Mokslų bakalauras Elektros ir elektronikos inžinerija

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Elektros ir elektronikos inžinerija yra sritis, kurių subjektai keitėsi ne milžinišku greičiu, kaip visuomenė vystosi. Mūsų tikslas yra suteikti gerai išsilavinę ir kvalifikuotų inžinierių, kurie bus visiškai atsidavę pagrindinių techninių aspektų inžinerija.

Kursai apima pagrindines gamtos mokslų, matematikos, laboratoriniai patirtį ir mokymą modernios įrangos naudojimo matavimo ir dizainas. Galimybės pagal EEĮ departamento apima projektavimo ir veiklą elektros energijos gamybos, perdavimo ir paskirstymo; priežiūra elektros mašinos- variklių, generatorių, skirstomiesiems ir padėti studentams susipažinti su telekomunikacijų, palydovinės ir radijo sistemų.

Departamentas turi laboratorijas pažangiausius infrastruktūrą ir įrenginius. Mes tikimės, kad mokiniai išmoks taikyti savo žinias Electronics galvoti daugiau metodiškai ir teikti sprendimus problemų.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

  • Minimalus VPS 2,50 kiekviena bent SSC ir HSC / diplomas (Jei VPS yra žemiau 2,50, tada minimalus VPS 2,00 ir bendras VPS 6,00 būtinas)
  • O lygis-5 dalykai, VPS 2,50 ir A -2 lygio dalykai, VPS-2,00 (Vienas El laipsnio priimtas per 7 dalykų)
  • Kandidatai Ged kursus turi 410 ženklus 5 dalykai atskirai ir 450 ženklus vidutiniškai out of 800 ženklų.
  • Studentai, kurie sėdėjo SSK ir laukia rezultatų, gali turėti laikiną leidimą. Tačiau paskelbtas rezultatas reikalingas priėmimo patvirtinimo.
  • Studentai privalo turėti mokslo fone.
  • Kandidatai, kurie baigę mokyklą užsienyje, turi pateikti Patikrintas / patvirtina kopijas praėjusiais akademiniais dokumentais, iš jų instituto / Užsienio reikalų ministerijos ir lygiavertiškumo sertifikatas iš antrinių & aukštesnio lygio mokslo taryba, Dhaka.

Programos struktūra

Žinoma, paskirstymas viso 154 kreditų ir laipsnio reikalavimus taip:

kursai
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Canadian University of Bangladesh (CUB) is a new university. Yes it is newly established (January, 2016), but it is also a totally new breed of university, too. What makes Canadian University unique? ... Skaityti daugiau

Canadian University of Bangladesh (CUB) is a new university. Yes it is newly established (January, 2016), but it is also a totally new breed of university, too. What makes Canadian University unique? It’s application based. That means that “we teach by demonstrating; we learn by doing”. Our approach to education, in that respect, very much follows the North American Model. Skaityti mažiau