mineralinių išteklių inžinerijos bakalauras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mineralinių išteklių inžinerijos bakalauras

&nbsp

Gamtos ištekliai yra visur - nuo civilinės inžinerijos optinio pluošto.

&nbsp

Mineraliniai ištekliai yra modernios industrinės visuomenės pagrindas. Paklausa nuolat didėja. Mineralinių išteklių eksploatavimas, taip pat jų perdirbimo ir vėlesnio jų apdorojimo statybinių medžiagų, metalinių medžiagų, ugniai atsparių medžiagų, keramikos ir stiklo, pavyzdžiui, yra įdomūs iššūkiai. Gylių statybos projektai, skirti infrastruktūrai gerinti eismo, energetikos, tiekimo ir šalinimo ...), ypač perpildytose miestų zonose, taip pat yra labai svarbus.

&nbsp

&nbsp

Bakalauro studijų programa


Bakalauro programa mineralinių išteklių Engineering numatytas trukmė - 7 semestrus ir suteikia efektyvų išsilavinimą gamtos mokslų pagrindų per pirmuosius 4 semestrus. Artimiausius 3 semestrai suteikti įgūdžius, kasybos, mineralinių perdirbimo inžinerijos pagrindus, statybinių medžiagų ir keramikos ir tunelių.

&nbsp

&nbsp

Tipinės veiklos sritys


Inžinerijos mokslų srityje pagrindus, verslo administravimo ir ekonomikos, taip pat jų dalys jurisprudencijos atverti platų veiklos lauką absolventų.Jie dirba kaip vykdomųjų inžinieriai naudingųjų iškasenų gavybos pramonės, statybos bendrovių, priežiūros institucijų, tiekėjų, inžinierių, konsultacinių, viešųjų paslaugų, mokslinių tyrimų ir plėtros, rinkodaros ir valdymo, arba kaip savarankiškai dirbantiems inžinieriams.

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2012

Apie mokyklą

The history of the Montanuniversitaet Leoben is marked by a continuous development of the academic range of studies.

The history of the Montanuniversitaet Leoben is marked by a continuous development of the academic range of studies. Skaityti mažiau