Menų vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mes ne tik mokome studentus būti stipriais vadybininkais, bet ir efektyvius vadovus. Kadangi vadovai daro įtaką visiems šiuolaikinio organizacijos gyvenimo aspektams, mes parengiame studentus su išsamia mokymo programa, kurią sudaro plati vadybos strategijos apžvalga ir specifika apie vadovybės vaidmenį, užduotis ir praktiką organizacijoje. Mes mokome trokštančius vadovus, kaip verslą nukreipti siekiant savo tikslų, efektyviai valdyti žmones ir tinkamus išteklius.

Norėdami būti sėkmingi vadovai, studentai taip pat turi išmokti darniai integruoti viziją, įgūdžius, patirtį ir lyderystę į savo valdymo stilių. Šios programos absolventai gali rasti karjerą įvairiose pramonės srityse, įskaitant bankininkystę, konsultacijas ar sveikatos priežiūrą. Kiti mano, kad yra gerai pasirengę tęsti MBA programą arba įstoti į mūsų organizacinio vadovavimo magistrantūros programą.

Nepilnametė verslo administravimo srityje

Neįgaliųjų verslo administravimo srityje gali dalyvauti tik ne verslo įmonės. Šis nepilnametis apima aštuonis kursus (24 kreditus), skirtus parengti studentus, turinčius bendrų žinių apie verslo pasaulį, bei bendravimo įgūdžius ir sprendimų priėmimo priemones, reikalingas sėkmingam verslui.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

Located in Erie, Pennsylvania, on a hill overlooking Lake Erie, our 75-acre campus is known as one of the most beautiful in the region. Elements of English Gothic architecture are carried throughout o ... Skaityti daugiau

Located in Erie, Pennsylvania, on a hill overlooking Lake Erie, our 75-acre campus is known as one of the most beautiful in the region. Elements of English Gothic architecture are carried throughout our Old Main, academic buildings and student residence halls. Grounded in the ideals of service, hospitality, and entrepreneurship that inspired our founders, a Mercyhurst education encourages the development of lifelong passions and engagement with the larger world. Inspired by our motto, "Carpe Diem," our faculty and students embrace innovation and leadership in service, as they make a difference within our gates and around the world. Skaityti mažiau