Metalurgijos inžinerijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Kadangi metalurgijos inžinieriai reikalingi visame pasaulyje, mūsų programos absolventai patiria didesnį įdarbinimo procentą ir didesnius pradinius atlyginimus nei beveik bet kurioje kitoje bakalauro programoje. Mūsų programoje yra visame pasaulyje žinomi savo srities fakultetai, kurių mokymo patirtis palaiko kūrybinę mokymosi aplinką. Bakalauro tyrimų pozicijos taip pat yra prieinamos studentams pasirengti būsimai karjerai.

Trumpa metalurgijos inžinerijos apžvalga

Metalurgijos inžinerija apima tyrimų, projektavimo, diegimo ir tobulinimo procesus, kurie akmenis ir mineralus paverčia metalo ir mineralų gaminiais, kurie daro mūsų gyvenimą geresnį.

Metalurgijos inžinerijos studentai rengia kursus:

  • kietųjų dalelių atskyrimo technologija, orientuota į kietųjų dalelių atskyrimą, perdirbimą ir perdirbimą ir apimanti dalelių apibūdinimą, smulkinimą, dydžio atskyrimą, flotavimą, anglies paruošimą, branduolinių medžiagų valymą, automatinį dalelių, įskaitant metalo miltelius, su energija susijusius mineralus, valdymą ir proceso inžineriją , pigmentai ir keramika;
  • cheminė metalurgija, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas metalų pašalinimui, perdirbimui ir perdirbimui į išgrynintą metalą ir apima nevienalytę reakcijų kinetiką, transportavimo reiškinius, kompiuterinį modeliavimą, išplovimą, tirpalo gryninimą, jonų mainus, tirpiklio gavimą, kritulius, skrudinimą, redukciją, lydymą, geležies gaminimą, ir plieno gamyba;
  • ir fizikinė metalurgija, kuri orientuojasi į metalo liejimą, formavimą, sujungimą ir metalo savybių vertinimą bei optimizavimą ir apima fazių transformacijas, miltelių metalurgiją, metalografiją, funkciniu požiūriu surūšiuotas medžiagas, kompozitus, magnetines medžiagas, plonasluoksnių plokštelių apdirbimą, nuovargį, pozitronų sunaikinimą, greitą kietėjimas, metalo gedimų analizė ir korozija.

Pabrėžimai

  • Biomedicininiai prietaisai ir jutikliai
  • Cheminis apdorojimas
  • Energijos konversija
  • Mineralinių dalelių apdorojimas
  • Branduolinė
  • Fizinė metalurgija

124438_124258_AdobeStock_200134560-1200x482.jpg

Misija

Pagrindinė programos tema yra visų metalinių medžiagų aspektų tyrimas nuo pradinio jų panaudojimo iki pagaminimo, jų tobulinimo, gamybos ir naudojimo. Pagrindiniai programos akademiniai tikslai yra bakalauro ir magistro išsilavinimas, taip pat bakalauro ir magistro studijų studentų mokslinis mokymas. Programa siekia, kad absolventai turėtų reikiamus techninius įgūdžius gavybos, perdirbimo ir gamyklos projektavimo, visų metalinių medžiagų ir komponentų kūrimo, apibūdinimo ir gamybos srityse, kurie pavers juos stipriais konkurentais kasybos sukurtoje darbo rinkoje. , metalurgijos, medžiagų, gamybos ir elektronikos pramonė. Programa suteikia išskirtines galimybes abiturientams atlikti mokslinius tyrimus įvairiose srityse tokiu lygmeniu, kuris praplečia žinių ribas.

Karjeros galimybės

Metalurgijos inžinieriai vaidina svarbų vaidmenį tautos gerovėje, nes šiuolaikinėje visuomenėje svarbūs metalai ir mineralai.

Dėl plataus metalų ir mineralų naudojimo mūsų visuomenėje atsiranda įvairių galimybių įsidarbinti.

Mūsų absolventai dirba tokiose įmonėse kaip „Lockheed-Martin“, „BHP Steel“, „Rio Tinto“, „Nucor Steel“, Akeris Kvaerneris, „Freeport McMoRan“, „Chevron“, GSC liejyklos, „Westinghouse“, JAV Branduolinės energetikos reguliavimo komisija, Boartas Longyearas, „Barrick“, „1M Flash Technologies“, „Williams International“, „Newmont Gold“, IBM, nacionalinis puslaidininkis, „MEMC Electronics“, „Fluor Daniel“, „Samsung“, „Parker Aerospace“, Johnsonas Matthey, Aidaho nacionalinė inžinerijos ir aplinkos laboratorija.

Vidutinis pradinis atlyginimas studentams, baigusiems metalurgijos inžinerijos bakalauro laipsnį, yra maždaug 60 000 USD per metus. Paprastai metalurgijos inžinierių įdarbinimas yra beveik 100%.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The College of Mines and Earth Sciences’ location in a mineral- and energy-rich geographical area provides a study and research environment that extends far beyond campus boundaries. Because of Utah’s ... Skaityti daugiau

The College of Mines and Earth Sciences’ location in a mineral- and energy-rich geographical area provides a study and research environment that extends far beyond campus boundaries. Because of Utah’s mineral resources, the college is pivotal in developing a region increasingly vital to the nation’s mining and energy future. Skaityti mažiau