

Marbella Design Academy buvo pripažinta viena iš aukščiausių dizaino mokyklų pasaulyje, o jūs baigsite kaip išskirtinį profesionalų interjero architektą. Mūsų absolventai turi beveik 100% užimtumo lygį sėkmingai baigę mūsų patvirtintą programą. Kai baigsite patvirtintą interjero architektūrą

Mokesčiai 11 500 eurų per mokslo metus už patvirtintą menų bakalauro programą. 500 eurų registracijos mokestis (mokama tik vieną kartą) Patvirtinimai ir valstybiniai pripažinimai „ Marbella Design Academy yra Ispanijos švietimo ministerijos pripažinta valstybė.

„ Marbella Design Academy studentams siūlomos trejų metų bakalauro įteisintos programos buvo sukurtos per 24 metų patirtį ir pristatomos į tokį aukštą akademinį lygį, kad jos buvo patvirtintos ir įteisintos meno bakalauro programos. Sėkmingai baigus šį kursą mūsų absolventų užimtumas yra beveik 100%. Kai suteikiate oficialų interjero architektūros bakalaurą (Hons)

Pritaikyti: https: // www.designschool.com / application-form

Norėdami atlikti tyrimą: info@marbella-design-academy.com

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Study in English at Marbella Design Academy in sunny Spain. BA (Hons) Validated programmes: • Interior Architecture & Design • Graphic Design & Media • Fashion Design & Manufacture Bachelo ... Skaityti daugiau

Study in English at Marbella Design Academy in sunny Spain. BA (Hons) Validated programmes: • Interior Architecture & Design • Graphic Design & Media • Fashion Design & Manufacture Bachelor of Arts (Hons) degree awarded by the University of Bedfordshire, UK. With over 24 years of experience, a young dynamic and professional team of tutors with a progressive attitude, Marbella Design Academy has an academic level that competes with the best design schools in the World. Skaityti mažiau