Menų bakalauras vertime

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Vertimas - kalba apie kalbas, kultūras ir apie tai, kaip galite užpildyti atotrūkį tarp jų. Tai yra apie idėjų tyrinėjimą ir paaiškinimą, tinkamų žodžių paiešką tinkamu metu ir buvimą ten, kai verslo reikalai yra linijoje ir jūs esate vienintelis asmuo, galintis pasakyti abiem pusėms, ką jie sako viena kitai.

Vertimas taip pat puikus, nes galite jį pritaikyti bet kuriai sričiai, kuri jus domina. Jei esate filmuose, kodėl gi ne įsigilinę į subtitrus? Jei jums patinka skaityti romanus, išbandykite literatūros vertimą. O kompiuteriniai žaidimai? Tada eikite į „programinės įrangos lokalizaciją“ - verskite ir pritaikykite programinę įrangą vietinei rinkai. Beveik bet kurią sritį, apie kurią galite galvoti, reikia išversti. Paprasčiau, be jo - ir žodžiu, žodžiu - šis pasaulis negalėjo veikti taip, kaip veikia.127098_photo-1460518451285-97b6aa326961.jpg Alexis Brownas / Unsplashas

BU vertimo programa

BU vertimų programoje mes išmokysime jus, kaip sudaryti gerus, efektyvius ir profesionalius vertimus. Bet mes taip pat išmokysime jus, kaip ir kodėl atsiranda vertimo reiškiniai - kaip ir kodėl kultūros kitaip supranta dalykus ir kaip galite susitarti dėl šių skirtumų.

Taigi, ką jūs gaunate, jei prisijungsite prie mūsų „BU Translation“? Pagrindiniuose mūsų kursuose siūlome vertimo raštu ir žodžiu mokymus, taip pat daug praktikos ir daug individualių atsiliepimų apie savo darbą, kad jūs visada tobulintumėte savo įgūdžius - visos programos metu. Mes jums pasiūlysime daugybę pažangių anglų kalbos mokymų, taip pat pasirenkamųjų dalykų, kurie nukreipti į konkretesnius interesus, pvz., Vertimas mokslo ir technikos srityje, vertimas žiniasklaidai ir dramos vertimas, tik keli paminėti. Ir, žinoma, tai nėra tik praktika. Taip pat gausite mokymą labiau teoriniais vertimo ir tarpkultūrinių studijų aspektais, tokiais kaip vertimo istorija, vertimo filosofinės problemos ir lytis vertime.

„BU Translation“ taip pat didelį dėmesį skiria jūsų studijų susiejimui su profesine praktika. Mes skatiname savo studentus imtis užsakytų darbų ir mes įkuriame tokius darbus į mūsų praktikos kursus. Mes turime ilgametį ir platų darbdavių kontaktų iš vertimo raštu ir žodžiu sektorių tinklą, susikūrusį daugiau nei per dvidešimt metų, todėl mes taip pat esame puikioje padėtyje padėti išsiaiškinti stažuotės galimybes.

Savo laipsnio metu taip pat turėsite galimybių studentų mainams užsienyje. Mes turime platų universitetų tinklą užsienyje, iš kurių galite rinktis - JK, JAV ar kur kitur, apie ką dar negalvojote, pavyzdžiui, Norvegijoje ar net Estijoje!

Visa tai pristato grupė darbuotojų, kurie iš tikrųjų rūpinasi savo studentais tokiu būdu, kuris yra ypatingas BU ir kurių akademiniai įgaliojimai yra ankščiau nei šiame regione.

Stipendija

Grupės darbuotojų paaukota stipendija prof. Jane Lai garbei suteikia metinę HKD2000 sumą vertimų studentui, kuris parengia geriausią apdovanojimų projektą.

Karjera

Turėdami vertimo laipsnį, esate gerai pasirengę atlikti įvairius darbus: be abejo, visų rūšių vertimus ir vertimus žodžiu, bet be to, beveik viską, kas reikalauja aukštesnio lygio dvikalbio bendravimo įgūdžių ir ekspertų tarpkultūrinės kompetencijos. Mūsų absolventai rado darbą teismo vertėjais, vyriausybės vertėjais, viešųjų ryšių vadybininkais ir naujienų žurnalistais. Kiti nuėjo į tokias sritis kaip menų vadyba, žurnalų žurnalistika, dvikalbis redagavimas, užsienio šalių diplomatija ir net rinkodara. Vertimo programa suteikia jums vartus į visa tai ir dar daugiau.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic ... Skaityti daugiau

The Faculty of Arts is an essential part of Hong Kong Baptist University, an institution that is firmly committed to being ”a leading liberal arts university in Asia for the world delivering academic excellence in a caring, creative and global culture.” Skaityti mažiau