Mokslų bakalauras Biochemijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Iš tikslas BS Biochemijos programos yra parengti studentus su sveikatos priežiūra susijusių profesinių mokyklų, įskaitant medicinos, farmacijos ir odontologijos mokykloje, taip pat įtraukti į studijų programas biochemijos, molekulinės biologijos ir biologijos mokslų. Studentai su įvairių fone chemijos ir biochemijos yra pasirengę spręsti problemas, farmacijos ir biotechnologijų pramonei.

Absolventai biochemijos programą turi tinkamą foną platų karjeros. Jie gali įeiti profesinių mokyklų (vaistas, odontologija, Optometrija, vaistinė ir kt.) Jie gali tiesiogiai dirbti nustatymų, įskaitant toksikologinius laboratorijose, farmacijos laboratorijose ir pagrindines tyrimų laboratorijose įvairovė. Be to, kartu chemija / biologija fono studentai bus sukurti, kartu su atitinkamomis švietimo kursus, juos poziciją gerai mokyti vieną iš šių dalykų vidurinėje mokykloje.

Unikalios šią studijų programą yra studentų pasirengimas suprasti ląstelių, tokių kaip apykaitą, cytokinetics ir fermentų kinetikos biochemija. Studentai su šio laipsnio yra gerai pasirengę spręsti klausimus dėl Didinamos koncentracijos kai kurias šiuolaikines medžiagas komponentų (pavyzdžiui, plastifikatorių ir polimerinių sudedamųjų dalių) dėl įvairių rūšių fiziologija poveikį. Studentai taip pat patirti bakalauro mokslinių tyrimų ir įgyti įgūdžius pristatyti tyrimo duomenis konferencijose ir leidiniuose.

Laipsnio reikalavimus

Laipsnis reikalavimas biochemijos BS apima 120 kreditų su bent 2,0 VPS. 30 paskutinių 60 kreditų turi būti užpildyta ne TV Kokomo. Be kursų, reikalingų miesteliu mastu bendrojo ugdymo programą, studentai turi trunka kursai, chemijos, biologijos, biochemijos, fizikos, matematikos, informatikos ir. Turi būti imtasi šių kursų ir tinkamos prielaidos turi būti įvykdytos, kaip išvardyta Akademinio biuletenyje. Užbaigus šią laipsnį bus patenkinti pagrindinius priėmimo reikalavimus TV medicinos mokyklos MD programą.

Kokios darbo galiu gauti su šio laipsnio?

Kaip bendra taisyklė, kolegijos pagrindinis neruošia už vieną konkretų darbą. Vietoj to, jis leidžia jums plėtoti įgūdžius ir gebėjimus savo interesų sritį, kuri gali būti taikoma įvairių profesijų šioje srityje. Šis laipsnis yra daug profesijų galimybes, įskaitant, žemės ūkio, švietimo, medicinos ir mokslinių tyrimų laboratorinių pozicijas, ir sveikatos priežiūros įstaigų. Šis laipsnis taip pat galite paruošti jums už aukštosios mokyklos, įskaitant, odontologijos, medicinos, profesinės ir kineziterapijos pavadinimas kelias.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2016

Apie mokyklą

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify ... Skaityti daugiau

Indiana University Kokomo is very affordable and also offers scholarships for international students! Undergraduates can qualify for scholarships of $5,000 per year and graduate students can qualify for $4,000 per year! Skaityti mažiau
Kokomo , Vakarų Lafajetas + 1 Daugiau Mažiau