Studijuokite anglų kalba " Marbella Design Academy saulėtoje Ispanijoje savo BA (Hons) patvirtinta programa Interjero architektūra

Bachelor of Arts (Hons) laipsnis, kurį suteikė University of Bedfordshire, UK.

Šis trejų metų meno bakalauras (Hons) patvirtino interjero architektūrą

Menų bakalauras patvirtintas programa prasideda rugsėjo ir sausio kiekvienais metais.

Rugsėjo mėnesio išlaidos (3 studijų metai): treji mokslo metai prasideda rugsėjį ir baigiasi birželio mėn.

Sausio mėnesio sąnaudos (2,5 metų studijos): treji mokslo metai: pirmieji mokslo metai prasideda sausio mėnesį ir baigiasi rugpjūčio pradžioje. 2 ir 3 mokslo metai prasideda rugsėjį ir baigiasi birželio mėn.

Trukmė: 3 metai Kalba: anglų Kreditai: 360 CP JK = 180 ECTS taškų

Marbella Design Academy yra išskirtinė dizaino mokykla, kurioje vyrauja šeimos atmosfera tarp studentų iš viso pasaulio. Maksimalus laisvų vietų skaičius yra 230, taigi studentai iš mokytojų gauna daug asmeninio dėmesio ir vienas prieš kitą mokymą. Kiekvienus mokslo metus kokybę kontroliuoja išoriniai egzaminuotojai.

Koks nuostabus pašaukimas yra profesionalus interjero architektas. Projektai yra begaliniai, ir jūs galite atidaryti daugybę įvairių "durų" šioje profesijoje. Jūsų kūrybinę išraišką riboja tik jūsų vaizduotė. Labai išsilavinę ir profesionalūs " Marbella Design Academy dėstytojai ugdo mūsų studentus, kad jie būtų asmenimis, kurie išdrįsta mąstyti iš dėžutės. Studentai yra raginami savo inovaciniais būdais spręsti savo projektus. " Marbella Design Academy smegenų šturmo, mokslinių tyrimų, svetainės ir Rotušės vizitų metu ir profesionaliai nagrinėjant tam tikros srities tam tikrų projektų taisykles ir reglamentus, yra profesionalus požiūris, kurį mūsų mokiniai moko iš savo pirmojo konkretaus projekto. Turint daugiau kaip 45 skirtingas tautybes ir skirtingą kultūrinę kilmę, kiekviena atskira studento kūrybinė išraiška yra labai gerbiama.

Šis interjero architektūros kursas suteikia jums geriausią švietimo kokybę interjero dizaino industrijoje. Mūsų progresyvūs tarptautiniai dėstytojai daug dėmesio skiria asmeniniam asmeniui, kuris padeda ugdyti jūsų interjero architektūrą ir dizaino įgūdžius. Jūs įgysite patirties, naudodami naujausias technologijas, kad padidintumėte savo įsidarbinimo galimybes, kai baigsite studijas. Mes mokome savo studentus pasitikėti savimi ir pristatyti save bei savo projektus profesionaliai prieš auditoriją. Įgūdžiai, kurie yra būtini norint pristatyti savo būsimus projektus kaip profesionalūs interjero architektai. Pirmąsias studijų metus, pvz., "Autocad", "3D MAX", "Photoshop", "Illustrator" ir "InDesign", bus mokoma naudojant profesionalius kompiuterių programas ir programinę įrangą. Pažangūs įgūdžiai šiose programose yra privalumai studentams rasti darbą. Studentai taip pat turi galimybę įgyti praktinės patirties per darbo vietą interjero architektūros pramonėje 6 savaites per jų trečius studijų metus.

Marbella Design Academy buvo pripažinta viena iš aukščiausių dizaino mokyklų pasaulyje, o jūs baigsite kaip išskirtinį profesionalų interjero architektą. Mūsų absolventai turi beveik 100% užimtumo lygį sėkmingai baigę mūsų patvirtintą programą. Kai baigsite patvirtintą interjero architektūrą

Mokesčiai už meno bakalauro patvirtintą programą - 10 800 eurų už mokslo metus. 500 eurų registracijos mokestis (mokamas tik vieną kartą). Patvirtinimai ir valstybės pripažinimai Marbella Design Academy yra valstybė, kurią pripažįsta Ispanijos švietimo ministerija.

Atminkite, kad nuo 2020 m. Rugsėjo mėn. Metinis mokslas už mūsų patvirtintas menų bakalauro programas bus 11 500 eurų

„ Marbella Design Academy studentams siūlomos trejų metų bakalauro įteisintos programos buvo sukurtos per 24 metų patirtį ir pristatomos į tokį aukštą akademinį lygį, kad jos buvo patvirtintos ir įteisintos meno bakalauro programos. Sėkmingai baigus šį kursą mūsų absolventų užimtumas yra beveik 100%. Kai suteikiate oficialų interjero architektūros bakalaurą (Hons)

Pritaikyti: https: // www.designschool.com / application-form

Norėdami atlikti tyrimą: info@marbella-design-academy.com

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Marbella Design Academy »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 21, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 7, 2020
Rgs. 28, 2020
Duration
1 - 3 metų
Dieninės
Price
10,800 EUR
per metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 7, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 28, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 7, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 28, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Marbella Design Academy Summer Expo and Graduation Party 2018

Marbella Design Academy Interior Architecture Students, class 2018, Expo Video

Interior Architecture Sustainable Redesign. Student project at Marbella Design Academy

Rehabilitation and Reform, Interior Architecture student project at Marbella Design Academy

3D Walkthrough Interior Architecture & Design student project at Marbella Design Academy

Marbella Design Academy Olivia 3rd Year Final Project 2017

Robin Ahlgren Karlsson Interior Architecture Presentation / December 2017