Menų bakalauras - plataus masto programa

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Plataus masto programa numato vienerius metus studentams, kurie pažvelgia į kinų kalbą ir literatūrą; Anglų kalba ir literatūra, humanitariniai mokslai; Kūrybinis ir profesionalus rašymas; Religija, filosofija ir etika; ir vertimas kaip akademinis dalykas, kad pasibaigus pirmajam kursui jie galėtų pasirinkti pagrindinį. Šios programos tikslas yra suteikti mūsų studentams patikimą tarpdisciplininį mokymą prieš jiems labiau sutelkiant mokymąsi į socialinį mokslą. Mes tikime, kad šis plataus masto mokymas suteiks studentams tvirtą pagrindą jų universitetinėms studijoms ir leis jiems pagrįstai pasirinkti discipliną.

127193_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Pagrindinės programos

(1) Kinų kalba ir literatūra

Programa yra įsipareigojusi suteikti išsamų mokymą apie tyrimų metodus, problemų sprendimo įgūdžius ir kritinio mąstymo įgūdžius kinų kalbos, literatūros ir kultūros srityse. Ja siekiama suteikti studentams galimybę siekti akademinių tikslų, ugdyti moralinį pobūdį, skatinti asmeninį augimą ir inicijuoti įsipareigojimą mokytis visą gyvenimą ruošiantis būsimai karjerai.

(2) Kūrybinis ir profesionalus rašymas

Programa yra pirmoji vyriausybės finansuojama bakalauro programa tarp Honkongo aukštojo mokslo institucijų, skirta kūrybiniam ir profesionaliam rašymui kinų ir anglų kalbomis.

(3) anglų kalba ir literatūra

Programa suteikia jums galimybę plėtoti drausmines žinias anglų kalbos ir literatūros srityse, daugiakalbėje ir globalioje aplinkoje. Savo profesines ambicijas įgyvendinsite mokydami intelektualiai stiprų ir holistinį viso žmogaus ugdymo dvasią.

(4) Humanitariniai mokslai

Programa yra pirmoji bakalauro programa Honkonge, skirta suteikti platųjį laisvųjų menų švietimą. Humanitarinių mokslų programa ne tik moko kritiškai mąstyti, logiškai rašyti ir užtikrintai kalbėti, bet ir ugdo studentų sugebėjimą spręsti problemas, užjausti žmoniją ir vertinti gyvenimą, savybes, kurios iš tikrųjų yra būtinos sėkmingai karjerai, ir visapusišką prasmingumą. gyvenimas.

(5) Religija, filosofija ir etika

Programa, kuri specializuojasi trijose skirtingose, bet glaudžiai susijusiose religijos, filosofijos ir etikos disciplinose, yra pirmoji tokio pobūdžio programa ne tik Honkonge, bet ir Azijoje. Mes nagrinėjame pagrindinių moralinių, socialinių ir kultūrinių vertybių analizę aktualijomis. Studentams bus naudingi rašymo, viešo pristatymo ir kritinio mąstymo įgūdžiai, taip pat glaudūs studentų ir dėstytojų santykiai.

(6) Vertimas

Programa yra specialiai sukurta dvikalbiams ir kultūriniams komunikatoriams mokyti veikti vietinėse ir nacionalinėse rinkose XXI amžiuje. Nuo tada, kai programa buvo pradėta 1990 m., Mūsų absolventai ėmėsi daugybės skirtingų karjeros galimybių ir, naudodamiesi programos žiniomis ir patirtimi, prisidėjo prie visuomenės kūrimo.

Unikalios savybės

Tik Menų fakultetas siūlo dvigubas pagrindines programas Honkongo baptistų universitete. Studentas gali pasirinkti dvigubą pagrindinę programą, kurią sudaro dvi didžiosios bakalauro studijos viename bakalauro laipsnyje. Studentas gali pasirinkti bet kurias dvi didžiąsias mokyklas iš (1) kinų kalbos ir literatūros, (2) anglų kalbos ir literatūros bei (3) religijos, filosofijos ir etikos. arba dvigubas majoras vertimų bei anglų kalbos ir literatūros srityse.

Studentų mokymosi patirtis

Studentas gali prisijungti prie universiteto organizuotų stažuočių ir mainų programų. Be universiteto programų, kai kurie mūsų katedros siūlo studentams stambią stažuotę, pvz., Kūrybinio ir profesinio rašymo programa siūlo stažuotes jų didiesiems studentams, o Religijos, filosofijos ir etikos programa siūlo vasaros stažuotes NVO.

Be stažuotės ir mainų programų, kai kurie mūsų skyriai organizuos pažintines keliones, siekdami praplėsti studentų akiratį. Pavyzdžiui, religijos, filosofijos ir etikos programa organizavo pažintines keliones po Europą ir Dunhuang-Xinjiang, o humanitarinių mokslų programa organizavo vasaros pažintines keliones į Vokietiją, Taivaną ir kt.

Vidutinė instrukcija

Formaliojo klasių mokymo programa yra anglų kalba, išskyrus tuos kursus, kuriems taikoma išimtis.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau