Mes ne tik mokome studentus būti stipriais vadybininkais, bet ir efektyvius vadovus. Kadangi vadovai daro įtaką visiems šiuolaikinio organizacijos gyvenimo aspektams, mes parengiame studentus su išsamia mokymo programa, kurią sudaro plati vadybos strategijos apžvalga ir specifika apie vadovybės vaidmenį, užduotis ir praktiką organizacijoje. Mes mokome trokštančius vadovus, kaip verslą nukreipti siekiant savo tikslų, efektyviai valdyti žmones ir tinkamus išteklius.

Norėdami būti sėkmingi vadovai, studentai taip pat turi išmokti darniai integruoti viziją, įgūdžius, patirtį ir lyderystę į savo valdymo stilių. Šios programos absolventai gali rasti karjerą įvairiose pramonės srityse, įskaitant bankininkystę, konsultacijas ar sveikatos priežiūrą. Kiti mano, kad yra gerai pasirengę tęsti MBA programą arba įstoti į mūsų organizacinio vadovavimo magistrantūros programą.

Nepilnametė verslo administravimo srityje

Neįgaliųjų verslo administravimo srityje gali dalyvauti tik ne verslo įmonės. Šis nepilnametis apima aštuonis kursus (24 kreditus), skirtus parengti studentus, turinčius bendrų žinių apie verslo pasaulį, bei bendravimo įgūdžius ir sprendimų priėmimo priemones, reikalingas sėkmingam verslui.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Mercyhurst University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 3, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date