Mokslų bakalauras branduolinės inžinerijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Branduolinės inžinerijos

Rugsėjį 2002 South Carolina State University (SC State University) kartu su Wisconsin-Madison universiteto (UWM) gavo patvirtinimą Pietų Karolinos Komisijos Mokslo ir toliau siūlyti bakalauro mokslo laipsnis branduolinės inžinerijos. Šis susitarimas buvo unikali savo požiūrį ir pirmoji tokio pobūdžio ne branduolinės renesanso pradžioje. Šis susitarimas buvo inicijuotas, nes reikia plėsti mažumų integraciją visose branduolinės energetikos, mokslinių tyrimų, plėtros ir gamybos lygius. Šiuo Branduolinės inžinerijos programa (NEP) yra kartu su tiek Šiaurės Karolinos valstijos universiteto (NC valstybinis) ir UWM. Remiantis šiais susitarimais, studentai branduolinės inžinerijos programą užbaigti antrąjį pusmetį jų vyresniajai metus atsiranda po UWM ar NC State University, siekiant patenkinti visus reikalavimus gauti Mokslo laipsnį atominės energijos inžinerijos bakalauro (suteiktomis SC State University).

Programa prasidėjo penkių (5) studentams ir išaugo iki daugiau nei 55 studentų (šiuo metu). Nuo šių metų gegužės 2013 AKP sudarė 27 bakalauro laipsnius Branduolinės inžinerijos. Dėl savo sėkmės, SC narė Branduolinės inžinerijos programa siekiama Engineering akreditacijos Komisijai kurstyti akreditavimą 2008 (atgalinio į 2005). Tai vienintelis Bakalauro Branduolinės inžinerijos programa Pietų Karolinos valstijos. Programa yra akredituota pagal inžinerijos Akreditavimo komisijos ABET; http://www.abet.org, ir tai yra tik Branduolinės inžinerijos programa už HBCU.

SC narė Branduolinės inžinerijos programa sulaukė ir išlaiko nuolatinį ir kvalifikuotą fakultetą, galinti mokyti visus branduolinės inžinerijos kursus ne SC valstybės ir bendradarbiaujame įstaigų (UWM & NC Valstybė). Programa turi nuolatinę pagrindinių fakultetą sudaro trys Ph.Ds, kurie visi yra branduolinės inžinerijos. Nuolatinis fakultetas duoda daugiau nei 40 metų kartu mokymas ir apmokymai patirties ir daugiau nei 40 kombinuotus metų pramonės patirtį.

  • SC narė Branduolinės inžinerijos programa sukonstruota ir veikia puikia, state-of-the-art Radiacinės mokslų mokymo laboratorija.
  • SC narė Branduolinės inžinerijos programa pastatytas state-of-the-art Aplinkos radiochemija laboratoriją.
  • SC narė Branduolinės inžinerijos programa susiformavo partnerystę su pramone ir federalinių agentūrų dėl stipendijų ir paramos moksliniams tyrimams.
  • Branduolinės inžinerijos programa labai žymūs ir garsių svečių branduolinių inžinieriai, du prezidentai Amerikos branduolinės technikos draugijos, statomi padėjėjo sekretoriaus Energetikos departamento pavaduotojas, priklausantis Branduolinio reguliavimo komisijos komisaras.
  • SC narė Branduolinės inžinerijos programa nustatė pripažintus informavimo programas (Summer Branduoliniai mokslines institucijas) dėl aukštųjų mokyklų studentų ir profesinio orientavimo konsultantų pietryčių regione. Per stiebą ir kitų disciplinų Šios programos sėkmė įdarbino studentus SC narėje. Iki šiol mes turėjome daugiau nei 100 studentų atstovus į institutų (nuo 2008-2012). Iš visų 30 + studentų dalyviams, kurie šiuo metu mokosi koledže ar universitete, 10 dalyviai, šiuo metu mokosi SC State University.

Branduolinės inžinerijos programa misija

Atominės inžinerijos programos misija, kuri palaiko universiteto ir kolegijos misija yra gaminti inžinierių, kurie yra aukštos kvalifikacijos, kompetentingi ir gerai pasirengę veiklą branduolinės ir radiacinės inžinerijos srityse, pasirašyti profesinės karjeros viešajame ir privačiame sektoriuose ir siekti laipsnių už bakalaureato lygmens profesinės ar aukštosios mokyklos.

Programa Švietimo tikslai

  • Šviesti branduolinių inžinieriai, kurie labai stengėsi po branduolinėmis ir su ja susijusiose srityse.
  • Šviesti branduolinių inžinieriai, kurie gali iš anksto į magistrantūros studijas.
  • Mokyti absolventus, kurie turi bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžius, kad pavyks, nes specialistų kokioje aplinkoje (kaip individų grupėse arba vadovaujamas pareigas).
  • Norėdami parengti absolventus, kurie supranta, kad jų veiklos poveikį inžinieriais etinių, aplinkos, socialinius, teisinius ir pasaulinių problemų srityje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

South Carolina State University has maintained a legacy of excellence in education. We have been home to generations of scholars and leaders in business, military service, government, athletics, educa ... Skaityti daugiau

South Carolina State University has maintained a legacy of excellence in education. We have been home to generations of scholars and leaders in business, military service, government, athletics, education, medicine, science, engineering technology and more. Skaityti mažiau