Miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

 • Ištirkite miesto plėtros bakalaurą (apdovanojimus) ir įgykite patirties labai praktiniame kurse, kuris atspindi atsirandančias pramonės tendencijas.
 • Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.
 • Įgykite praktinės patirties naudodamiesi integruoto darbo programa.
 • Studijų statybos valdymas, kiekybinis tyrimas ir sąnaudų inžinerija, miestų ir regionų planavimas.

Majorai

Kaip šio kurso dalį turite pasirinkti pagrindinį

Miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai) (statybos valdymas)

Pabrėžia

 • Sužinokite, kaip koordinuoti didelių ir sudėtingų projektų, pvz., Mažo ir aukštybinio būsto plėtros, viešbučių, gamyklų, biurų blokų, mokyklų ir ligoninių, statybą ir priežiūrą.
 • Studijų išteklių valdymas, matavimas ir vertinimas, svetainės valdymas, planavimas ir programavimas bei techniniai ryšiai.
 • Dalyvaukite geriausiose pramonės šakos specialistų pateiktose paskaitose ir mokymuose.
 • Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.
 • Programa akredituota Australijos statybos instituto.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Statybos vadybos kursai QUT yra laikomi vienais geriausių Australijoje ir yra gerai vertinami tarptautiniu mastu. Kursas suteikia įgūdžių valdyti išteklius (augalus, medžiagas, subrangovus ir darbo jėgas) ir suteikia galimybę prasmingai įsidarbinti. Jūs lavinsite įgūdžius, susijusius su plačiais statybų valdymo pagrindais, tokiais kaip matavimas ir įvertinimas, teritorijos valdymas, planavimas ir programavimas bei techninės komunikacijos.

„QUT“ statybos vadybos dėstytojai turi realios patirties įvairiuose praktiniuose ir teoriniuose kontekstuose ir palaiko ryšius su pramonės specialistais ir organizacijomis. Jūs reguliariai lankysite paskaitas ir mokymus, kuriuos dažnai teikia geriausi pramonės specialistai. Jūs taip pat vykdysite profesinę praktiką, išmoksite problemų sprendimo būdus, naudodamiesi konkrečiais atvejų tyrimais ir lankydamiesi svetainių vizitais, kad taptumėte vertingu, pasirengusiu absolventu.

Karjeros rezultatai

Statybos valdymo laipsnis gali palengvinti jūsų kelią į sudėtingą ir įdomią karjerą, turint omenyje labai didelį pasitenkinimą darbu ir finansinius atlyginimus. Jūs galite būti įdarbintas privačiose organizacijose, pvz., Didelėse statybos ir plėtros įmonėse, konsultacinėse įmonėse ar vyriausybės departamentuose.

Kaip absolventas, jums gali prireikti prižiūrėti statybą, koordinuoti subrangovų gamyklą, medžiagas ir įrangą, įvertinti reikalingų medžiagų sąnaudas ir kiekius bei planuoti statybos metodus ir procedūras. Jūs taip pat padėsite užtikrinti, kad būtų laikomasi būtinų pastatų eksploatacinių savybių, kokybės, išlaidų grafikų ir saugos standartų, laikantis statybos sutarties dokumentų, ir kad jūsų prižiūrimi statybos projektai būtų baigti laiku, iki biudžeto ir kokybės standartus.

Miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai) (kiekybinio matavimo ir sąnaudų inžinerija)

Pabrėžia

 • Gebės profesionaliai konsultuoti statybos pramonę apie naujų konstrukcijų ir esamų pastatų eksploatavimo finansinius ir teisinius aspektus.
 • Sužinokite, kaip valdyti ir administruoti statybos išlaidas ir sutartis, kiekių sąskaitas, konkurso vertinimus, vertinimus, projektų auditą, turto apmokestinimą ir konsultacijas dėl gyvavimo ciklo.
 • Studijų pastatų valdymas, sąnaudų planavimas, pastatų plėtra ir tyrimai, politikos kūrimas, matavimas ir statyba bei teisiniai klausimai.
 • Pasinaudokite praktine patirtimi lauko kelionėse, apsilankymuose svetainėje, laboratoriniu darbu ir pramonės praktika.
 • Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

Studijos siūlomos pastatų valdyme, išlaidų planavime ir sąnaudų kontrolėje, pastatų kūrimo metoduose, pastatų tyrimuose, kompiuterių programinės įrangos taikymuose, statybos ir teisinių klausimų matavime. Yra galimybių lauko kelionėms, apsilankymams vietoje ir praktinis bei laboratorinis darbas, o lanksčios kursų struktūros dėka galite pasirinkti antrą pagrindinį ar mažų grupių grupę, kuri atitiktų jūsų karjeros siekius ir asmeninius tikslus bei maksimaliai padidintų užimtumo galimybes.

Karjeros rezultatai

Kaip kiekybinis inspektorius ir sąnaudų inžinierius, jūs daugiausia dirbate su dideliais statybos ir statybos projektais kaip savininko konsultantas tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje. Galite rasti darbą su konsultacinėmis įmonėmis, vietos, valstybės ar federalinės valdžios institucijomis ar valdžios institucijomis, ir vis dažniau su statybos rangovais, finansuotojais, nekilnojamojo turto vystytojais, projektų vadovais ir universitetais.

Specializacijos Pathway

Kiekybinis tyrimas ir sąnaudų inžinerija yra specializuota statybos pramonės disciplina. Norėdami tapti kiekybiniu inspektoriu ir sąnaudų inžinieriumi, kreipkitės į miesto plėtros bakalaurą (apdovanojimus) (statybos valdymas), QTAC kodą 412312. Pirmieji metai suteiks jums svarbius statybinius pamatus. Nuo antrųjų metų pradedate specializuotis kiekybinių tyrimų ir sąnaudų inžinerijos srityje ir baigti miesto plėtros bakalauro laipsnį (apdovanojimai) (kiekybinio matavimo ir sąnaudų inžinerija).

114252_Image415589843986_eb175bed0b_o.jpg

Miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai) (miestų ir regionų planavimas)

Pabrėžia

 • Išmokite kurti ir valdyti žemės ir gamtinių išteklių naudojimą, siekiant tvariai patenkinti žmonių poreikius.
 • Pasiruošia planuoti didelius projektus, pvz., Naujus miestus, priemiesčius, uostus, pramogų ir pramonės rajonus bei transporto infrastruktūrą.
 • Studijų bendruomenės planavimas, infrastruktūros nuostatos, kūrybinis dizainas, turto ekonomika, erdvinis mokslas, architektūra, teisė ir verslo valdymas.
 • Absolventai dirba miesto projektavimo, transporto planavimo, plėtros vertinimo, atviros erdvės ir rekreacinio planavimo, aplinkos apsaugos, socialinės ir ekonominės plėtros srityse.
 • Toliau gausite žinių ir įgūdžių, kad galėtumėte taikyti visą savo karjerą su garbės laipsniu.

Kodėl verta rinktis šį kursą?

QUT yra pripažintas derinant bendruomenės dalyvavimą su projektavimo ir įgyvendinimo įgūdžiais, kurie yra pagrįsti ryšiais su inžinerijos, turto ekonomika, architektūra ir kraštovaizdžio architektūra. Jūs dirbsite įtraukaus bendruomenės planavimo, integruotos infrastruktūros teikimo, kūrybinio dizaino ir praktinių problemų sprendimo projektų, bendradarbiaujant su partneriais iš vietos ir valstybės valdžios, kūrėjų ir vietos bendruomenių grupių, labui.

Jūs turėsite galimybę sustiprinti savo plačią vertę srityse, susijusiose su miesto ir regioniniu planavimu, pavyzdžiui, miestų projektavimu, turto ekonomika, architektūra, kraštovaizdžio architektūra, teisė ar verslo vadyba.

Lanksti kursų struktūra leidžia jums pasirinkti nepilnamečius, kad jie atitiktų jūsų karjeros siekius ir asmeninius tikslus ir maksimaliai padidintų jūsų įsidarbinimo galimybes.

Karjeros rezultatai

Turėsite galimybių įsidarbinti tarptautiniu mastu, valstybės ir vietos valdžios institucijose ir agentūrose, didelėse daugiapakopėse plėtros įmonėse ir profesionalių planavimo konsultacijose. Karjeros pasirinkimai apima miestų projektavimą, transporto planavimą, plėtros vertinimą, planavimo rengimą būstui ir pramoninėms teritorijoms, atviros erdvės ir rekreacijos planavimą, aplinkos apsaugą, socialinį ir ekonominį vystymąsi.

114244_Image8CIF_5837Wx3987H.jpg

Informacija ir vienetai

Jūsų QUT miesto plėtros bakalauras (apdovanojimai) (kiekio matavimo ir sąnaudų inžinerija) susideda iš 384 kreditų (32 vienetai), išdėstyti taip:

 • 72 kreditų (6 vienetai) Urban Development Core vienetų, į kuriuos įeina darbo integruotas mokymosi vienetas, kuriam reikalingas mokymasis darbo vietoje.
 • 216 kreditų (18 vnt.) Kiekybinių tyrimų ir sąnaudų inžinerijos disciplinų
 • 96 papildomi papildomi studijų kreditai, sudaryti iš antrojo (8 vienetų) arba dviejų nepilnamečių (4 vienetai).

Miesto plėtros pagrindiniai vienetai

Šie padaliniai jus įtrauks į supratimą apie miestų plėtrą iš įvairių drausminių ir daugiadisciplininių perspektyvų, atskleis jus įvairiais rezultatais, kuriais galima užsiimti studijomis šioje srityje, ir įvesti pagrindinį politikos ir praktikos pagrindą. Vėliau pagrindiniai padaliniai, kartu su konkrečiais disciplinomis, tęs savo mokymosi plėtrą per patirtimi pagrįstą ir tyrimais pagrįstą mokymąsi bendradarbiaujančioje aplinkoje.

Kiekio matavimo ir sąnaudų inžinerijos pagrindiniai drausmės vienetai

Šie skyriai suteikia jums disciplinos lygio žinių, įgūdžių ir pritaikymo kompetencijų nuo įvadinės iki vidurinės, baigiant aukštesnio lygio absolventais. Jie sutelkia dėmesį į jūsų žinių, praktikos ir aukštesnio lygio mąstymo tobulinimą į aukštesnį lygį.

Papildomų studijų galimybės

Papildomos studijos gali būti laikomos antruoju 96 kreditų tašku arba dviem nepilnamečiais, kurių kiekvienas yra 48 kreditai. Taip pat yra patyrę nepilnamečiai darbo integruotame mokyme, taip pat studentų mainai.

Antrieji didieji

Antra svarbi galimybė suteikia jums galimybę atlikti svarbius tyrimus antrojoje miesto plėtros disciplinoje, pvz., Nuosavybės ekonomikoje, miesto ir regioniniame planavime, architektūros studijose, apskaitoje arba taikomojoje ekonomikoje ir finansuose. Antrosios didžiosios įmonės taip pat yra skirtos įvairiems profesiniams įgūdžiams ir žinioms už tradicinės aplinkosaugos mokymo programos ribų ir gali pasiūlyti įvairias studijų galimybes kitose srityse.

Nepilnamečiai

Nepilnamečiai leis jums studijuoti drauge. Jos skirtos supažindinti su vidutinio lygio žiniomis ir įgūdžiais srityse, kurios papildo jūsų studijas. Jūs galite pasirinkti nepilnametis iš kitų pastatų aplinkos. Taip pat yra nepilnamečių, turinčių galimybę atskirti mokinius darbo rinkoje su papildomais „nedisciplininiais“ įgūdžiais ir gebėjimais, kuriuos galite rinktis iš įvairių tarpdisciplininių ir tarpkultūrinių disciplinų.

Pathways į tolesnius tyrimus

(UD01) Urbanistikos bakalauras (pagyrimai) yra Australijos kvalifikacijų sąrangos (AQF) 8 lygyje. Absolventai gali pretenduoti į disciplinas atitinkančias magistrantūros ir (arba) doktorantūros programas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates in ... Skaityti daugiau

QUT is a major Australian university with a global outlook and a real-world focus. We are one of the nation’s fastest-growing research universities and our courses are in high demand. Our graduates include eight Rhodes Scholars, five of these awarded in the past six years. Skaityti mažiau
Brisbenas , Kelvinas Grovas + 1 Daugiau Mažiau