Mokslų bakalauras Biologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Biologijos katedra Pensilvanijos Mansfieldo universitete siūlo biologijos bakalauro laipsnį su pasirenkamomis koncentracijomis ląstelių ir molekulinės biologijos, aplinkos biologijos, žuvininkystės ir medicinos laboratorijų moksluose. Studentai taip pat gali nuspręsti užpildyti bendrą biologijos laipsnį be koncentracijos. Visų biologijos mokymo programų (išskyrus Medicinos laboratorijų mokslus) bruožas yra reikalavimas baigti bakalauro studijų projektą.

Visos koncentracijos atitinka būtiniausius medicinos mokyklų reikalavimus. Daugelis biologijos absolventų tampa technikais ligoninėse ir tyrimų laboratorijose. Kiti įsitraukia į pardavimų vietas medicinos ir farmacijos tiekimo įmonėse, o kiti - užimtumą aplinkos ir ekologijos srityse. Tie studentai, pasirengę karjerai medicinoje, gali atitikti minimalius medicinos, stomatologijos, chiropraktiko, veterinarijos ir fizioterapijos mokyklų reikalavimus, tinkamai pasirenkant kursus.

Ląstelių ir molekulinės biologijos koncentracija

Ląstelių ir molekulinės biologijos koncentracija pabrėžia molekulinę sąveiką ir ląstelių vystymąsi bei funkcijas. Ši koncentracija yra pagrindinis medicinos mokyklos rengimo laipsnis ir stipri chemijos sudedamoji dalis. Studentai mokosi manipuliuoti ir naudoti daugybę ląstelių ir molekulinių technologijų, svarbių šiuolaikinių tyrimų metu. Tokios koncentracijos pasirinkimo studentai yra kompetentingi patekti į darbo rinką biotechnologijos, farmacijos, medicinos ir aplinkos molekulinės biologijos.

Aplinkos biologijos koncentracija

Aplinkos koncentracija yra skirta studentams, suinteresuotiems aplinkosaugos klausimais. Koncentracija traukina studentus nagrinėti aplinkos problemas iš tarpdisciplininių perspektyvų. Studentai gauna tvirtą pagrindą aplinkos srityje, taip pat susijusius kursus meno ir mokslo. Absolventai gali tikėtis įsidarbinimo galimybių valstybės ir federalinėse agentūrose arba privačiame sektoriuje.

Žuvininkystės koncentracija

Žuvininkyst ÷ s koncentracija daugiausia skirta trijose pagrindin ÷ se žuvininkyst ÷ s mokslo srityse: akvakultūrai, žuvininkyst ÷ s biologijai ir žuvininkyst ÷ s vadybai. Unikalios programos savybės yra vasaros stažuotės, lauko kursai ir reikalingas mokslinių tyrimų projektas. Žuvininkystės stažuotojai ir absolventai dirba visoje Jungtinėje Karalystėje, nustatydami Mansfield universitetą kaip pagrindinį žuvininkystės švietimo centrą.

Bendradarbiavimo švietimo ir mokslinių tyrimų susitarimai su JAV geologijos tarnyba, Pensilvanijos žuvies ir valčių komisija bei JAV kariuomenės inžinierių korpusas yra neatskiriama Žuvininkystės programos sudedamoji dalis. Įtraukus biostatistikos kursą, programos absolventai atitinka Amerikos žuvininkystės draugijos asocijuotų žuvininkystės mokslininkų sertifikavimo reikalavimus.

Medicinos laboratorijos mokslų koncentracija

Medicinos laboratorijos mokslų koncentracija rengia studentus profesinei karjerai klinikinių laboratorijų mokslų ir biotechnologijų srityje. Koncentracija apima trejus metus vykusius akademinius studijas miesteliu ir vienerius metus (50 savaičių) klinikinio tyrimo patvirtintoje medicinos technologijų ligoninės mokykloje. Studentai turi kreiptis į ligoninės mokyklą ir būti priimami klinikinių studijų metais. Mansfieldo universitetas yra susijęs su Roberto Pakerio ligoninės medicinos laboratorijos mokslų mokyklos Sayre, Pensilvanija. Programos absolventai atitinka Amerikos klinikos patologų draugijos sertifikavimo reikalavimus.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2017

Apie mokyklą

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public univer ... Skaityti daugiau

Mansfield University of Pennsylvania Welcomes You! Founded in 1857, Mansfield University combines the best qualities of a small liberal arts college with the resources of a comprehensive public university. We currently enroll about 2000 students who can choose from 40 degree programs and 47 minor programs. Skaityti mažiau