Menų bakalauro laipsnis: teologija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Menų bakalauras teologijoje (376 kreditai)

Šios programos tikslas yra suteikti studentams krikščionišką tarpdisciplininį požiūrį į realių pasaulio krizes ir galimybes. Su pabrėžiamu įgūdžių biblinį aiškinimą ir teologinį supratimą, studentai įtraukia įvairias konteksto problemas, su kuriomis šiandien susiduria Pietų Afrika, ir kuria integruotą atsaką (remdamiesi psichologinėmis, teologinėmis ir sociologinėmis perspektyvomis). Todėl yra ugdomas asmeninio pašaukimo jausmas, akcentuojant praktinį taikymą.

Priėmimo sąlygos

Nacionalinis vyresnysis pažymėjimas (NSC) su bakalauro pažymėjimu ar jo atitikmeniu. Imatuminis pažymėjimas (atleidimas nuo universiteto) arba jo atitikmuo. Aukštesnysis pažymėjimas arba Pažangus pažymėjimas ar diplomas, giminingos srityje.

Alternatyvūs priėmimo reikalavimai

Nacionalinis vyriausiasis pažymėjimas arba nacionalinis pažymėjimas profesinis, turintis diplomo išdavimą (arba lygiavertį dokumentą) kartu su NBT rezultatais. Suaugęs 23 metų ir vyresnis pirmaisiais studijų metais ir nacionalinis vyresnysis pažymėjimas (ar jo atitikmuo). Prieigos prie išankstinio mokymosi pripažinimo (RPL) priėmimo sąlygos ir NBT rezultatai yra lemiami priėmimo veiksniai. Susisiekite su priėmimo įstaiga dėl RPL. Galima priimti 45 metų suaugusį amžių, kuris nustatomas pagal RPL sąlygas ir NBT rezultatus. Sausio ir liepos pajamos.

Laiko įsipareigojimas

  • Trys metai visą darbo dieną
  • Iki 6 metų ne visą darbo dieną
  • Nevakarinės klasės On-Campus ir Online sausio ir liepos suvartojamos

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Cornerstone is an independent, not-for-profit higher education institution engaged in teaching and learning in service of others, to advance human dignity and social justice for all.

Cornerstone is an independent, not-for-profit higher education institution engaged in teaching and learning in service of others, to advance human dignity and social justice for all. Skaityti mažiau