Meno bakalauras patvirtino mados dizaino programą

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Studijuokite anglų kalba Marbella Design Academy saulėtoje Ispanijoje savo BA (Hons) patvirtinta programa mados dizaino

Bachelor of Arts (Hons) laipsnis, kurį suteikė University of Bedfordshire, UK.

Šis trejų metų meno bakalauras (Hons) patvirtino mados dizainą

Meno bakalauro patvirtinta programa prasideda kiekvienais metais rugsėjo ir sausio mėn.

Rugsėjo mėnesio išlaidos (3 studijų metai): treji mokslo metai prasideda rugsėjį ir baigiasi birželio mėn.

Sausio mėnesio sąnaudos (2,5 metų studijos): treji mokslo metai: pirmieji mokslo metai prasideda sausio mėnesį ir baigiasi rugpjūčio pradžioje. 2 ir 3 mokslo metai prasideda rugsėjį ir baigiasi birželio mėn.

Trukmė: 3 metai Kalba: anglų Kreditai: 360 CP Didžiojoje Britanijoje = 180 ECTS taškai Marbella Design Academy yra išskirtinė dizaino mokykla, kurios šeimos atmosfera yra studentų ir darbuotojų, kurie yra kilę iš viso pasaulio. Maksimalus vietų skaičius yra 230, todėl mokytojai gauna daug asmeninio dėmesio ir vienišas mokymus iš savo mokytojų. Kiekvienais mokslo metais kokybę kontroliuoja išorės egzaminuotojas.

Marbella Design Academy yra viena iš geriausių ir labiausiai prieinamų vietų pasaulyje, kurios mokosi mados dizaino laipsnį. Ispanija yra mados meca, o kai kurie žymiausi pasaulio mados dizaineriai yra ispanai.

Mados dizainas yra didelis verslas. Būdamas profesionalus mados dizaineris yra puiki karjera su daugybe galimybių. Baigę šį naujovišką kursą, eikite į jaudinančią karjerą, kuriant savo etiketę arba įdarbindami pasaulio mados namus visame pasaulyje. Mūsų mados dizaino kursas siūlo neprilygstamą mados pramonės išsilavinimo lygį ir yra skirtas tiems, kurie aistra apie madą ir išreiškia meną per drabužius, kuriuos dėvome. Per šį kursą mūsų artėjantys mados dizaineriai mokosi derinti dizainą ir rinkodarą, rengdami ryškią ir vertingą ateitį. Mūsų dėstytojai džiaugiasi, kad mūsų studentai žino kiekvieną karjeros ir pramonės aspektą. Jūs stebėsite savo dizainą nuo pirmųjų eskizų iki galutinių rezultatų. Labai svarbu yra ir rinkodaros ir verslo vadyba, ir jūs taip pat turėsite aukštos kvalifikacijos šioje disciplinoje. Be kolekcijų sukūrimo jums bus mokoma, kaip pradėti ir plėtoti savo verslą ir kaip parduoti savo kūrinius rinkoje. " Marbella Design Academy jūs mokysite viską, ką reikia žinoti "Fashion Design" industrijoje, nuostabioje ir įkvepiančioje atmosferoje. Akademija yra ideali tarptautinės mados ir dizaino vieta. Be daugelio kitų, Ispanijoje yra garsios "Zara" mados imperijos, kurioje yra keli šimtai parduotuvių visame pasaulyje. "Su-Shi" rankinės, "Dolfie" batai, "Mayoral" ir "Charanga" vaikų drabužiai, "Pepa Loves", "Oltimara" moteriškos mados. Jūs tiesiog pažvelgsite į Europos mados centrą! Mūsų mados dizaineriai taip pat reguliariai dalyvauja daugelyje konkursų ir šou bei laimėjo daugybę apdovanojimų. Šis patvirtintas mados dizaino kursas suteikia jums aukščiausio lygio švietimo mados dizaino pramonėje. Ypatingas dėmesys skiriamas ekspertų modelio pjovimui ir drabužių gamybai savo dizaino. Pirmąsias studijų metus, pvz., "Photoshop", "Illustrator" ir "InDesign", mokysite profesionalių kompiuterinių programų ir programinės įrangos. Per praėjusius metus jūs įgysite praktinės patirties per darbo vietą, kad paruoštumėte savo realią patirtį mados industrijoje.

Marbella Design Academy buvo pripažinta viena iš geriausių dizaino mokyklų pasaulyje, o jūs įgysite aukštos kvalifikacijos specialistą mados dizainerį.

Kai Marbella Design Academy baigsite patvirtintą mados dizaino programą, mūsų partnerė institucija jums suteiks oficialų mados dizaino bakalauro laipsnį. Mokesčiai 11 500 eurų per mokslo metus už patvirtintą menų bakalauro programą. 500 eurų registracijos mokestis (mokama tik vieną kartą).

Marbella Design Academy yra valstybės pripažinta Ispanijos švietimo ministerijos. „ Marbella Design Academy studentams siūlomos trejų metų bakalauro įteisintos programos buvo sukurtos per 24 metų patirtį ir pristatomos į tokį aukštą akademinį lygį, kad jos buvo patvirtintos ir įteisintos meno bakalauro programos. Sėkmingai baigus šį kursą mūsų absolventų užimtumas yra beveik 100%. Kai tau suteiktas oficialus mados dizaino bakalauro laipsnis (Hons)

Pritaikyti: www.designschool.com / application-form Norėdami atlikti tyrimą: info@marbella-design-academy.com

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2020

Apie mokyklą

Study in English at Marbella Design Academy in sunny Spain. BA (Hons) Validated programmes: • Interior Architecture & Design • Graphic Design & Media • Fashion Design & Manufacture Bachelo ... Skaityti daugiau

Study in English at Marbella Design Academy in sunny Spain. BA (Hons) Validated programmes: • Interior Architecture & Design • Graphic Design & Media • Fashion Design & Manufacture Bachelor of Arts (Hons) degree awarded by the University of Bedfordshire, UK. With over 24 years of experience, a young dynamic and professional team of tutors with a progressive attitude, Marbella Design Academy has an academic level that competes with the best design schools in the World. Skaityti mažiau