meno multimedijos komunikacijos dizaino technologijos bakalauras

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Dailės bakalauras Multimedia Bendravimas Dizaino technologijos

&nbsp

Multimedija konvergencija iš įvairių kūrybinių ir techninių disciplinų - teksto derinys, vis tiek vaizdas, garsas, animacija, video ir interaktyvumo skaitmeninės kontekste gaminti įvairius naujas žiniasklaidos formas.

&nbsp

Kaip mes pažangą į 21-ajame amžiuje, multimedijos vaidins vis didesnį vaidmenį privataus gyvenimo, švietimui ir verslui. Vartai ir turinį, šios naujos žiniasklaidos pramonės dizainas reikalauja daug kvalifikacijos "renesansas" praktikuojantys teisininkai su techninių kompetencijų ir kūrybinių Flair mišinio. Norėdami pasiekti šią pusiausvyrą, reikia kritiškai suprasti, ką daro visiškai įtikinamas skaitmenines laikmenas, ir kaip tai gali būti naudojama efektyviai bendrauti tarptautinėje arenoje.

&nbsp

&nbsp

Programa dizainas

&nbsp

Multimedia ne Azijos universiteto bakalauro programa yra skirta parengti absolventus, kurie turi platų supratimą apie drausmės ir specializuotų bendravimo įgūdžių, kad galėtų vertingų gebančius įmokas į daugialypės terpės srityje.
Be to padėti studentams patobulinti savo individualizmo įgūdžius, kaip multimedijos specialistų, BA pro-gramą Azijos universiteto tinkamai subalansuoti taip, kad ji vystosi studentams turėti stiprią akademinę žinias ir supratimą teorijos, istorijos, kultūros, kalbos, komunikacijų dizaino, kritinis mąstymas-mas, etika ir verslo.

&nbsp

Dėl daugialypės terpės reikia daugiadisciplinę įgūdžius, būtina turėti įvairių ir specializuojasi asmenis, dirbančius drauge siekiant konkrečių tikslų komanda už bet kurią atskirą projektą.Per 4 metų programą mokiniai mokosi bendradarbiauti grupines užduotis, kuriomis siekiama skatinti bendradarbiaudama ir dalyvavimą.

&nbsp

&nbsp

Bendrosios priėmimo

&nbsp

Visi pareiškėjai turi atitikti šiuos bendruosius priėmimo prieš įtraukiami į Azijos universitete. Priėmimo metu, theapplicant turi turėti:

  • M.6 sertifikatas (12 klasė), nuo akredituotoje institucijoje ar jo atitikmens 5 "O" lygio dalykai, kurių C vidutiniškai arba geriau);
  • anglų kalbos mokėjimas (už išsamias specifikacijas žr. kitą skirsnį);
  • gera fizinė ir psichinė sveikata ir be užkrečiamųjų ligų;
  • aiškus įrašas gero elgesio;
  • įrodymų, vaizdinės komunikacijos įgūdžius.

Visi pareiškėjai turi praeiti interviu ir Ne gimtoji anglų speakingapplicants, gali būti reikalaujama pateikti įrodymus savo anglų Languageproficiency arba įsipareigoja Azijos universiteto. Anglų ProficiencyEntrance egzaminą.

&nbsp

&nbsp

Programos struktūra

&nbsp

Programoje taip pat yra tarpusavyje susijusi rinkinį "dalykų", išdėstyti laipsniškai seka, per ketverius metus. Studentai turi studijuoti viso 144 (36 x 4 metų) kreditų visos programos. Atskiri objektai, skirti atlikti kredito 3 kredito vienetų vertę ir truks vieną semestrą.

&nbsp

Kiekvieną semestrą truks 15 savaičių, ir kiekviena kredito vienetas prilygsta 3 valandas per semestrą paskaitų / pamoka kontaktinių valandų per savaitę. Todėl, 3 kreditai, susiję su 45 valandų studijų ir 1 kreditas su 15 valandų nuo tyrimo.Kiekviena kredito vienetas prilygsta vieną valandą per semestrą paskaitų savaitę, 15 savaičių ar dviejų valandų per semestrą savaitę 15 savaites studijoje veiklos.

&nbsp

Visą programą sudaro bendrojo lavinimo dalykų (30 kreditų), pagrindinių dalykų (60 kreditų), Focus dalykų (24 kreditų), pasirenkamųjų dalykų (24 kreditų), ir laisvosios pasirenkamųjų dalykų (6 kreditai) dalį, pagal reikalavimus, iš Aukštojo mokslo Komisijos tarnyba.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2012

Apie mokyklą

Founded in 1993, Azijos universitetas yra pirmasis visiškai tarptautinis universitetas Tailandas. Universitetas yra įsikūręs Chon Buri provincijoje, maždaug 150 km nuo Bankokas ir trumpą 25-30 minučių ... Skaityti daugiau

Founded in 1993, Azijos universitetas yra pirmasis visiškai tarptautinis universitetas Tailandas. Universitetas yra įsikūręs Chon Buri provincijoje, maždaug 150 km nuo Bankokas ir trumpą 25-30 minučių kelio automobiliu nuo Jomtien ir Pattaya paplūdimio kurortų. &nbsp Mažos klasės įjungti saikingai mokyklą paliekančių mokinių į ypatingų absolventų. Kaip sakoma, "mažos klasės galite ne nesupranta '. &nbsp Intensyvios mokytojų studentų sąveika, inovacinius mokymo metodus, pavyzdžiui, aktyvaus mokymosi, "peer-to-peer ugdymas ir minimaliai invazinės švietimo klasių yra taisyklė, o ne išimtimi. Kursai yra dėstomi anglų kalba. Visi dėstytojai mokėsi Vakarų universitetuose, apie 75 proc. Yra gimtoji anglų kalba.Be jų akademinių kvalifikacijų, visi dėstytojai atkreipti didele praktine patirtimi. &nbsp Universitetas turi visus šiuolaikinio universiteto įrenginius, įskaitant vyrų ir moterų studentų bendrabučių ir modernią sporto kompleksą, į kurį būtų įtraukti sporto centras, keturi oro kondicionieriumi, skvošo kortai, keturi badmintono kortai, dvi krepšinio aikšteles ir normalaus dydžio futbolo aikštę . Skaityti mažiau
Bankokas , Bankokas , Pataja miestas + 2 Daugiau Mažiau