"Microsoft" informacinių sistemų / interneto technologijų bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

" Microsoft Information Systems / Web Technologies" programa suteikia studentams galimybę pritaikyti teorines idėjas, kad būtų išspręstos realios problemos, susijusios su žiniatinklio / mobiliųjų ir informacinių sistemų. Kursai apima informacinių sistemų principus, įskaitant projektavimą, įdiegimą ir saugumą, taip pat praktinę patirtį - rengiamų įvykių grafinių vartotojo sąsajų programų kūrimas, naudojant pramonės standartines priemones, integruojant duomenų bazių valdymo funkcijas, vertinant žiniatinklį ir elektroninę prekybą taikomųjų programų strategija ir poreikiai, padedanti studentams veiksmingai reaguoti į rinkos paklausą ir pramonės tendencijas.

"Microsoft® Qualification" skyrimas

"Microsoft Cyprus" pasiektas strateginis susitarimas suteikia unikalių konkurencinių pranašumų studentams, kurie studijuoja informacinių sistemų / interneto technologijų bakalauro laipsnį:

  • Mokymo programa buvo atnaujinta, siekiant parengti studentus MTA ("Microsoft Technology Associate") sertifikavimo egzaminams. MTA kvalifikacija bus papildoma Microsoft informacinių sistemų / interneto technologijų absolventų kvalifikacija, suteikiant jiems konkurencinį pranašumą patekti į IT / interneto technologijų specialistų darbo rinką.
  • Mokymo programa pabrėžia absolventų žinias ir pagrindus, kaip sukurti informacinę sistemą ir skatinti jos verslą, o tai ypač svarbu pradedančiųjų versle ir naujų produktų naujovių srityje.
  • Programa bus susieta su "Microsoft Innovation Centre" ir jos partnerių organizacijomis, siekiant sujungti kiekvieną studentą su kompanija formos projektais ir stažuotėmis, suteikiant studentams vertingos praktinės žinios prieš baigiant studijas.

Programos apžvalga

Visi studentai, vykdantys bakalauro laipsnį informacinėse sistemose (dėmesys interneto technologijoms), privalo atitikti šiuos reikalavimus:

Bendrojo lavinimo reikalavimai

Bendrieji tikslai

Plėtoti studento gebėjimą mąstyti, rašyti ir kalbėti veiksmingai ir kūrybiškai
Padidinti socialinių, moralinių ir etinių vertybių vertinimą ir pagarbą, kaip pagrindo santykiams su kitais ir atsakomybe bendruomenei
Plėsti studentų analitinę, sprendimų priėmimo ir bendravimo kompetenciją kartu su savęs pasitikėjimo, atsakomybės, vientisumo ir savimonės savybėmis, kurios skatins asmeninius pasiekimus ir indėlį į organizacijas.
Sukurti perspektyvos įpročius per bendrojo lavinimo reikalavimus ir suteikti pakankamą specializaciją, kad atitiktų pagrindinius profesinius ir karjeros reikalavimus
Sudaryti kompetentingus ir patikimus absolventus, tinkamus darbo vietoje

Konkretūs tikslai

Suteikti studentams pagrindą Verslas apskritai ir IS ypač
Plėtoti studentų įgūdžius informacinėse sistemose, kurios teikia tikslius, savalaikius, nuoseklius ir integruotus duomenis, reikalingus veiksmingam valdymo sprendimų priėmimui
Tiesiogiai atkreipti dėmesį į profesijos reikalaujamus įgūdžius ir žinias, taip pat padėti sistemingai mokytis įgyti žinių ir įgūdžių
Teikti studentams žinias apie žiniatinklio sistemas ir ugdyti studentų žiniatinklio kūrimo ir kūrimo įgūdžius
Suteikti studentams duomenų ir informacijos valdymo įgūdžius, reikalingus sprendimui

Mokymosi rezultatai

Paaiškinti ir parodyti informacinių sistemų principus
Parodyti pajėgumus analizuojant, projektuojant ir įgyvendinant interneto sistemas
Dizainas ir sukurta pagal įvykius orientuota grafinė vartotojo sąsajos programa, naudojanti pramonės standartines priemones ir integruojant duomenų bazių valdymo funkcijas
Taikyti teorines sąvokas, kad būtų išspręstos praktinės problemos, susijusios su interneto / mobiliųjų ir informacinių sistemų realiuoju gyvenimu.
Parodyti gebėjimą kurti ir manipuliuoti atskirų / žiniatinklio informacijos sistemų duomenų bazėmis
Parodyti sugebėjimą analizuoti duomenis, surinktus iš įvairių šaltinių; naudoti kiekybinius ir kokybinius įrankius ir metodikas, siekiant nustatyti tendencijas ar tendencijas, turinčias tiesioginį ryšį su verslo problemomis
Analizuokite šiuolaikines IS valdymo strategijas
Apibūdinkite šiuolaikines architektūras, naudojamas įmonės informacinėse sistemose
Taikyti teorines žinias kuriant saugias žiniatinklio sistemas
Apibūdinkite e-komercijos / e. Verslo strategijos taikymo sritį ir būdus
Apibūdinkite geografinių informacinių sistemų naudą verslo srityje
Kritiškai vertinti ir pritaikyti sąvokas, metodus, strategijas ir teorijas iš bet kurios tinkamos disciplinos verslo kontekstuose.
Apibūdinkite ir suskirstykite į kategorijas kompiuterių tinklus, modelius, standartus, tinklo valdymo koncepcijas ir saugumo riziką.

Įsidarbinimo galimybės

Programinės įrangos inžinerija, duomenų bazių administravimas ir kasyba, kompiuterių programavimas, sistemų analizė ir projektavimas, interneto ir mobiliųjų programų programavimas, mokymas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study.

European University Cyprus is actively engaged with local, regional and global partners to promote opportunities for long-term strategic research partnerships and innovative programs of study. Skaityti mažiau