Mokslų bakalauras informatikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Matematikos katedros ir kompiuterių mokslo siūlo mokslo laipsnį kompiuterių mokslo ir nepilnametis sekos informatikos studentams kryptys kitose srityse bakalauro. Studentai gali pasirinkti sutelkti duomenų bazės ir programinės įrangos inžinerijos, ryšių ir tinklų ar interneto programavimo ir plėtrą. Studentai, gavę šį laipsnį bus parengtas pozicijas privataus sektoriaus ar vyriausybės ar siekti aukštesnės pakopos jų specializacijos sritį.

Visi atvykstantys pirmakursiai ir perdavimo studentai, ketinantys pagrindinis informatikos privalo imtis Universiteto vieta egzaminą matematikos. Šie studentai negali užsiregistruoti bet matematika ar informatikos kurso, kol jie ėmėsi tyrimo. Šis tyrimas yra skirtas dėti studentus į atitinkamas matematikos kursas iš pagrindinių matematikos skaičiavimas.

Bendrieji reikalavimai

Įėjimas į programą yra baigus CPTR 1100 ir CPTR 2100, kaupiamasis pažymių vidurkis 2.0 arba didesnis, o pritarus departamentas. Departamentas nepriima D klases jokiose reikia didelių kursų ar reikalingos palaikomosios kursus, arba kaip perdavimo kreditą arba baigtas Čikagos valstybinio universiteto.

Reikalavimai apima užbaigti 120 semestro darbo valandų: 39 val bendrojo lavinimo; 5 papildomi valandas gamtos mokslų, kaip nurodyta reikalaujama palaikomosiomis kursus; 46 valandos kompiuterių mokslo; 40 valandos reikalingos palaikomosios kursus; rašyti pagyrimu disertaciją; ir yra išlaikęs egzaminą apie valstybės ir federalinės konstitucijos. Parodant mokėjimą, studentas gali būti suteikta galimybė gauti kreditą už tam tikrų matematikos ir kompiuterių mokslo kursus departamento teikimu.

Priėmimo Paraiškų pateikimo terminai

Graduate School priima prašymus nuolat daugeliui studijų programų; studentai, besidomintys gauti priėmimo į konkretaus termino, turi užpildyti priėmimo procesą šių terminų: Fall terminas - kovas 15 (kovo 1 visiems konsultavimas pareiškėjams).
Pavasario semestre - Spalio 15. (vieną mėnesį anksčiau tarptautinių pareiškėjams).

Iš viso Mokslą ir mokesčiai

$ 3,750.00 - $ 6,008.00 (Bakalauro: grįžta / ne garantija)

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2016

Apie mokyklą

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on ... Skaityti daugiau

Chicago State University will celebrate its sesquicentennial in 2017. Chicago State University opened its doors as a teacher training school in a leaky railroad freight car in Blue Island, Illinois on September 2, 1867. Today, in contrast, the university is a fully accredited public, urban institution located on 161-picturesque acres in a residential community on the Southside of Chicago. During the first year of its founding, CSU enrolled 62 students. The current student enrollment is nearly 7,200. Skaityti mažiau