Fizika studijų Nustatymai

Bakalauro Mokslo laipsnis fizikos sudaro keturių variantų.

  • Bendrosios fizikos: Studentai po šią parinktį pasirengti mokslinių tyrimų, pramonės ir vyriausybinių karjeros ar studijuojant fizikos ar susijusiose srityse.
  • Fizika už gyvosios gamtos mokslai Naudojama: studentams, kurie nori siekti karjeros biofizikos, medicinos fizikos, judesio mokslo ar gauti leidimą medicinos, stomatologijos, ar vaistinėje mokykloje paprastai sekti šią parinktį.
  • Inžinerinės fizikos: Studentai šie Ši parinktis pasirengti sričių fizikos ypač aukštųjų technologijų pramonės taikymą, taip pat antrosios pakopos studijų inžinerijos ir taikomosios fizikos. (Ši parinktis buvo patvirtintas, bet dar nėra universiteto katalogas. Prašome susisiekite su daugiau informacijos konsultantu.)
  • Antrinis mokymas variantas fizikos: baigus vidurinio mokymo variantas į chemijos atitinka studentus Ilinojaus Profesionalus Pedagogo licencijos (PEL) su patvirtinimu mokymo Mokslas Physicsfor pažymius 9-12 ir viduriniosios klasės žyma bendrosios mokslo ir fizinių mokslų lygiams 6-8 sąlyga, kad programa yra baigta, ir viduriniosios klasės žymos sausio 31, 2018, išduodamas, kai naujos viduriniosios klasės patvirtinimas taisyklės įsigalios. Ia reikia sėkmingą Ilinojaus ia Testai akademinės žinios (TAP) arba lygiavertis, Mokslas fizikos turinio srityje bandymo ir vertinimas Professional Mokymo (vidurinė 6-12). Antriniai mokymo programa yra akredituota pagal nacionalinės mokslo mokytojų asociacijos (NSTA) ir atitinka Ilinojaus valstijos švietimo taryba (ISBE) standartai mokslo išsilavinimą.

Priėmimo Paraiškų pateikimo terminai

Graduate School priima prašymus nuolat daugeliui studijų programų; studentai, besidomintys gauti priėmimo į konkretaus termino, turi užpildyti priėmimo procesą šių terminų: Fall terminas - kovas 15 (kovo 1 visiems konsultavimas pareiškėjams).
Pavasario semestre - Spalio 15. (vieną mėnesį anksčiau tarptautinių pareiškėjams).

Iš viso Mokslą ir mokesčiai

$ 3,750.00 - $ 6,008.00 (Bakalauro: grįžta / ne garantija)

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Chicago State University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
6,008 USD