Mokslų bakalauras aktuarinio mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mokslų bakalauras aktuarinio mokslo

Jis paskelbė, kad potencialių pareiškėjų informavimo ir plačiajai visuomenei, kad prašymas dėl priėmimo į pagrindines studijų programas ne už 2017/2018 akademinių metų universitete dabar yra atidaryti.

Bakalauro studijų programos

 • Mokslo Bakalauro Apskaitos
 • Mokslo Bakalauro Bankininkystė ir finansai
 • Mokslų bakalauras Rinkodara
 • Verslo administravimo bakalauras
 • Mokslo Bakalauro Informacinių technologijų valdymas
 • Dailės bakalauras viešųjų ryšių vadybos
 • Mokslų bakalauras aktuarinio mokslo
 • 4 metų bakalauro Įstatymų (LAB)
 • 3 metų Pradėti Pirma bakalauro Įstatymų (LAB)
 • Nuolatinis (Rytas) sesija prieinama tik 100 Lygis įrašas

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai dėl įvairių lygių bakalauro programas

LYGIS 100

 • Vakarų Afrikos vyresnysis mokyklos sertifikatas Egzaminas (WASSCE)
 • Vyresnysis vidurinė mokykla sertifikatas Egzaminas (SSSCE)
 • Bendra Verslo sertifikatas Egzaminas (GBCE)
 • Amerikos aukštosios mokyklos Įvertinimas 12 bent Baigiamojo pažymių 3.0.

WASSCE ir SSSCE / GBCE pareiškėjai privalo turėti bent kredito eina (ty A1 lygio-C6 ir AD atitinkamai) į Trys pagrindiniai dalykai įskaitant anglų kalbos, matematikos ir integruotos Mokslas / socialinių mokslų Be bet trys pasirenkamieji dalykai su bendra rezultatas 24 ar geriau.

1 dėmesį:

Bakalauras aktuarinio mokslo programos pareiškėjai turi turėti pasirenkamųjų matematikos, kaip vieną iš trijų planinės tema

Pareiškėjai dėl priėmimo į įstatymų programos bakalauras bus be pirmiau privalo perduoti tiek egzaminas raštu ir atrankos interviu.

LYGIS 200

A kategorija

WAEC Bendra sertifikatas švietimo (GCE) aukštesnįjį Laikikliai:

Eina į bet kokius tris (3) dalykų (bent jau vienas iš pravažiavimų turėtų būti klasė D arba geriau) tuo GCE aukštesnįjį plius pass General knygoje. Be to, pareiškėjas turi turėjo kredito eina (AD 6) ar geriau per penkias (5) temomis, įskaitant anglų kalbos, matematikos ir bet mokslo objektu EGC Įprasta ( "O") lygį.

B kategorijos

Išplėstinė Verslo liudijimas Egzaminai (ABCe) Laikikliai:

Visas diplomo (eina į bet kokius penkis (5) dalykų tuo ABCe lygio ir bent du iš pravažiavimų turėtų būti klasė D arba geriau). Be to, pareiškėjas turi turėjo kredito eina per šešis (6) temomis, įskaitant anglų kalbos, matematikos, Integruoto mokslo ar socialinių studijas GBCE ar SSSCE ar WASSCE.

C kategorija

Aukštesniosios Mokytojo sertifikatas "A" / diplomas išsilavinimo pažymėjimas, kurį suteikė bet institucijos akredituotos NAB.

D kategorija

Pripažintą profesinę kvalifikacija: Bent visiškai Lygis Vienas (1) pagal bet kurį iš šių pripažintą profesinę kvalifikaciją: Tik ICSA, CIM, Cima, ACCA, ICAG ir CIB.

E kategorija

Higher National Diplomas (HND) su ne daugiau kaip antros klasės (Žemutinė skyrius), kurį suteikė NABPTEX disciplinose, susijusius su programų, siūlomų universiteto (ty Apskaitos, Ministro pareigas ir vadybos studijų, pirkimo ir tiekimo, rinkodaros, statistikos ir tt) .Be to, pareiškėjas turi įsigijo 2-jų metų pašto HND kvalifikacijos darbo patirtis.

F kategorijos

Pareiškėjai, turintys universitetinį / tretinio diplomo su galutine pažymių vidurkis (FGPA) ne dauguma 2,99 iš bet universiteto / institucija akredituota Nacionalinio akreditacijos tarybos (NAB), susijusiose su kursų programų, siūlomų universitete.

G kategorijos

Bendra vidurinio mokslo baigimo pažymėjimą (GCSE) / Cambridge GCE "O" ir "A" lygio

Pareiškėjai turi turėti ne mažiau kaip penkis (5) eina įskaitant anglų ir matematikos GCSE / bakalaureato / Kembridžo "O" lygio ir trijų svarbių dalykų ne "A" lygio.

O Kategorija

Pareiškėjai kartu su bakalauro laipsnį arba jo ekvivalentą pripažinti Užsakomieji profesinė kvalifikacija (Ty ICSA, CIM, Cima, ACCA, ICAG ir CIB) taikant padaryti 3 metų po Pirma laipsnis LAB programą turi turėti trečiosios klasės minimalus be artimųjų tiek egzaminas raštu ir atrankos interviu.

2 pastaba:

Pareiškėjai, kurie atitinka pagal Kategorijos, C, D, E ir F turi, be to, turi WASSCE / SSSCE / GBCE kredito eina į tris (3) pagrindinių dalykų ir du (2), pasirenkant objektus arba kredito eina per penkias (5) dalykų, įskaitant anglų kalba, Matematika ir bet Mokslas taikomi tuo GCE'O lygmeniu.

LYGIS 300

A kategorija

Higher National Diplomas (HND) bent antros klasės (Aukštutinė skyrius), kurį suteikė NABPTEX disciplinose, susijusius su programos siūlomos Universiteto (ty Apskaitos, Ministro pareigas ir vadybos studijos, pirkimas ir tiekimas, Rinkodara ir statistika). Be to, pareiškėjas turi būti įgijęs 2-jų metų pašto HND kvalifikacijos darbo patirtis.

B kategorijos

Universiteto / tretinio diplomantai pareiškėjai, turintys bent FGPA 3.0 susijusiose programose (ty apskaitos, viešojo administravimo, vadybos ir rinkodaros) iš bet kurio universiteto akredituotos NAB.

C kategorija

Pareiškėjai, turintys bent completelevel du (2) pagal bet kurią iš šių charakteristikų pripažintą profesinę kvalifikaciją: Tik ICSA, CIM, Cima, ACCA, ICAG ir CIB.

3 pastaba:

Pareiškėjai, kurie atitinka pagal Kategorijos, juosta, C, turi, be to, turi WASSCE / SSSCE / GBCE kredito eina į tris (3) pagrindinių dalykų ir du (2), pasirenkant objektus arba kredito eina per penkias (5) temomis, įskaitant anglų kalbos, matematikos ir bet Mokslas taikomi tuo GCE'O lygmeniu.

brandžios Pareiškėjai

Brandžios Pareiškėjai, prašantys leidimo, turi atitikti šiuos patekimo į rinką reikalavimai:

 • Pasiekti minimalų amžių dvidešimt penkių (25) metus, antradienį, gegužės 31, 2017.
 • Rodyti amžių įrodantį dokumentą su gimimo liudijimo, kuris yra bent penki (5) metų amžiaus paraiškos pateikimo metu.
 • Turi turėti bent 3 (tris) metus "darbo patirtį ir turėtų galėti pateikti paskyrimo laišką iš savo darbdavio arba parodyti bet kokį darbo įrodymas.
 • Turi turėti ne mažiau kaip kredito eina per penkias (5) GCE "O" lygio temomis, įskaitant anglų kalbos, matematikos ir į WASSCE ar SSSCE / GBCE laikikliai, bent klasės C6, arba D lygio atitinkamai penkių (5) dalykų, įskaitant anglų atveju kalba ir matematika.
 • Turi praeiti, brandaus amžiaus studentų "egzaminą Bendra Popierius ir atrankos interviu.
 • Pareiškėjai su WASSCE klasės D7 / E8 ar SSSCE / GBCE E klasė ar GCE "O" lygio grade7 / 8IN anglų kalbos ir matematikos gali būti taikomos, tačiau jų priėmimas būtų taikomi jų perėjęs Universiteto Brandaus Specialusis anglų kalba ir Specialusis Matematika dokumentus be General knygos ir atrankos interviu.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2017

Apie mokyklą

We strive to provide and promote higher professional education and training in business and other social sciences related discipline by leveraging a structured mix of scholarship with professionalism ... Skaityti daugiau

We strive to provide and promote higher professional education and training in business and other social sciences related discipline by leveraging a structured mix of scholarship with professionalism in Ghana and beyond. Skaityti mažiau